PADĖKITE DABAR. JŪS GALITE PAKEISTI PASAULĮ. 

DALYVAUKITE PASAULINĖJE APTARNAVIMO MĖNESIO PROGRAMOJE

Minint 100-ąsias Tarptautinės moters dienos metines, kiekvienais metais kovo 8 d. bus minima visame pasaulyje. Šią dieną yra pagerbiamos moterys ir jų pasiekimai bei indėlis visuomenėje. Minint šią dieną norima pagerbti moteris, padėkoti joms už socialinius ir politinius pasiekimus.


Learn how to participate in Mary Kay’s Global Month of Service honoring women and their accomplishments

Pasirašykite peticiją “UŽKIRSTI KELIĄ smurtui šeimoje”

Paauglių švietimas apie šią problemą yra pirmas žingsnis kovojant prieš smurtą šeimoje. Keliose JAV valstijose jau yra priimtas įstatymas, kuriuo remiantis vidurinėse ir aukštosiose mokyklose mokinama apie tinkamus santykius ir supažindinama su smurtu. Šie mokymai dažnai yra įtraukiami prie esančių dalykų. 
Norint pateikti pasiūlymą įstatymų leidėjams dėl tokių mokymų reikalavimų, prašome pasirašyti peticiją internetu. Jūsų parašas gali būti naudojamas įstatymų leidėjų, atstovaujant valstiją. 

Learn about Mary Kay’s efforts to bring about legislation to help prevent and end domestic violence.

Prisijunkite prie “Prieglobsčio dienos FONDO” ir “Mary Kay” parko klubo.

“Mary Kay” kompanija, kartu su “JAV miškų tarnyba” ir “Prieglobsčio dienos labdaros fondu” pasodino 200 000 medžių “Bitterroot” nacionaliniame parke, Montanoje ir 100 000 medžių “Pike” nacionaliniame parke, Kolorade. “Mary Kay Kinija” sodina medžius Šanghajaus,  Hangzhou ir Ningxia miestuose. Taip pat  medžių sodinimo programose dalyvauja ir “Mary Kay Rusija”, “Mary Kay Meksika” ir Malaizijos darbuotojai.

See how Mary Kay is working to find ways to be more sustainable and green.