Jūsų 4 žingsniai į sėkmę!

The Mary Kay Starter Kit

1 ŽINGSNIS: Pažinkite kompaniją, produktų asortimentą ir nuspręskite, ar norite prisijungti prie mūsų! 

Svetainėje www.marykay.lt jūs rasite daugybę informacijos apie kompaniją „Mary Kay“, jos steigėją Mary Kay Ash ir prioritetus, kuriais vadovaujamės jau daugiau kaip 50 metų! Sekcijoje „Produktai“ galite pamatyti mūsų asortimentą – esame tikri, kad rasite tai, kas jus sudomins. Nepamirškite apie sekciją „Patarimai ir mada“, kur sužinosite, kaip su mūsų produktais padaryti stulbinantį makiažą. Perskaitykite e-Katalogą „Tavo sėkmė“ ir sužinokite, kokius privalumus užtikrina bendradarbiavimas su „Mary Kay“.

2 ŽINGSNIS: Raskite savo Konsultantę ir paklauskite apie bendradarbiavimo galimybes.

Pasinaudokite Konsultančių lokalizatoriumi ir raskite Konsultantę, kuri veikia netoli jūsų gyvenamosios vietos. Paklauskite jos apie bendradarbiavimą ir susitarkite dėl susitikimo! Kilus klausimų, susisiekite su „Mary Kay“ grožio konsultantų centru – el. paštas:  cslt@mkcorp.com, tel. nr. (8 5) 2072222.

Mary Kay Digital Tools
Mary Kay tools and business support

3 ŽINGSNIS: Pasirinkite Startinį rinkinį, kuris tenkina jūsų poreikius, ir pasirašykite Nepriklausomos grožio konsultantės sutartį. 

Susitikus su „Mary Kay“ konsultante, jūs sužinosite, kokie yra Startiniai rinkiniai. Pradedama „Mary Kay“ verslą pasirinkite vieną iš jų. Išsianalizuokite, kokie produktai įeina į Startinio rinkinio sudėtį, kad jis atitiktų jūsų poreikius ir būsimus veiksmus. Sutartį galite užpildyti susitikimo metu arba savarankiškai- ČIA.

4 ŽINGSNIS: Susipažinkite su Naujos Konsultantės pasiūlymu ir publikacijomis.

Startiniame rinkinyje jūs rasite ne tik produktus, bet ir vertingas publikacijas. Tai svarbiausias informacijos apie „Mary Kay“ verslo vystymą, produktus ar karjeros kelią šaltinis. Kilus klausimų, susisiekite su Konsultante, kuri pakvietė jus į šį verslą, arba su „Mary Kay“ grožio konsultantų centru – el. paštas: cslt@mkcorp.com, tel. nr. (85) 2072222.

TESTAS 

Pažinkite savo stipriausius bruožus pardavime.

Sužinoti daugiau

Sužinokite privalumus

Learn how to earn money and rewards.

Įsitikinkite, kokius privalumus gausite tapdama Grožio konsultante.

Sužinoti daugiau

Klausimai ir atsakymai

Tools to Success.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Mary Kay“. 

Sužinoti daugiau

Konsultančių istorijos 

Discover team support.

Pažinkite mūsų Konsultančių istorijas, pamatykite, kokį kelią jos nuėjo, kol pasiekė sėkmę. 

Sužinoti daugiau

Susisiekite su savo Nepriklausoma grožio konsultante – tik perkant pas ją,                             Jūs galite būti 100 % tikra, kad perkate originalią kosmetiką, kurią galite                       išbandyti.

Kaip Mary Kay Verslo pagalba Jūs apibrėžtumėte sėkmę?

  • Dirbate Jums patogiomis valandomis
  • Būnate pati sau viršininke
  • Dirbate su aistra
Raskite savo Grožio Konsultantę dabar

Aš galiu atrasti naujus kelius.

Aš galiu turėti daugiau laiko tam, kas svarbu.