„Mary Kay“ logotipas Grįžti į pagrindinį puslapį
x Interneto svetainėje yra naudojami slapukai (ang. cookies), kurių tikslas yra palengvinti svetainės naudojimą ir Jūsų apsipirkimą. Jei Jūs nenorite naudotis šiomis technologijomis, prašome pakeisti savo kompiuterio nustatymus taip, kad slapukai arba panašūs technologiniai sprendimai būtų užblokuoti. Dėmesio: tokiu atveju kai kurios funkcijos nebus prieinamos. Tolesnis naudojimasis šiuo puslapiu be nustatymų keitimo, reiškia, kad Jums buvo pranešta apie šias technologijas ir Jūs sutinkate jomis naudotis.

„TimeWise®“ stebuklingasis rinkinys normaliai ir sausai odai

Pasirinkite savo odos tipą

Pasirinkite savo odos tipą

„TimeWise®“ stebuklingasis rinkinys normaliai ir sausai odai

88 ,50


Įvesti makiažo pagrindą (nebūtina)

Pasirinkite pagrindą
TimeWise® Šviesinamasis makiažo pagrindas 21 ,00
Mineralinio makiažo pagrindas-pudra 19 ,00
Kuris makiažo pagrindo tipas man tinka?

Preliminari suma 88 ,50

​Suteikiantis 11 jaunystę pratęsiančių privalumų vienoje sistemoje, „TimeWise®“ Stebuklingasis rinkinys sumažina smulkių linijų matomumą, padidina odos elastingumą ir sukuria tolygų odos atspalvį.

 • Keturi produktai.
 • 11 fantastiškų privalumų odai.
 • 19 diplomų visame pasaulyje.
 • Galima įsigyti bandomąjį rinkinį.

Visos kainos yra rekomenduojamos mažmeninės kainos.

„TimeWise®“ stebuklingasis rinkinys normaliai ir sausai odai

Kas įtakoja odos senėjimą?


Natūralus odos senėjimo procesas įprastai prasideda 20 metais. Kai oda sensta, jos atsinaujinimo greitis sulėtėja. Oda tampa sausesnė, netvirta ir mažiau spindinti. Išoriniai faktoriai, tokie kaip saulės poveikis ir išoriniai dirgikliai, kaip užterštumas, dažniausiai gali pagreitinti senėjimo procesus.
Visų amžių moterys yra susirūpinusios dėl matomų senėjimo požymių, tokių kaip smulkios linijos ir raukšlės, tvirtumo ir elastingumo praradimas. Vyresnio amžiaus moterys nori kovoti su senėjimo požymiais, tuo tarpu jaunesnės moterys dar atidėlioja tai. Stebuklingasis rinkinys yra aukščiausios kokybės jaunystę pratęsiančių produktų kolekcija ir padeda neutralizuoti šiuos procesus:
 

 • Pašalina negyvas odos ląsteles.
 • Sumažina smulkias linijas ir raukšles.
 • Išlaiko drėgmę odoje.
 • Suteikia odos ląstelėms energijos.
 • Atstato odą.

Kodėl man reikia laikytis odos priežiūros režimo?

 

 

Mary Kay kompanijoje, mes tikime, kad yra 5 būtini tinkamos odos priežiūros žingsniai:valymas, negyvų ląstelių pašalinimas, gaivinimas, drėkinimas ir apsauga. Mary Kay siūlo pasirinkti „TimeWise®“ Stebuklingąjį rinkinį, vienintelę kasdieninę jaunystę pratęsiančią odos priežiūros sistemą, kuri gali būti pritaikoma pagal Jūsų odos tipą. Stebuklingojo rinkinio® produktai yra sukurti, kad kartu suteiktų maksimalius jaunystę pratęsiančius privalumus. Naudojant pakartotinai suteikia geriausius rezultatus Jūsų odai. Štai kaip jie veikia:  

 
 • Švelniai valančios granulės, esančios „TimeWise®“ pienelyje „trys viename“ valo, pašalina negyvas odos ląsteles ir atgaivina, suteikdamos jauniau atrodančios odos išvaizdą. 
 • Patentuotas kompleksas, esantis „TimeWise®“ pienelyje „trys viename“ ir „TimeWise®“ drėkinamojoje jaunystę pratęsiančioje emulsijoje pagreitindamas natūralius odos atsinaujinimo procesus, sumažina smulkių linijų ir raukšlių matomumą.  
 • Drėkinamųjų ingredientų mišinys, esantis „TimeWise®“ drėkinančioje jaunystę pratęsiančioje emulsijoje išlaiko drėgmę odoje.
 • Puoselėjantys augaliniai ingredientai, esantys „TimeWise®“ dieniniame serume su SPF 30 filtru suteikia odos ląstelėms energijos, tuo pačiu apsaugos priemonės nuo UVA ir UVB spindulių apsaugo odą nuo saulės žalingo poveikio.
 • Jaunystę pratęsiantys peptidai, esantys „TimeWise®“ Naktiniame serume skatina kolageno gamybą, dėl to oda tampa glotni ir tvirta. 

 

Pamatykite įrodytus rezultatus!

 

Rezultatus

Dermatologai pastebėjo tai ant dalyvių per 12 savaičių trukusius klinikinius tyrimus:

100% oda tapo minkštesnė, elastingesnė.
83% sumažėjo smulkios linijos ir raukšlės.
46% pagerėjo odos spalvos tolygumas.
Iki 25% oda tapo elastingesnė.

 

Privalumai turint rožės ligą:*

Pastebėta per dvi savaites trukusius tyrimus ant asmenų, turinčių rožės ligą:

95% pagerėjo odos sandara.
80% odos spalva tapo tolygesnė.
60% pagerėjo odos raudonumas.
 

*“TimeWise®“ Stebuklingasis rinkinys nėra vaistas rožės ligai ir neišgydo jos, tačiau jis yra odos priežiūros režimas, kuris labai tinka toms moterims, kurios turi šią ypatingai jautrią odą.

Peržiūrėkite naudojimo eiliškumą

Diena Diena & Naktis Naktis
Neriebus akių makiažo valiklis
„TimeWise®“ pienelis „trys viename“ arba TimeWise® kietas tualetinis muilas veidui ir kūnui prausti „trys viename“.
„TimeWise®“ drėkinamasis, gaivinamasis losjonas
„TimeWise®“ odos mikrošveitimo rinkinys** ARBA „TimeWise®“ maitinamoji ir drėkinamoji kaukė želė** ARBA „TimeWise®“ skaistinanti, lyginanti kaukė**
ARBA „Mary Kay® Botanical Effects™“ kaukė jautriai**
„TimeWise®“ maitinamasis serumas+C®
„TimeWise® Essence“ odos spalvą lyginanti priemonė
TimeWise® dieninis serumas su SPF 30 filtru*
 
„TimeWise®“ naktinis serumas
„TimeWise®“ naktinis atnaujinantis ir atstatantis kompleksas
„TimeWise®“ drėkinamoji jaunystę pratęsianti emulsija ARBA „TimeWise®“ drėkinamoji jaunystępratęsianti emulsija su SPF 30 filtru*
Intensyviai drėkinamasis kremas ARBA Neriebi drėkinamoji želė
„TimeWise®“ Targeted-Action™“ regeneruojamoji paakių emulsija
Matinį atspalvį suteikiantis kremas
 
 
 
 
„Indulge®“ raminamoji paakių želė
„TimeWise®“ paakių kremas nuo raukšlių ARBA „TimeWise®“ intensyviai regeneruojamasis paakių kremas
„TimeWise® Targeted-Action™“ tikslinė priemonė nuo raukšlių
 
 

**Naudokite ryte arba vakare, 2-3 kartus per savaitę. Tą pačią dieną nenaudokite kartu „TimeWise®“ odos mikrošveitimo rinkinio, „TimeWise®“ maitinamosios ir drėkinamosios kaukės želės, „TimeWise®“ skaistinančios, lyginančios kaukės, „Botanical Effects™“ drėkinamosios kaukės, bet Jūs galite naudoti šias priemones kitomis savaitės/mėnesio dienomis. Jei tą pačią savaitę Jūs naudojate dvi iš šių priemonių, tai galite sumažinti jų naudojimo skaičių iki dviejų kartų per savaitę. 

„TimeWise®“ stebuklingasis rinkinys“ normaliai ir sausai odai         

„TimeWise®“ Stebuklingasis rinkinys suteikia neįtikėtinus jaunystę pratęsiančius rezultatus ir padeda išlaikyti jauniau atrodančią odą. Rinkinys, kurį sudaro keturi nuostabūs produktai, viename odos priežiūros režime suteikia 11 jaunystę pratęsiančių privalumų:valo, šveičia, gaivina, suteikia energijos, drėkina, lygina, stiprina, minkština, apsaugo, atstato ir sumažina smulkių linijų ir raukšlių matomumą. Jis netgi tinka jautriai odai ir toms, kurios turi rožės ligą.* Į „TimeWise®“ Stebuklingąjį rinkinį įeina:

„TimeWise®“ Pienelis „trys viename“

Sujungia jaunystę pratęsiančius ir tris svarbius odos priežiūros privalumus viename produkte – valo, šveičia ir atgaivina, atskleidžia jauniau atrodančios odos išvaizdą.

„TimeWise®“ drėkinamoji jaunystę pratęsianti emulsija

„TimeWise®“ drėkinamosios jaunystę pratęsiančios emulsijos sudėtyje yra išskirtinis drėkinamųjų ingredientų mišinys, ir papildomi antioksidantai, kurie apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, dėl to naudojant kartu su „TimeWise®“ pieneliu „trys viename“ oda išlieka glotni ir švytinti. Drėkina iki 10 valandų, ir kontroliuoja riebalų perteklių.

„TimeWise®“ dieninis serumas su SPF 30 filtru

Kartu naudojami, „TimeWise®“ dieninis serumas su SPF 30 filtru ir „TimeWise®“ Naktinis serumas suteikia išskirtinę Pronewal® Sistemą, kuri suteikia pagrindinę apsaugą dieną ir vykdo atnaujinimo procesą naktį.

„TimeWise®“ Naktinis serumas

Sudėtyje esantys jaunystę pratęsiantys peptidai padidina kolageno gamybą, kuris suteikia odai glotnumo ir tvirtumo.

Visi „TimeWise®“ stebuklingojo rinkinio produktai tinka jautriai odai, klinikiniai tyrimai parodė, kad nedirgina odos ir nesukelia alergijų, neriebūs ir bekvapiai, hipoalergenas ir neužkemša porų.

*„TimeWise®“ Stebuklingasis rinkinys nėra vaistas nuo rožės ligos ir jos neišgydo, tačiau tai yra odos priežiūros režimas, ypatingai tinkantis toms moterims, kurios turi šią ypatingai jautrią odą.

 • Naudokite „TimeWise®“ Stebuklingąjį rinkinį kasdien – ryte ir vakare.
 • „TimeWise®“ Stebuklingojo rinkinio produktai yra sukurti, kad kartu suteiktų maksimalius privalumus.
   

Kiekvienas TimeWise® produktas yra specifiškai sukurtas, kad kovotų su įvairiais odos senėjimo požymiais. Jie sujungti, kad kartu maksimaliai suteiktų jaunystę pratęsiančius privalumus. 

Patentuotas jaunystę pratęsiančių ingredientų mišinys, esantis „TimeWise®“ komplekse pagreitindamas odos atsinaujinimo procesą, sumažina smulkių linijų ir raukšlių matomumą. 

„TimeWise®“ pienelis „trys viename“: 

Švelnios valomosios granulės pašalina negyvas odos ląsteles, dėl kurių oda pradeda sluoksniuotis. Patentuotas† kompleksas pagreitindamas natūralius odos atsinaujinimo procesus, sumažina smulkių linijų ir raukšlių matomumą.

„TimeWise®“ drėkinamoji jaunystę pratęsianti emulsija: 

Patentuotas† kompleksas pagreitindamas natūralius odos atsinaujinimo procesus, sumažina smulkių linijų ir raukšlių matomumą. Ypatingas drėkinamųjų priemonių mišinys išlaiko drėgmę odoje.

„TimeWise®“ dieninis serumas su SPF 30 filtru:

Puoselėjantys augaliniai ingredientai suteikia odos ląstelėms energijos, bei apsaugo odą nuo UVA/UVB kenksmingo poveikio.

„TimeWise®“ Naktinis serumas:

Sudėtyje yra jaunystę pratęsiančių peptidų, kurie padidina kolageno gamybą**, dėl to oda tampa glotnesnė ir tvirtesnė.