Tinkamos formulės pasirinkimas

Tinkamo makiažo pagrindo atspalvio pasirinkimas

Tinkamo makiažo pagrindo atspalvio pasirinkimas

•    Perbraukite makiažo pagrindu nuo skruosto link smakro. Jei atrodys, kad pagrindas dingo, tuomet atradote savo atspalvį.
•    Jei įmanoma, pasižiūrėkite natūralioje šviesoje. 
•    Keičiantis metų laikams, odos spalva taip pat keičiasi, taigi Jums gali prireikti naudoti skirtingus makiažo pagrindo atspalvius vasaros ir žiemos laikotarpiu.

Vadovaukitės šiais trimis paprastais klausimais, kuriuos rekomenduoja Mary Kay Pasaulio visažistas Luis Casco.
Mary Kay Global Makeup Artist Luis Casco

Apsuptas savo gimtosios žemės grožio, Salvadore, Luis  visada vertino tai, kas gražu. Viešėdamas Paryžiuje atrado savo tikrąjį pašaukimą kaip profesionalus makiažo specialistas,  dirbo su daugybe įžymybių, dizainerių, žinomais mados leidiniais.

Daugiau galimybių:

Teptukų naudojimas ir priežiūra

Teptukus rekomenduojama valyti kartą per savaitę. Tai apsaugo nuo kosmetikos priemonių ir bakterijų kaupimosi jų paviršiuje. Norint išvalyti teptuką, sudrėkinkite jo šerelius. Toliau išspauskite šiek tiek švelnios valymo priemonės ant delno ir teptuku atlikite sukamus judesius. Gerai nuplaukite teptukus vandeniu. Įvyniokite į rankšluostį ir nusausinkite. Pirštais supurtykite kiekvieno teptuko šerelius ir leiskite jiems išdžiūti – padėkite teptukus taip, kad šereliai neliestu stalo. Niekada nedžiovinkite teptukų vertikaliai, teptukuose esantis vanduo gali sugadinti kotelius. Rūpinkitės gražia „Mary Kay®“ teptukų išvaizda. Laikykite juos ir kitą „Mary Kay®“ dekoratyvinę kosmetiką specialioje sulankstomoje kosmetinėje, kurią nepaprastai patogu naudoti tiek namie, tiek kelionėje! Jos valymui naudokite drėgną šluostę.