• SKAISTALAI
  • VEIDO MAKIAŽAS

SULTINGOS VASAROS SPALVOS

CHK_DUO

Mineralinių skaistalų paletė

Koralinė raudona ir sultinga rožinė – šiame sezone Jūs įsimylėsite šias dvi „Mary Kay®“ makiažo idėjas. Abejose paletėse yra matiniai skaistalai ir juos papildanti skaistinamoji priemonė. Ši porelė sudaro tobulą duetą, kuris nuostabiai pabrėš Jūsų grožį. Intensyvios, gyvos spalvos puikiai tiks kiekvieno atspalvio odai ir suteiks jai gražų, sveiką ir natūralų spindesį.

Sveikas spindesys ir nuostabus akcentas.

DAUGIAFUNKCINĖ PALETĖ!

Sužinokite, kaip naudoti naujus skaistalus ir šviesinamąją priemonę:

Learn how to create the Barely There Beauty look using the NEW mineral cheek color duo from Mary Kay.

Lengvai pabrėžkite grožį

Skaistalų teptuko iš „Mary Kay®“ profesionalių teptukų rinkinio pagalba švelniai pabrėžkite skaistalais skruostikaulių viršūnes.

Ryškesnis akcentas

Skaistalais akcentuokite skruostikaulių viršūnes, bet neretušuokite, tegul tai būna toks stipresnis akcentas.  Po to skruostikaulius švelniai padenkite šviesinamąja priemone, kuri suteiks makiažui spindesio ir skaistumo
Learn how to create the Boldly Accented look using the NEW mineral cheek color duo from Mary Kay.
Learn how to create the Vibrant Luminosity look using the NEW mineral cheek color duo from Mary Kay.

Stipresnis akcentas

Skaistalų teptuku užtepkite skaistalus ir šviesinamąją priemonę. Makiažą pradėkite nuo skruostikaulių viršūnių ir tęskite iki jų galo. Taip, vienu metu naudojant abu atspalvius, gausite tobulą mišinį.

Mineraliniai skaistalai

TOBULAS duetas!

LYGI IR SKAISTI ODA

Užbaikite makiažą kosmetikos priemonėmis, kurios suteiks jums jaunatviško skaistumo ir puikaus spindesio!

„Mary Kay®“ šviesinamoji pudra 

Užtikrina odai natūralų, skaistų užbaigimą, kuris tobulai tinka kiekvienam odos atspalviui. Atspari blukimui. Šios šviesinamosios pudros spalva išlieka labai ilgai, ji suteikia odai šviežumo ir skaistumo bei kontroliuoja jos blizgėjimą. Ši lengva formulė yra itin lygi ir šilkinė, ji nesikaupia smulkiose raukšlėse ar odos porose. Pudros formulė yra dermatologiškai ištirta, ji nedirgina odos ir nesukelia alergijos. Be to, ji neužkemša porų, tinka jautriai odai, yra bekvapė ir neriebi.

Naudojimo būdas
Pasinaudokite Mineralinio makiažo pagrindo teptuku arba „Kabuki“ teptuku ir padenkite produktų tas vietas, kurias norėtumėte pašviesinti – skruostikaulius, smakrą, smilkinius arba padenkite pudra visą veidą bei pečius ir dekoltė.

„Mary Kay®“ įdegio pudra

Suteikia odai natūralaus saulės spindesio. Ši šilkinė, lygi „Mary Kay®“ įdegio pudros formulė leidžia ištisus metus turėti natūraliai atrodančią, saulės paglostytą išvaizdą. Oda atrodo sveika ir spindinti. Pudroje yra gražaus pigmento ir subtilių spindinčių dalelių, kurios užtikrina natūralaus įdegio efektą. Švelni kosmetikos priemonės formulė nepaprastai lengvai padengia odą. Ji neužkemša porų ir tinka jautriai odai. Pudros formulė yra dermatologiškai ištirta, ji nedirgina odos ir nesukelia alergijos. Pudra yra bekvapė ir neriebi.

Naudojimo būdas
Norėdama suteikti veidui atitinkamą kontūrą, pasinaudokite Mineralinio makiažo pagrindo teptuku arba „Kabuki“ teptuku. Produktas gali būti naudojamas visose kūno vietose.

Susiję produktai