Padėti paprasta, gražu ir naudinga!

Kaip žinote, „Mary Kay“ – tai ne tik nuostabūs produktai, kurie leidžia moterims rūpintis gražia išvaizda. „Mary Kay“ – tai taip pat pagalba visur, kur tik įmanoma. Padedant kitiems, jūs ne tik darote realią įtaką kažkieno gyvenimui, bet ir turtinate savąjį. Įsitraukdama į socialines iniciatyvas, tampate pavyzdžiu savo artimiesiems – šeimai, vaikams, draugams, keičiasi jūsų mąstymas, išmokstate vertinti tai, ką jums dovanoja likimas.

Šiemetinėje „Mary Kay“ socialinėje kampanijoje „Pilni delnai gerumo“ dalyvauja mūsų universalus ir patikimas rankų kremas.

„Satin Hands®“ maitinamasis rankų kremas su sviestmedžio sviestu – bekvapis 

Rimanto Kaukėno paramos grupei bus perduota 1 dolerio sumą nuo kiekvieno parduoto produkto.

Šiemet mūsų kampanija susikaupė ties pagalba tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos – vaikams, kovojantiems su gyvybiškai pavojingomis ligomis.  Kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe norime padaryti, kad kiekviena jų diena būtų pilna džiaugsmo ir šypsenų. Norime padėti pildyti jų svajones. Duoti jiems šansą pažinti gražiausią šio pasaulio pusę. Maksimaliai sumažinti jų kančias ir padovanoti jiems gražią vaikystę. Jei esate mama, gerai žinote, kokią neįtikėtiną galią turi kiekvieno vaiko šypsena. 

Rimanto Kaukėno paramos grupė 

Labdaros organizacija, įsteigta 2012 metais. Jos tikslas yra padėti vaikams, kuriems buvo diagnozuotos gyvybiškai pavojingos ligos. Ji užtikrina vaikams medicininę įrangą ir vaistus, kurių nefinansuoja valstybė. Be to, padeda pasinaudoti procedūromis, reabilitacija ir atlikti operacijas, kurios vyksta tik užsienyje. Fondas padeda palengvinti sergančių vaikų ir jų šeimų naštą, išgyventi sunkios diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.