Prasidėjo nauja kampanija „Pilni delnai gerumo“!

Pagalba kitiems yra mūsų DNR

Pagalba kitiems yra mūsų DNR

Kompanijoje „Mary Kay“ padedame nuo pat pirmos dienos. Pagalba kitiems – mūsų paveldo dalis, todėl norime, kad kiekviena Konsultantė turėtų galimybę dalyvauti šiuose veiksmuose. Padedant kitiems, jūs ne tik darote realią įtaką kažkieno gyvenimui, bet ir turtinate savo. Įsitraukdama į socialines iniciatyvas, tampate pavyzdžiu savo artimiesiems – šeimai, vaikams, draugams, keičiasi jūsų mąstymas, išmokstate vertinti tai, ką jums davė gyvenimas. Kasmet daugybė žmonių gali pasinaudoti pagalba, kurią jūsų dėka „Mary Kay“ perduoda kilniems tikslams. Pradedame dar vieną socialinę kampaniją, kurios tikslas yra nesavanaudiškai padėti kitiems!
Su „Mary Kay“ padėti kitiems neįtikėtinai paprasta! Tereikia įsigyti „Satin Lips™ White Tea & Citrus“ rinkinį už specialią kainą, kad Rimanto Kaukėno paramos grupė gautų 1 dolerį nuo šio produkto pardavimo.

  • Apie produktą 
  • Apie fondą 

Jūsų lūpoms tai bus tikra palaimos oazė!

Atsipalaiduokite ir pajuskite gaivinantį šio nepaprasto šveitiklio, išsiskiriančio šviežiu baltosios arbatos ir citrusų poveikį. „White Tea & Citrus“ cukraus lūpų šveitiklis su sviestmedžio sviestu, kuriame gausu natūralių cukraus kristalų, švelniai šveičia lūpų odą. Sudėtyje esantis sviestmedžio sviestas drėkina ir minkština odą, lūpos tampa neparastai lygios. Itin kruopščiai sukomponuotoje šveitiklio formulėje taip par yra saulėgrąžų aliejaus (Helianthus Annus), kuris yra puikiai žinomas dėl didelės antioksidacinėmis savybėmis pasižyminčio vitamino E koncentracijos.

Kai Cukraus lūpų šveitiklis su sviestmedžio sviestu atitinkamai paruoš Jūsų lūpas, palepinkite jas drėkinimo bučiniu. Įsitikinkite, kaip lengva visiems laikams pamiršti apie lūpų sausumą naudojant šį išskirtinį sviestmedžio sviesto (Butyrospermum Parkii) ir simondsijų sviesto (Jojoba Esters) mišinį. Sviestmedžio sviestas yra puikiai žinomas dėl tokių antioksidantų, kaip vitaminai A ir E, kurie padeda palaikyti atitinkamą drėgmės lygį odoje, gausos. Simondsijų sviestas veikia, kaip natūralūs odoje gaminami aliejai, padeda drėkinti ir atitinkamai saugoti odą. Poveikis yra toks, lyg užtikrintume lūpoms dvigubą drėkinimo dozę. Jos būtent to trokšta!

Rimanto Kaukėno paramos grupė – labdaros organizacija, įsteigta 2012 metais. Jos tikslas yra padėti vaikams, kuriems buvo diagnozuotos gyvybiškai pavojingos ligos. Ji užtikrina vaikams medicininę įrangą ir vaistus, kurių nefinansuoja valstybė. Be to, padeda pasinaudoti procedūromis, reabilitacija ir atlikti operacijas, kurios vyksta tik užsienyje. Fondas padeda palengvinti sergančių vaikų ir jų šeimų naštą, išgyventi sunkios diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.
 
Šio metu fondas bendradarbiauja su Vaikų onkohematologijos skyriais Vilniaus Universiteto Santariškių vaikų ligoninėje ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose, užtikrina ligoninėms medicininę įrangą ir remontuoja patalpas, kuriose sergantys vaikai leidžia laiką. Be to, fondas organizuoja ligoninėse gulintiems vaikams skirtingus aktyvumus ir padeda pildyti vaikų svajones, organizuodamas koncertus, renginius ir susitikimus su įžymiais krepšininkais, aktoriais ir dainininkais.