Kiekviena moteris nori, kad jos oda atrodytų skaisti ir nepriekaištinga. Tobulai parinktas ir užteptas makiažo pagrindas yra nematomas, tačiau gali visiškai pakeisti išvaizdą ir savijautą.

Makiažo pagrindas – tai paskutinis „Mary Kay®“ odos priežiūros etapas. Jis yra būtinas, nes saugo odą nuo kenksmingo išorinių ar aplinkos veiksnių poveikio.
  • „Mary Kay®“ makiažo pagrindų kolekcija
  • Tobulas užbaigimas

„MARY KAY®“ MAKIAŽO PAGRINDAI 

  • neužkemša porų ir neleidžia atsirasti komedonams,
  • yra ištirti dermatologiškai, nedirgina odos ir nesukelia alergijos,
  • yra saugūs jautriai odai. 
MAKIAŽO PAGRINDO PARINKIMO TESTAS – ĮEIKITE 

KAIP PARINKTI TINKAMĄ ATSPALVĮ? 
Tinkamas makiažo pagrindo atspalvis yra toks, kuris išlygina odos atspalvį ir yra į jį panašus. Rekomenduojame patikrinti kelis makiažo pagrindo atspalvius ant skruosto arba žandikaulio.

KAIP PARINKTI TINKAMĄ MAKIAŽO PAGRINDĄ?
Atlikite testą ir sužinokite, kuris makiažo pagrindas tobulai jums tiks! 
MAKIAŽO PAGRINDO PARINKIMO TESTAS – ĮEIKITE 
 
PAPILDYKITE SAVO MAKIAŽĄ!

Taip pat patikrinkite: 

Makiažo pagrindas yra vienas iš svarbiausių makiažo elementų. Būtent su juo oda tampa nepriekaištinga. Bet, prieš pasirinksite jums tinkančią priemonę, patikrinkite, kaip paruošti odą makiažui ir kaip teisingai užtepti makiažo pagrindą. 

MAKIAŽO PAGRINDO PARINKIMO TESTAS – ĮEIKITE 

LAŠO FORMOS MAKIAŽO KEMPINĖLĖ
Naujiena „Mary Kay®“ produktų asortimente! Lašo formos makiažo kempinėlė tobulai tinka tepti skystus makiažo pagrindus ir maskuoklius. Nepriekaištingai pasiekia visas sunkiai prieinamas vietas – pvz. akies kampučius ar odą aplink nosį. Ją reikia naudoti šlapiu būdu.
Naudojimo būdas: Sudrėkinkite vandeniu, kad kempinėlė būtų visiškai šlapia. Toliau suspauskite ir pašalinkite vandenį. Kempinėle paimkite truputėlį makiažo pagrindo ir švelniai įtapšnokite priemonę į odą.

beauty blender

„Mary Kay®“ skysto makiažo pagrindo teptukas leidžia profesionaliai užtepti kiekvieną „TimeWise®“ skystą makiažo pagrindą. Jis turi specialiai suprojektuotus, kūgio formos šerelius, kurie veikia kaip tapytojo teptukas, atsargiai ir tiksliai dozuojantis pagrindą ir užtikrinantis tikslų bei lygų makiažo pagrindo sluoksnį.

foundation brush

Tobulo makiažo paslaptimi yra tinkamo teptuko panaudojimas. Tikslų „Mary Kay®“ mineralinio makiažo pagrindo – pudros užtepimą garantuoja „Mary Kay®“ mineralinio makiažo pagrindo teptukas. 
mineral powder

Susiję produktai