Kompanija „Mary Kay“ atliko tarptautinį tyrimą, kurio rezultatai parodė, kad daugiau kaip 50 % moterų nesijaučia patogiai, kai girdi komplimentą. Todėl pradedame naują misiją #BeautyOfConfidence, kurios metu mokysime moteris priimti komplimentus ir jaustis puikai!

Pažiūrėkite mūsų filmą ir suprasite, kiek daug gali reikšti paprastas komplimentas. Jums tai vos keli žodžiai, o kažkam kitam tai pasitikėjimas savimi, atsisveikinimas su kompleksais ir puiki nuotaika visą dieną! Dabar jūsų eilė pradėti su džiaugsmu priimti komplimentus!

Dalyvaukite #BeautyOfConfidence

Pagalvokite apie kažką išskirtinį, prisiminkite, kas jus sužavėjo tame žmoguje, ką jis turi nepakartojamo. Tiesiog atskleiskite jo vidinį ir išorinį grožį! O dabar išdrįskite ir pasakykite jam tai! Galite pasirinkti vieną iš mūsų iliustracijų ir išsiųsti pranešime arba el. paštu, patalpinti „Facebook“ tinkle ar kitur. Tapkite šios kampanijos ambasadore ir pajuskite, turimą galią, kuri leidžia atskleisti moteryse slypintį potencialą!

Pažymėkite savo nuotraukas #BeautyOfConfidence ir parodykite mums, kad galime tikėtis jūsų palaikymo! Mokykite kitas moteris, kad už komplimentą užtenka padėkoti ir galima eiti toliau su aukštai pakelta galva. O jūs? Ar esate pasiruošusi komplimentui?