Pasakykite „Taip, aš galiu!“ ir prisijunkite prie mūsų!
Sakoma, jei myli savo darbą, tai net nejauti, kad dirbi. O jei galėtumėte daryti tai, kas jums patinka, ir dar turėti laiko šeimai, kelionėms ir savo hobiams? Kompanijoje „Mary Kay“ tai įmanoma!

Pasiruošusi pradėti?

Testas: Jūsų stiprios ir silpnos savybės pardavimų srityje 

Pasinaudokite įgimtais talentais, iškeldama savo verslo tikslus. Nesvarbu, ar jums labiau patinka susitikimai iš akies į akį, ar mėgstate kontaktą su didesnėmis žmonių grupėmis, jūsų asmenybė yra galinga, tereikia atrasti ir pasinaudoti jos galia!

Atlikite testą >

Kodėl „Mary Kay“?

Tai daug daugiau negu, vien tik makiažas. „Mary Kay“ – tai kompanija su širdimi. Kompanija, kurios fundamentu yra sąžiningumas. Kompanija su išskirtine ir patikima reputacija, kurią ji stiprina daugiau nei penkiasdešimt metų.

Sužinokite dagiau >

Nuo ko pradėti?

Jūsų Startinis rinkinys – tai daug daugiau nei tik dėžutė su kosmetika! Nesvarbu, ar jums patinka vystyti savo verslą online režimu, ar mėgstate asmeninius susitikimus su klientėmis, jūs visada galite naudotis daugybe kompanijos siūlomų įrankių, skatinančių jūsų verslo plėtrą ir didinančių jo efektyvumą.

Pažiūrėkite >
Earn Money and Rewards

Prizai ir išskyrimai 

Pradėkite nuosavą verslą, būkite pati sau viršininke ir leiskite laiką taip, kaip jums patinka! Jūs pati sprendžiate, kokie yra jūsų verslo tikslai, ir pati planuojate kelią, kuriuo norite eiti, siekdama sėkmės. Mes užtikriname jums palaikymą bei pagalbą ir karališkai apdovanosime už jūsų sunkų darbą! Kompanijoje „Mary Kay“ kiekviena moteris puikiai žino, jog ji gali viską!

Pažiūrėkite >

Tikros istorijos 

Mūsų Konsultančių istorijos yra mums didelės gyvenimo pamokos. Jūs taip pat galite parašyti savo sėkmės istoriją. Pasakykite „Taip, aš galiu!“ ir pradėkite veikti.

Skaitykite sėkmės istorijas >

Jūsų sėkmė slepiasi e-Kataloge

Jūs galite įsimylėti savo darbą, jei apibrėšite savo kelią į „Mary Kay“ sėkmę. Perskaitykite e-Katalogą ir paruoškite savo verslo planą, tegul jis tampa tolesnių jūsų veiksmų pagrindu.

Pažiūrėkite >

Susisiekite su savo Nepriklausoma grožio konsultante – tik perkant pas ją,                             Jūs galite būti 100 % tikra, kad perkate originalią kosmetiką, kurią galite                       išbandyti.

Kaip Mary Kay Verslo pagalba Jūs apibrėžtumėte sėkmę?

  • Dirbate Jums patogiomis valandomis
  • Būnate pati sau viršininke
  • Dirbate su aistra
Raskite savo Grožio Konsultantę dabar

Jums gali patikti tai, ką Jūs darote

Darbas gali pareikalauti Jūsų pokyčių tam, kad atitiktumėte jo formą. Su Mary Kay Jūs turite laisvę savo verslą pritaikyti savo poreikiams. 

Pradėkite jau šiandien!