Kampanija „Visa širdimi su moterimis“

PADARYKITE PASAULĮ GERESNĮ!


2018 M . GEGUŽĖS 12 D. – GRUODŽIO 31 D.
Jau vienuoliktą kartą pradedame pasaulinę socialinę „Mary Kay®“ kampaniją „Pink Chainging Lives“. Mes ją  vadiname „Visa širdimi su moterimis“

Kaip parodo kompanijos „Millward Brown“ atliktų tyrimų rezultatai, svarbūs yra maži, geri kasdieniai darbai – pvz. miela šypsena, šiltas žodis. Padedant kitiems, didėja mūsų pasitikėjimas savimi. Mes net geriau jaučiamės, kai tai yra smulkūs gestai. Kaip nuostabiai jausimės, žinodamos, kad iš tikrųjų pakeitėme kitų žmonių gyvenimą!

Prisijunkite prie mūsų, pasakokite savo klientėms apie moterų infarkto simptomus ir siūlykite joms du fantastiškus „Semi-Matte“ gelinių lūpų dažų atspalvius Powerful Pink ir Mauve Moment bei „Lash Love™“ blakstienų tušą, kurie šiais metais dalyvauja mūsų kampanijoje!

„Mary Kay“ konsultantės padeda, dalyvaudamos iniciatyvoje „Visa širdimi su moterimis“! 2017 metais surinktos lėšos buvo perduotos Lietuvos širdies asociacijai. 

Iniciatyva „Visa širdimi su moterimis“ – socialinė švietėjiška kampanija, kurios tikslas yra plėsti žinias apie moterų infarkto simptomus. Tapkite kampanijos ambasadore ir kartu su mumis parodykite, kad „Mary Kay“ turtina moterų gyvenimą.

NES PADĖTI YRA GRAŽU!