Kalėdos kompanijoje „Mary Kay“!

Kasmet viskas pasikartoja – prieššventinė karštligė ir tobulų dovanų paieška! O kas būtų, jei kažkas tai padarytų už mus? Tai įmanoma! Tereikia susisiekti su „Mary Kay“ konsultante, perduoti jai žmonių, kuriems norite padovanoti dovanas, sąrašą ir viskas! Tai buvo paprasta, juk taip? Tačiau nepamirškite, kad dovana turi būti paruošta individualiai, kad atitiktų jūsų artimųjų poreikius! Patirtis ir žinios, kurias turi Konsultantės, yra jūsų bendros sėkmės paslaptis.

Šiame karštame laikotarpyje nepamirškite apie save. Jei jūs jausitės gerai, visi tai pajus! Pasirūpinkite savo oda. Tai svarbu ypač žiemą! Graži ir skaisti oda? Priimame šį iššūkį! Drėkinkite savo odą, tai daryti gali padėti pvz. Ilgalaikio drėkinamojo poveikio kremas arba Intensyviai drėkinamasis kremas. Gražios rankos? Su mūsų hitu tai lengva. Būtinai išbandykite „Satin Hands®“ rankų priežiūros rinkinįPomegranate iš riboto kiekio kolekcijos.

Tai dar ne viskas! Pažinkite mūsų 2018 m. kalėdinį pasiūlymą ir pasinaudokite puikia nuolaida – net 20 %!

Rinkinys „UŽŠALDYTA PALAIMA“

Dovana, kuri patiks kiekvienai moteriai, nes ji užtikrina drėkinimą, maitinimą ir stangrinimą pačiai reikliausiai odai. Šios priemonės tobulai sutramdo žieminę aurą – šaltą vėją ir sausą orą. Padovanokite draugei ar giminaitei, jei norite, kad dovana būtų ne tik praktiška, bet ir veiksminga. Tai rinkinys, kuris sako „Ačiū Tau“. Į rinkinio sudėtį įeinančio kremo tipą galima pasirinkti atsižvelgiant į odos poreikius. 
Kalėdos kompanijoje „Mary Kay“!
Kalėdos kompanijoje „Mary Kay“!

Rinkinys „ŽVAIGŽDŽIŲ DULKĖS“

Dovanų ruošimas turi suteikti džiaugsmą. Kartu su Grožio konsultante žaiskite ir komponuokite atspalvius, kurie pabrėš apdovanojamos moters grožį. Ji bus sužavėta ne tik spalvų mozaika, bet ir giliu ryškumu, kurį užtikrina „Lash Intensity™“ blakstienų tušas, bei švelnumu, su kokiu makiažo valiklis nuvalys kosmetiką. Šis rinkinys – kvietimas smagiai leisti laiką!

Rinkinys „AKSOMINIS PRISILIETIMAS“

Žiema – geriausias momentas rasti truputėlį laiko kūną lepinančiai odos priežiūrai. Moteris, kuriai padovanosite šį Kalėdinį rinkinį, mėgausis pasakiškai lygia kūno oda visą žiemą ir net pavasarį dar jaus šios priežiūros rezultatus. Ar galima išsvajoti geresnę dovaną? Šis rinkinys – ištikimiausias moters kūno draugas. 
Kalėdos kompanijoje „Mary Kay“!
Kalėdos kompanijoje „Mary Kay“!

Rinkinys „BALTASIS LOKYS“

Kiekvienas vyras įvertins šį rinkinį, į kurio sudėtį įeina reikalingiausi produktai, leidžiantys drąsiai priimti kiekvieną kasdienį iššūkį. Padovanokite jam nepriekaištingą išvaizdą ir aromatą, kuris tiks kiekvienai situacijai. Nežiūrint į tai, ar tai bus jūsų mylimas vyras, brolis ar geras draugas, be jokios abejonės, jis nedvejodamas naudos šiuos produktus ir džiaugsis gavęs tokią dovaną.

Rinkinys „VAKARO KARALIENĖ“

Šis rinkinys – tikra lobių skrynia, pilna super galingų priemonių. Tai bus puiki dovana moteriai, gerai žinančiai savo odos poreikius. Ji su džiaugsmu įtrauks į savo odos priežiūros schemą priemones, užtikrinančias fantastiškus rezultatus.Tai dovana tikrai odos priežiūros karalienei! 
Kalėdos kompanijoje „Mary Kay“

Jūs turite daug galimybių!  Pirmyn!

Kalėdinis pasiūlymas galioja iki 2018 m. gruodžio 31 d., bet jau dabar susisiekite su „Mary Kay“ konsultante! 

Norite daugiau?
Papildykite savo rinkinį kitais produktais!  Mūsų dovanų idėjos...