Proga susitikti   


Auksinis „Mary Kay“ aptarnavimas – tai tik pradžia! Nusprendėte tapti Kosmetinio susitikimo šeimininke? Tai puiki žinia, dar niekada nebuvo taip lengva organizuoti susitikimus su draugėmis! Paklauskite savo Konsultantės.

Laikas su draugėmis 

Daugiau susitikimų su draugėmis? Taip, žinoma! Kosmetinis susitikimas – tai puiki proga surengti vakarėlį ar malonią popietę. Ypač, kai tuo pasirūpins „Mary Kay“ konsultantė.

Patarimai, naujos tendencijos 

Profesionalių visažistų patarimai, karščiausios sezono tendencijos ar odos priežiūros paslaptys – jūsų Grožio konsultantė yra pasiruošusi pasiūlyti viską ir net daugiau.

Organizuokite ir laimėkite!

Norite žinoti visas „Mary Kay®“ naujienas? Pirma jas išbandyti? Tai paprasta! Tapkite Kosmetinio susitikimo šeimininke ir gaukite prizus.

Jūs pati sprendžiate! 

Pasirinkite laiką, vietą ir susitikimo temą, kuri labiausiai patiks jūsų pažįstamoms. Konsultantė padės jums viską organizuoti! Pakvieskite drauges į asmeninį susitikimą, galite parekomenduoti joms katalogą, kad jos susipažintų su pasiūlymu, arba susitikimą Internete – galimybių yra labai daug.
ASMENIŠKA

ASMENIŠKAI

GREITAI

GREITAI 

INTERNETU

INTERNETU

Gaukite prizus! 


Kosmetinio susitikimo šeimininkės vaidmuo turi daug privalumų! Jūs ne tik gaunate Auksinį „Mary Kay“ aptarnavimą, bet ir daug prizų! Be to, jūs galite dalyvauti specialiose iniciatyvose! Paklauskite savo Konsultantės apie Kosmetinio susitikimo šeimininkių programą, ji papasakos jums apie visas galimybes.
PRODUKTAI

PRODUKTAI

Gifts

DOVANOS

STAIGMENOS

Susisiekite su savo Nepriklausoma grožio konsultante – tik perkant pas ją,                             Jūs galite būti 100 % tikra, kad perkate originalią kosmetiką, kurią galite                       išbandyti.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų dėl vakarėlio organizavimo, susisiekite su manimi ir aš atsakysiu į visus Jums iškilusius klausimus.

Surasti savo Grožio konsultantę

Užrezervuokite vakarėlį dabar

Suorganizuokite vakarėlį. Pasirinkite savo privilegijas. Pasirinkite datą. Pasikvieskite draugių.

Susisiekti su Grožio konsultante šiandien