Fondas „The Mary FoundationSM“ skyrė 500 000 dolerių kovai su vėžiu.

„Mary Kay“ fondas perdavė 500 000 dolerių „UT Southwestern Medical Center“.

Dalasas, 2019 rugpjūčio 29

Su malonumu pranešame, kad Fondas „The Mary Kay FoundationSM, kuris ilgus dešimtmečius aktyviai dalyvauja kovoje su navikinėmis ligomis, skyrė 500 000 dolerių revoliucingai stipendijų programai.  Dabar penki mokslininkai iš skirtingų šalių, turintys daktaro mokslinį laipsnį, galės dalyvauti revoliucinguose navikinių ligų tyrimuose, kuriuos savo būstinėje Dalase atlieka „UT Southwestern Medical Center“, vėliau grįžti į savo šalis ir tęsti tyrimus naudojant gautas žinias ir patirtį.

Tai programa, kuri tobulai atitinka daugiamečius kompanijos veiksmus, kurių tikslas yra kovoti su moteriškomis navikinėmis ligomis visame pasaulyje. Tai pirma revoliucinga Fondo programa, finansuojanti tarptautinius tyrimus.

„Mary Kay Ash, mūsų steigėja, pati patyrė, kokią įtaką navikinės ligos daro mūsų Konsultantėms, jų šeimoms ir moterims visame pasaulyje, – pasakė Ryan Rogers, „The Mary Kay FoundationSM“ valdybos narys ir Mary Kay Ash anūkas, – Kova su onkologinėmis ligomis, kuriomis serga moterys, tapo jos misija. Mūsų glaudus bendradarbiavimas su „UT Southwestern Medical Center“ leis tęsti gyvybiškai svarbią veiklą visame pasaulyje“.

 

„Mary Kay“ fondas

„The Mary Kay FoundationSM“ jau daug dešimtmečių užsiima lėšų rinkimu ir finansuoja tyrimus, kurių tikslas yra rasti vaistus nuo moteriškų navikinių ligų.

Daugiau informacijos apie socialinę atsakomybę ir „Mary Kay“ fondą rasite:

https://www.marykay.lt/lt-lt/about-mary-kay/social-responsiblity

https://www.marykayfoundation.org