Išbandykite nuostabius „Mary Kay®“ produktus ir atraskite tai, ką mylite

  • „Mary Kay®“ kosmetikos produktus galima įsigyti tik pas Nepriklausomas grožio konsultantes, kurios siūlo ne tik patogų pristatymą į namus ar biurą, bet ir papildomas paslaugas – pvz. individualias odos priežiūros konsultacijas, makiažo parinkimą, dovanų pristatymą, pagalbą, kuriant vestuvinį makiažą, ir daug daugiau! 
  • Jūsų Nepriklausoma grožio konsultantė siūlo Jums tinkančius produktus ir paslaugas, kurių tikslas yra pilnai patenkinti Jūsų odos poreikius. Jūs galite išbandyti produktus, prieš priimant sprendimą apie jų pirkimą. Be to, Jūs galite pasinaudoti 100 % pasitenkinimo garantija ir grąžinti produktus, jei jie Jums netiktų. 
  • „Mary Kay“ grožio konsultantės dėka Jūs galite kontroliuoti savo grožio puoselėjimo būdą. Jūs galite apsipirkti Internetu, telefonu, asmeniškai susitikus su savo Konsultante arba Kosmetinio susitikimo metu.

Apsipirkite Internetu

  • Kai esate pasiruošusi apsipirkti Internetu, aplankykite svetainę su Grožio konsultančių lokalizatoriumi. Šioje svetainėje Jūs galėsite rasti Konsultantę, pas kurią pirkote anksčiau, arba rasti naują netoli Jūsų veikiančią Konsultantę. 
  • Apsilankius savo Grožio konsultantės Asmeniniame internetiniame puslapyje, įdėkite pasirinktus produktus į krepšelį ir pateikite užsakymą savo Konsultantei. 
  • Jūs galite grįžti į šį Asmeninį internetinį puslapį bet kuriuo metu ir vėl įsigyti mėgstamus produktus, peržiūrėti naujoves, perskaityti patarimus arba susisiekti su savo Konsultante. Tai tikrai labai paprasta! 

Raskite savo Grožio konsultantę dabar!