Suite13 - Prabangūs „Mary Kay“ apartamentai

Patirkite nuostabius įspūdžius skaitmeniniame „Mary Kay” pasaulyje!


Sužinokite daugiau apie „Mary Kay” produktus naujos, nuostabios virtualios patirties dėka, kuri yra Prabangiame „Mary Kay“ Suite13 Apartamente! Įėjus pro rožines duris būsite perkelti į „Mary Kay“ pasaulį ir pažinsite mūsų prekės ženklą iš visiškai naujos 3D perspektyvos!
leiskite sau pašėlti apsipirkimo metu Prabangiame „Mary Kay“ Apartamente, taip pat perskaitykite įdomių faktų apie mūsų istoriją bei vertybes, pasižiūrėkite įdomius vaizdo įrašus ir sužinokite apie priežiūros triukus! Susitarkite su savo Grožio patarėja, kuri mielai parodys Jums Suite13 ir patars, kokie produktai Jums bus tinkamiausi.

Užeikite ir įsijauskite patogiai!

Įeikite į Suite13

 

Kodėl 13?

Nors daugelyje kultūrų skaičius 13 laikomas nelaimingu, Mary Kay Ash turėjo kitokią nuomonę. Jai ir jos įkurtai „Mary Kay“ kompanijai numeris 13 visada buvo laimingas.

1963 m. rugsėjo 13 d. penktadienį, Mary Kay Ash išleido savo santaupas, įkurdama „Mary Kay” kompaniją. Vėliau ji tapo 13-uoju asmeniu, apdovanotu Tiesioginių Pardavimų Asociacijos Šlovės Muziejuje, taip pat užėmė 13 vietą prestižiniame „Metų Verslininko“ plebiscite. Netgi „Mary Kay“ pastate Dalase rasime jungtį su šiuo laimingu skaičiumi. Kai Mary Kay Ash nusipirko šį pastatą, lifte nebuvo numerio 13, vietoj to aukšto buvo galima pamatyti užrašą „apartamentas“. Žinoma, Mary Kay Ash tai pakeitė ir jos biuras visada buvo 13 aukšte. Jį ten galima rasti ir šiandien.