IŠSKIRTINĖ SĖKMĖS ISTORIJA 
Šiemet švenčiame 100-sias Mary Kay Ash gimimo metines. Moters, kuri savo ryžtu ir ištverme parodė, kad gyvenime galima pasiekti viską, ką tik panorėsi.
Atsiremdama į 6 svarbiausius elementus: vaizduotę, aistrą, ryžtą, sąžiningumą, užuojautą ir drąsą, ji sukūrė savo svajonių kompaniją ir įkvėpė milijonus moterų ir vyrų visame pasaulyje. Ji buvo savo laikų pionierė, bet tapo visų laikų pioniere ir verslininke! Mes didžiuojamės, kad galime didinti jos paveldą.

Švęskite kartu su mumis! Pažinkite nepaprastą Mary Kay Ash istoriją – sužinokite , kaip maži žingsniai ir ištvermė atveda prie milžiniškos sėkmės. Kasdien mokomės kažko naujo, mūsų Konsultantės kasdien atranda savo naująjį „aš“, kas padeda patikėti savo jėgomis ir tuo, kad nėra neįmanomų dalykų! Viskas priklauso nuo to, ar stipriai tiki, jog gali. 

Kompanijos istorija tęsiasi beveik 55 metus... o sėkmė yra beribė!

Mary Kay Ash tikėjo, kad galima vystyti verslą laikantis etikos ir sąžiningumo principų. Šie aukšti standartai vis dar galioja ir yra visų Nepriklausomų grožio konsultančių veikimo pagrindu. Visų veiksmų fundamentu tapo puikiai žinoma Auksinė taisyklė „Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad kiti elgtųsi su tavimi“. Ši patikrinta ir teisinga taisyklė lydi mus ne tik versle, bet ir gyvenime. Pažinkite kelis faktus iš Mary Kay Ash gyvenimo!
Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Skelbiame mėnesį su #MaryKayAsh – aplankykite mūsų puslapį „Facebook“ tinkle.

Skelbiame mėnesį su #MaryKayAsh – aplankykite mūsų puslapį „Facebook“ tinkle, stebėkite „YouTube“ kanalą ir „Instagram“ profilį bei – ir tai yra svarbiausia – išdrįskite svajoti ir pildyti savo svajones! Kada, jei ne dabar?

Dar šiandien susisiekite su savo „Mary Kay“ konsultante ir susitarkite dėl Kosmetinio susitikimo. Galbūt tai bus naujos, gražios istorijos pradžia?