Naujas Gamybos ir mokslinių tyrimų centras

Jau 55 metus mūsų kelrodžiu yra inovacijos ir noras tobulėti! Su malonumu pranešame, kad norėdami užtikrinti aukščiausią produktų kokybę atsiveriame naujovėms!

Dalasas, Teksasas, JAV, 2018 lapkričio 01

Su dideliu malonumu pranešame, kad ką tik atidarėme mūsų naują Gamybos ir mokslinių tyrimų centrą, kuriame bus kuriamos formulės ir produktai prieinami Nepriklausomoms grožio konsultantėms visame pasaulyje! Centrui buvo suteiktas Richardo R. Rogerso, Valdybos pirmininko ir Mary Kay Ash sūnaus, vardas. Naujas centras yra Lewisville mieste, Teksaso valstijoje. Ši investicija kainavo daugiau kaip 100 milijonų dolerių. Tai daugiau kaip 42 000 m2 pastatas, kuriame yra šiuolaikiškiausios tyrimų laboratorijos su įdiegta naujoviška gamybos technologija.
Norėdami atšvęsti šį įvykį, „Mary Kay“ Inc. valdyba ir kompanijų „Cymcor“ ir „Beck“, dalyvavusių statyboje, atstovai susirinko, kad iškilmingai perkirptų juostą ir atidarytų naują centrą. Šio įvykio metu bendradarbiaujant su „Arbor Day Foundation“ buvo pasodintas milijoninis medis iniciatyvoje „Pink Doing Green“. Be to, „Mary Kay“ Inc., bendradarbiaudama su „Texas New Mexico Power“, perdavė 50 000 JAV dolerių čekį organizacijai „Denton County Friends of the Family“, kuri padeda žmonėms, patyrusiems smurtą šeimoje ir (arba) seksualinę prievartą.„1963 metais mano močiutė ir tėvas įsteigė šią kompaniją Dalase. Mes didžiuojamės, kad palaikome stiprų ryšį su Šiaurės Teksasu“ – pasakė Ryan Rogers, „Mary Kay“ Inc. investicijų direktorius, Richardo R. Rogerso sūnus ir Mary Kay Ash anūkas. „R & D Richardo R. Rogerso centras – tai ne tik investicija į mūsų kompanijos ateitį, bet ir į mūsų misiją stiprinti ir turtinti moterų gyvenimą visame pasaulyje.“
Reportažą iš centro atidarymo rasite ČIA.

1969 metais Regal Row mieste, Dalase buvo atidarytas ankstesnis gamybos ir tyrimų centras. Šiuo metu „Mary Kay“ Inc. gamybos ir tyrimų centre dirba daugiau kaip 600 darbuotojų. Kompanija investuoja milijonus dolerių į tyrimus ir augimą, kad „Mary Kay®“ produktai atitiktų aukščiausius kokybės, saugumo ir efektyvumo standartus. Norint sužinoti daugiau apie mokslą, kuris stovi už „Mary Kay®“ produktų, spragtelėkite čia.

Prisipažįstame, kad tai daro įspūdį! :)