„Mary Kay“ logotipas Grįžti į pagrindinį puslapį
x Interneto svetainėje yra naudojami slapukai (ang. cookies), kurių tikslas yra palengvinti svetainės naudojimą ir Jūsų apsipirkimą. Jei Jūs nenorite naudotis šiomis technologijomis, prašome pakeisti savo kompiuterio nustatymus taip, kad slapukai arba panašūs technologiniai sprendimai būtų užblokuoti. Dėmesio: tokiu atveju kai kurios funkcijos nebus prieinamos. Tolesnis naudojimasis šiuo puslapiu be nustatymų keitimo, reiškia, kad Jums buvo pranešta apie šias technologijas ir Jūs sutinkate jomis naudotis.
You’re invited to earn free product, hang out with friends, pamper your skin and play with color. Learn what to expect when you host a Mary Kay partyDiscover all the free stuff you can earn by hosting a Mary Kay partyPick your favorite Mary Kay party to host

Susisiekite su savo Nepriklausoma grožio konsultante – tik perkant pas ją, Jūs galite būti 100 % tikra, kad perkate originalią kosmetiką, kurią galite išbandyti.

Have Questions?  Contact a Beauty Consultant Today.  Find Your Beauty ConsultantBook a Party Now!  Contact a Beauty Consultant Today!