„Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamoji sistema

  • Produktai
  • Aktyviosios medžiagos
  • Retinizacijos protokolas
  • Privalumai 

„Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamasis retinolis 0,5 %

Retinolis skatina odos ląstelių atsinaujinimą, todėl oda atgauna jaunatvišką išvaizdą ir prarastą spindesį. Jei dar nematote pastebimų odos senėjimo požymių, „Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamasis retinolis 0,5 % sulėtins jų atsiradimą. Be to, produkto sudėtyje esantis retinolis skatina kolageno ir elastino gamybą, pastebimai gerina odos išvaizdą ir suteikia jai elastingumo. Produkto sudėtyje yra didelė  0,5 % retinolio koncentracija, jo poveikį sustiprina tinkamai parinkti augaliniai komponentai.
Norint pradėti kelią gražesnės odos link, veikite pagal „Mary Kay®“ mokslininkų sukurtą 8 savaičių retinizacijos protokolą. Šis išskirtinis procesas leis jums padėti odai lengvai prisitaikyti prie šios stiprios ir veiksmingos medžiagos, kokia yra retinolis. Taip jūs galėsite saugiai mėgautis geriausiais šio stebuklingo komponento naudojimo rezultatais.

„Clinical Solutions™“ raminamoji, regeneruojamoji emulsija

Emulsija tobulai papildo Intensyviai jauninamąjį retinolį 0,5 %. Sudėtyje yra augalinių aliejų (kokosų, simondsijų, dažnynių dygminų, alyvuogių aliejų) mišinio, kuris užtikrina odai riebalų rūgščių, pasižyminčių maitinamuoju ir raminamuoju poveikiu, porciją. Naudojant retinolį, tai itin svarbu, nes oda yra labiau linkusi išsausėti. Glicerinas ir iš cukranendrių gaunamas skvalanas veiksmingai apsaugo nuo vandens praradimo. Produktas tobulai ramina sudirgusią odą ir užtikrina žaibišką drėkinimą.

RETINOLIS 
Tai vitamino A darinys, kuris yra itin svarbus, kad odos ląstelės galėtų sveikai vystytis. Vietinis retinolio naudojimas padeda išsaugoti atitinkamą odos būklę, skatina natūralią kolageno ir elastino, vienų iš pagrindinių odos elementų, sintezę. Retinolis skatina odos ląstelių atsinaujinimą, kas leidžia odai ilgiau atrodyti jaunai ir sveikai.

KOKOSŲ ALIEJUS 
Pasižymi raminamosiomis ir atnaujinamosiomis savybėmis, gerina odos elastingumą ir stangrumą, saugo nuo išorinių veiksnių poveikio ir pernelyg didelio vandens praradimo.

SIMONDSIJŲ ALIEJUS 
Labai gerai įsigeria pro epidermį, mažina vandens garavimą iš raginio sluoksnio. Pasižymi riebinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis, suteikia odai išskirtinio lygumo ir minkštumo. 

DAŽINIŲ DYGMINŲ ALIEJUS
Užtikrina antioksidacinę odos apsaugą, minkština odą ir rūpinasi teisingu drėgmės lygiu. Turi priešuždegiminį poveikį ir ramina sudirginimus.

ALYVUOGIŲ ALIEJUS 
Alyvuogių aliejus – natūralus emolientas, kurio sudėtyje gausu maitinamųjų medžiagų. Pasižymi raminamuoju ir drėkinamuoju poveikiu. Be to, užtikrina antioksidacines savybes, padedamas saugoti odą nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio. 

GLICERINAS 
Odą maitinantis glicerinas yra gerai žinoma drėgmę sulaikanti medžiaga, kuri pritraukia ir sulaiko vandenį, padedama didinti drėgmės lygį odoje. Ši medžiaga natūraliai įeina į odos sudėtį. Ji ne tik gerina odos būklę, bet ir didina jos minkštumą bei lygumą.

SKVALANAS
Natūralus augalinis emolientas. Skvalanas – tobula drėkinamoji medžiaga, stiprinanti apsauginį odos barjerą ir mažinanti sausumą. Jis puikiai žinomas dėl savo lengvos, šilkinės konsistencijos, kuri lengvai įsigeria į odą. Šis komponentas padeda minimizuoti drėgmės praradimą, suteikia odai minkštumo ir gerina elastingumą.

Jei pirmą kartą naudojate produktą su grynu retinoliu, pasinaudokite išskirtiniu retinizacijos protokolu, kurį sukūrė „Mary Kay“ mokslininkai. Kodėl šis procesas yra toks išskirtinis? Nes veikdama pagal šį protokolą, pamatysite stulbinančius saugaus retinolio naudojimo rezultatus. Neįtikėtinas odos skaistumas ir jaunatviška išvaizda – juos galėsite pasiekti savarankiškai namuose! Be to, jis buvo sukurtas bendradarbiaujant su dermatologais, todėl retinizacijos proceso metu jūs maksimizuosite privalumus, kuriuos užtikrina „Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamosios sistemos naudojimas. Be to, retinizacijos protokolas leis jums minimizuoti potencialius odos sudirginimus, kurie gali būti susiję su gryno retinolio naudojimu. Taip jūs galėsite pilnai ir saugiai mėgautis šio komponento privalumais.

Esate pasiruošusi? Susisiekite su savo „Mary Kay“ konsultante ir pradėkite savo kelią gražesnės odos link!

Rekomendacijos: Vakare nuvalykite odą ir palaukite apie 5-10 minučių. Naudokite „Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamąją sistemą, laikydamasi tolesnių rekomendacijų, priklausančių nuo savaitės naudojimo. Tepkite produktais kaktą, skruostus, nosį ir smakrą, atlikdama judesius, nukreiptus į viršų ir išorę bei vengdama akių zonos. Leiskite, kad produktai įsigertų prieš užtepsite sekančią priežiūros priemonę. Norint nuraminti odą, „Clinical Solutions™“ raminamoji, regeneruojamoji emulsija gali būti naudojama dieną. Dieną naudokite odos priežiūros produktus su SPF filtru.
Atminkite! Intensyviai jauninamojo retinolio 0,5 % naudojimo metu nenaudokite šveičiamųjų produktų, produktų su salicilo rūgštimi, retinoliu arba didele vitamino C koncentracija.


1-2 SAVAITĖ
Naudojimo būdas: 1 kartą per savaitę.
Sumaišykite vieną „Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamojo retinolio 0,5 % porciją (1 dozatoriaus paspaudimas) su viena „Clinical Solutions™“ raminamosios, regeneruojamosios emulsijos porcija.

3-4 SAVAITĖ
Naudojimo būdas: 1 kartą per savaitę.
Pirmiausia užtepkite vieną „Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamojo retinolio 0,5 % porciją (1 dozatoriaus paspaudimas), o po to vieną „Clinical Solutions™“ raminamosios, regeneruojamosios emulsijos porciją.

5-6 SAVAITĖ
Naudojimo būdas: 2 kartus per savaitę.
Pirmiausia užtepkite vieną „Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamojo retinolio 0,5 % porciją (1 dozatoriaus paspaudimas), o po to vieną „Clinical Solutions™“ raminamosios, regeneruojamosios emulsijos porciją.

7-8 SAVAITĖ
Naudojimo būdas: 3-5 kartus per savaitę.
Pirmiausia užtepkite vieną „Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamojo retinolio 0,5 % porciją (1 dozatoriaus paspaudimas), o po to vieną „Clinical Solutions™“ raminamosios, regeneruojamosios emulsijos porciją.

9 SAVAITĖ IR VĖLIAU
Po retinizacijos proceso pabaigos jūsų oda bus pripratusi prie retinolio poveikio, todėl tik nuo jūsų ir to, kaip jūsų oda reaguoja į šį stiprų, veiksmingą komponentą, priklauso, kaip dažnai jį naudosite. Nuo šiol galite pastoviai naudoti retinolį ir įtraukti jį į savo kasdienį odos priežiūros ritualą.
Baigus retinizacijos procesą, galite iš naujo įtraukti į savo odos priežiūrą produktus su didelės koncentracijos vitaminu C ir šveičiamuosius preparatus.
Tačiau atminkite, kad Intensyviai jauninamąjį retinolį 0,5 % reikia naudoti vakare ir kad jo negalima derinti su produktais, kurių sudėtyje yra salicilo rūgšties ir retinolio.

Norint sužinoti daugiau, susisiekite su „Mary Kay“ konsultante, kuri individualaus susitikimo metu atsakys į visus jūsų klausimus.

Retinolio naudojimas užtikrina stulbinančius rezultatus!
Ši medžiaga, pavyzdžiui:

- mažina raukšlių matomumą,
- pasižymi antioksidaciniu poveikiu, 
- sulėtina odos senėjimo procesus,
- pasižymi regeneruojamuoju poveikiu, 
- didina odos tankį, 
- gerina odos elastingumą,
- lygina odos atspalvį,
- suteikia odai jaunatviško skaistumo, 
- mažina porų matomumą.