x Interneto svetainėje yra naudojami slapukai (ang. cookies), kurių tikslas yra palengvinti svetainės naudojimą ir Jūsų apsipirkimą. Jei Jūs nenorite naudotis šiomis technologijomis, prašome pakeisti savo kompiuterio nustatymus taip, kad slapukai arba panašūs technologiniai sprendimai būtų užblokuoti. Dėmesio: tokiu atveju kai kurios funkcijos nebus prieinamos. Tolesnis naudojimasis šiuo puslapiu be nustatymų keitimo, reiškia, kad Jums buvo pranešta apie šias technologijas ir Jūs sutinkate jomis naudotis.

ATRODYKITE PUIKIAI ​IR DARYKITE GĖRĮ

 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

PADARYKITE PASAULĮ GERESNĮ!

Jau dešimtą kartą prasideda globalinė socialinė „Mary Kay® programa „Beauty That Counts  – Grožis, kuris yra svarbus“! 

Tie, kuriems labiausiai reikia palaikymo, laukia mūsų pagalbos. Todėl, kaip kiekvienais metais raginame dalyvauti mūsų akcijoje, kuri suteikia šansą daryti gėrį!

​​510509-mary-kay-btc-baked-cheek-powders-module-3.jpg
2017_logo_Beauty_that_Counts.jpg


510509-mary-kay-btc-baked-cheek-powders-module-2.jpg
   
Šiais metais specialiai šiai programai kompanija “Mary Kay®” sukūrė du išskirtinės širdelės formos Keptų skaistalų atspalvius.​

Dalį pajamų, gautų parduodant šiuos skaistalus, perduosime labdaros fondui, kuris padeda moterims.
 
Programa prasideda Mary Kay Ash gimimo dieną, t. y. gegužės 12 d. ir truks iki 2017 m. gruodžio 31 d. arba kol išseks atsargos.

Kiekviena moteris gali daryti neįtikėtinus dalykus ir turtinti kitų gyvenimą. Puoselėkite galimybę pakeisti kitų žmonių likimą. Tapkite viena iš tų moterų, kurios dalinasi savo vidiniu grožiu.

301080 301081

Kiekviena moteris gali daryti neįtikėtinus dalykus ir turtinti kitų gyvenimą. Tapkite viena iš moterų, kurios dalinasi savo vidiniu grožiu. ​Malonumas, kuriuo save lepiname, kartu gali reikšti kažkam kitam ištiestą pagalbos ranką.​