Jūs dar neturite savo Grožio konsultantės?

Jūs dar neturite savo Grožio konsultantės?

Raskite netoli jūsų veikiančią Konsultantę, kuri padės jums pasirinkti tobulas dovanas ir pristatys jūsų užsakymą.

Šventinis džiaugsmas prasideda nuo idealios dovanos paieškos. Raskite ją tarp gundančių aromatų, odai draugiškų priežiūros priemonių ir dekoratyvinės kosmetikos rinkinių. Pasinerkite į pasaulį, kuriame gausu nuostabių emocijų, paslėptų dovanose, kurios ilgai po Kalėdų pažadina šypseną. Atraskite su mumis džiaugsmą, kurį suteikia dovanos!

5 išskirtiniai kalėdiniai rinkiniai 

Mūsų rinkiniai buvo sukurti taip, kad tiktų jums ir kiekvienam jūsų artimam žmogui nepriklausomai nuo amžiaus ar odos tipo. Kiekviename iš jų yra NEMOKAMAS standartinio dydžio produktas, pasižymintis nepaprastomis savybėmis!

Pasirinkite patikusį rinkinį, o jūsų Grožio draugė padarys visa kita. Pažinkite „Mary Kay“ grožio draugę – spustelėkite čia!

Pamirškite apie stresą, abejones ir ilgas eiles ieškant išsvajotos dovanos – rinkitės komfortą su „Mary Kay“!

  • Stebuklas po eglute
  • Elfų karalienės paslaptis
  • Magiškas žvilgsnis
  • Kalėdinis pasimatymas
  • Naujametinis noras

Stebuklas po eglute

Graži, jauna ir sveika išvaizda – kiekvienos moters svajonė (ne tik kalėdinė). Padovanokite jai odos priežiūros produktų rinkinį, kuris išpildys šią svajonę. Stebuklingasis rinkinys užtikrins odai kasdienę drėkinimo porciją, valymą ir apsaugą nuo raukšlių. Šiame išskirtiniame, kalėdiniame pasiūlyme jo poveikis buvo papildytas serumu su vitaminais C ir E, kuris lygina odos atspalvį ir saugo ją nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio. Tai tiesiog TOBULAS RINKINYS!


Elfų karalienės paslaptis

Šis rinkinys užtikrins milžinišką drėkinimo porciją ir maitinimą pačiai reikliausiai odai. Šios priemonės tobulai sutramdo žieminę aurą – šaltą vėją ir sausą orą. Rinkitės jį, jei norite, kad dovana būtų ne tik originali, bet ir veiksminga.


Magiškas žvilgsnis

Tai produktų trio, kuris atgaivins ir užtikrins jaunatvišką spindesį kiekvienam žvilgsniui. Paakių kremas ir hidrogelio pagalvėlės pamaitins odą, užtikrins jai stangrumą, elastingumą ir atitinkamą drėgmės porciją. Atpalaiduojančio odos valymo ritualo metu makiažo valymo skystis pašalins patvariausią makiažą. Tai tobula dovana moteriai, kuri rūpinasi kiekviena detale.


Kalėdinis pasimatymas

Ieškote universalios dovanos? Štai ji! Neįtikėtinai malonus naudojimas, pastebimai storinantis blakstienų tušas, pudra, kuri tinka kiekvienam odos atspalviui ir teptukas, leidžiantis profesionaliai ir nepriekaištingai užtepti produktus. Šis rinkinys – tobulas pasirinkimas!


Naujametinis noras

Nepriklausomai nuo amžiaus ar gyvenimo stiliaus kiekvienai odai reikia atitinkamo drėkinimo, kad ji galėtų pasinaudoti visais odos priežiūros ritualų privalumais. Į šį trio įeina produktai, kurių sudėtyje yra drėkinamųjų ir maitinamųjų komponentų. Tai tikra palaima odai!