Prasidėjo nauja kampanija „Pilni delnai gerumo“!

Pagalba kitiems yra mūsų DNR

Pagalba kitiems yra mūsų DNR

Kompanijoje „Mary Kay“ padedame nuo pat pirmos dienos. Pagalba kitiems – mūsų paveldo dalis, todėl norime, kad kiekviena Konsultantė turėtų galimybę dalyvauti šiuose veiksmuose. Padedant kitiems, jūs ne tik darote realią įtaką kažkieno gyvenimui, bet ir turtinate savo. Įsitraukdama į socialines iniciatyvas, tampate pavyzdžiu savo artimiesiems – šeimai, vaikams, draugams, keičiasi jūsų mąstymas, išmokstate vertinti tai, ką jums davė gyvenimas. Kasmet daugybė žmonių gali pasinaudoti pagalba, kurią jūsų dėka „Mary Kay“ perduoda kilniems tikslams. Pradedame dar vieną socialinę kampaniją, kurios tikslas yra nesavanaudiškai padėti kitiems!
Su „Mary Kay“ padėti neįtikėtinai paprasta! Užtenka įsigyti „Unlimited™“ drėkinamąjį lūpų blizgesį – Confident Pink arba Hopeful Lilac iš riboto kiekio kolekcijos, kad Rimanto Kaukėno paramos grupei būtų perduotas 1$ nuo kiekvieno parduoto produkto.

 

  • Apie produktą 
  • Apie fondą 

METAS SUGRIAUTI STEREOTIPUSKodėl šie lūpų blizgesiai tokie išskirtiniai? Nes kuriant juos, naudojome naujausią technologiją, leidžiančią pasiekti superintensyvų spindesį ir kartu giliai drėkinti lūpas. Bet tai dar ne viskas – mūsų technologija laukia patento, ji tikrai yra inovatyvi! Dėl drėkinamųjų komponentų poveikio lūpos visuomet atrodys gražiai ir jaus malonų komfortą. Tobula blizgesio formulė užtikrina itin malonų produkto naudojimą – jį labai lengva tepti ir jis užtikrina šilkinį efektą. Dėmesio vertas yra taip pat ir įpakavimas, kuris buvo sukurtas taip, kad ant aplikatoriaus visuomet būtų tobulas produkto kiekis!

Pagrindiniai ingredientai:

  • Vitaminas C skatina odos atsinaujinimo procesus, stiprina kolageno gamybą. Pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis.
  • Vitaminas E (tokoferolis) – antioksidantas, saugantis odą nuo neigiamo išorinių aplinkos veiksnių poveikio. Maitina odą, gerina odos ląstelių atsinaujinimo procesus. Gerina kraujo apytaką odoje. Pasižymi priešraukšliniu, maitinamuoju,
    stiprinamuoju ir apsauginiu poveikiu. Taip pat gerina odos drėkinimą. Vitaminas E sulėtina odos senėjimo procesus, susijusius su žalingu laisvųjų radikalų, paprastai atsirandančių dėl UV spinduliuotės, poveikiu ir saugo odą nuo priešlaikinio senėjimo. Veikdamas epidermio ląsteles, jis dalyvauja procese, kurio metu yra šalinami odos senėjimo požymiai.

Rimanto Kaukėno paramos grupė – labdaros organizacija, įsteigta 2012 metais. Jos tikslas yra padėti vaikams, kuriems buvo diagnozuotos gyvybiškai pavojingos ligos. Ji užtikrina vaikams medicininę įrangą ir vaistus, kurių nefinansuoja valstybė. Be to, padeda pasinaudoti procedūromis, reabilitacija ir atlikti operacijas, kurios vyksta tik užsienyje. Fondas padeda palengvinti sergančių vaikų ir jų šeimų naštą, išgyventi sunkios diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.
 
Šio metu fondas bendradarbiauja su Vaikų onkohematologijos skyriais Vilniaus Universiteto Santariškių vaikų ligoninėje ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose, užtikrina ligoninėms medicininę įrangą ir remontuoja patalpas, kuriose sergantys vaikai leidžia laiką. Be to, fondas organizuoja ligoninėse gulintiems vaikams skirtingus aktyvumus ir padeda pildyti vaikų svajones, organizuodamas koncertus, renginius ir susitikimus su įžymiais krepšininkais, aktoriais ir dainininkais.

Už surinktas lėšas bus nupirkta medicininė įranga, vaistai ir pildomos sunkiai sergančių vaikų svajonės. Už šiuos pinigus mes jau išpildėme sunkiai sergančios Eglės svajonę – padovanojome jai kompiuterį, Benui – vizitą „Vichy“ vandens parke, o genetine liga sergančiai Mildai užtikrinome taip reikalingą specialų maisto smulkintuvą. Visos surinktos lėšos bus skirtos mažų ligoniukų poreikiams pildyti ir dovanoti jiems šypsenas.
Tikros istorijos, tikri žmonės, TIKRA PAGALBA, kurią nešate!