Žinome, kad pasirenkant natūralius produktus, norite jaustis saugiai ir galėti būti tikra, kad jūsų pasirinkta kosmetikos priemonė jums tinka ir tenkina jūsų poreikius.

  • Produktai
  • Aktyviosios medžiagos
  • ECOCERT
  • Kodėl natūralūs?

„Naturally®“ kreminė valomoji emulsija

Kreminė valomoji emulsija švelniai, bet veiksmingai pašalina nuo odos paviršiaus visus nešvarumus ir makiažą. Raminamasis rugiagėlių hidrolatas ir alavijas ypač gerai veikia jautrią ar alergišką odą, nedirgina ir nepalieka nemalonaus tempimo pojūčio. Saldžiųjų migdolų aliejus minkština ir maitina odą. Glicerinas padeda sulaikyti drėgmę odoje, o vitaminas E užtikrina puikų antioksidantinį poveikį. Emulsiją labai malonu ir patogu naudoti. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori būti tikri, kad teisingai nuvalė odą.

„Naturally®“ šveičiamoji pudra:

Šveičiamoji pudra – švelnus, mechaninis veido šveitiklis, kurio pagrindą sudaro ryžių krakmolas, puikiai sugeriantis odos riebalų perteklių. Galime jį sumaišyti su vandeniu arba su aliejumi, kuris užtikrins papildomą maitinimą. Hidrintas ricinos aliejus ir citrinos rūgštis pasižymi šveičiamuoju poveikiu – pašalina negyvas epidermio ląsteles ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Produktas atblokuoja ir valo užsikimšusias poras, todėl jos atrodo mažesnės. Padeda odai atgauti sveiką spindesį ir lygumą. Taip paruošta oda geriau priims maitinamąsias medžiagas iš sekančių odos priežiūros priemonių. Rekomenduojama naudoti šveitiklį 2-3 kartus per savaitę.

„Naturally®“ maitinamasis aliejus:

Maitinamojo aliejaus sudėtyje yra kruopščiai parinktų saldžiųjų migdolų, alyvuogių, sezamo ir saulėgrąžų aliejų. Be to, jame yra augalinės kilmės skvalano, kuris veikia kaip emolientas. Produktas greitai įsigeria, oda tampa sudrėkinta, pamaitinta ir išpuoselėta. Aliejų galima naudoti visam kūnui, net plaukų galiukams. Tobulas sprendimas rudens ir žiemos laikui, kuomet oda susiduria su sunkiomis atmosferinėmis sąlygomis. Svarbu žinoti, kad galima sumaišyti 1 lašą su makiažo pagrindu ir taip dar geriau maitinti odą. 

„Naturally®“ drėkinamasis balzamas-pieštukas:

Drėkinamasis balzamas-pieštukas gali būti saugiai naudojamas visam kūnui, įskaitant veidą, rankas, kulnus ar alkūnes. Jo sudėtyje yra skvalano bei bičių, karnaubo ir kandelila vaškų, todėl jis puikiai atstato odos hidrolipidų barjerą ir apsaugo nuo drėgmės garavimo iš odos. Tai tobulas sprendimas tiems, kurie nori sudrėkinti ir suminkštinti stipriai išsausėjusias kūno zonas. Balzamą patogu naudoti, jis labai kompaktiškas ir praktiškas.

GRYNA SODA

Grynos sodos tirpalas yra naudojamas natūraliuose, tradiciniuose metoduose, kurių tikslas yra nuraminti, nuvalyti odą bei užtikrinti jai komfortą. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ šveičiamosios pudros sudėtį.

BIČIŲ VAŠKAS

Šis populiarus komponentas yra dažnai naudojamas odos priežiūros produktuose, nes jis puikiai saugo odos barjerą. Padeda sulaikyti drėgmę odoje ir suteikia odai minkštumo. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ drėkinamojo balzamo-pieštuko sudėtį.

RIMBINĖS KARPAŽOLĖS (KANDELILA) VAŠKAS

Drėkinimas yra nepaprastai svarbus kasdienės pagrindinės odos priežiūros etapas. Rimbinės karpažolės (kandelila) vaškas pasižymi apsauginėmis savybėmis ir padeda apsaugoti odą nuo drėgmės praradimo. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ drėkinamojo balzamo-pieštuko sudėtį.

KARNAUBO VAŠKAS

Karnaubo vaškas pasižymi minkštinamosiomis savybėmis, tačiau jis ne tik minkština odą, bet ir drėkina. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ drėkinamojo balzamo-pieštuko sudėtį.

HIDRINTAS RICINOS ALIEJUS

Mūsų priemonių gamybos metu hidrintas ricinos aliejus buvo uždarytas smulkiose, vaško granulėse, tai leido mums užtikrinti šveičiamąjį poveikį, kuris skatina odos ląstelių atsinaujinimo procesus. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ šveičiamosios pudros sudėtį.

CITRINOS RŪGŠTIS

Citrinos rūgštis yra naudojama kaip antioksidantas vietinio naudojimo kosmetikos produktuose. Ji pasižymi nemažiau naudingu poveikiu, nei kiti šveičiamieji komponentai, tačiau gali švelniau veikti odą. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ šveičiamosios pudros sudėtį.

RUGIAGĖLIŲ HIDROLATAS

Rugiagėlių hidrolatas turi turtingą naudojimo istoriją. Ji yra naudojama kaip raminamasis, malšinamasis ir maitinamasis komponentas. Europoje augančių rugiagėlių sudėtyje yra flavonoidų antioksidantų, kurie padeda kovoti su laisvaisiais radikalais. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ kreminės valomosios emulsijos sudėtį.

GLICERINAS

Maitinantis odą glicerinas yra gerai žinoma drėgmę sulaikanti medžiaga, kuri pritraukia ir sulaiko vandenį padedant padidinti drėgmės lygį odoje. Ši medžiaga natūraliai įeina į odos sudėtį. Ji ne tik gerina odos būklę, bet ir didina jos minkštumą bei lygumą. Kreminės valomosios emulsijos sudėtyje esantis glicerinas yra pagamintas iš kokoso riešutų ir rapsų.

ALYVUOGIŲ ALIEJUS

Alyvuogių aliejus – natūralus emolientas, kurio sudėtyje gausus maitinamųjų medžiagų. Pasižymi raminamuoju ir drėkinamuoju poveikiu. Be to, užtikrina antioksidacines savybes, padedamas saugoti odą nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ maitinamojo aliejaus sudėtį.

RYŽIŲ KRAKMOLAS

Dėl savo išskirtinės absorbcijos šie minkšti, balti milteliai yra dažnai naudojami kosmetikos produktuose. Pasižymi puikiomis maitinamosiomis, raminamosiomis ir malšinamosiomis savybėmis bei gerina odos drėgmės lygį. Be to, ryžių pudra sugeria odos riebalus ir mažina odos riebalavimąsi. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ šveičiamosios pudros sudėtį.

SEZAMŲ ALIEJUS

Sezamų aliejus, gaminamas iš tropinio sezamo, yra populiarus kūno, maudimosi, plaukų ir odos priežiūros priemonių komponentas. Naudojamas odos priežiūros produktuose užtikrins jai maitinamąsias ir drėkinamąsias savybes. Jame gausu vitaminų, mineralų ir būtinų riebalų rūgščių, kurie ne tik užtikrina antioksidacinę apsaugą, bet ir stiprina natūralų odos lipidų barjerą. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ maitinamojo aliejaus sudėtį.

SKVALANAS

Skvalanas yra hidrinta skvaleno forma. Naudodami tokią šio komponento formą, galėjome užtikrinti jo stabilumą. Skvalenas ir skvalanas – natūralūs augalinės kilmės emolientai. Skvalanas – tobula drėkinamoji medžiaga, stiprinanti apsauginį odos barjerą ir mažinanti sausumą. Jis puikiai žinomas dėl savo lengvos, šilkinės konsistencijos, kuri lengvai įsigeria į odą. Be to, natūralaus mūsų odoje esančių riebalų sudėtyje yra taip pat skvalano. Maitinamojo aliejaus ir Drėkinamojo balzamo-pieštuko sudėtyje esantis skvalanas tobulai papildo mūsų odą. Šis komponentas padeda minimizuoti drėgmės praradimą ir suteikia odai minkštumo ir gerina elastingumą. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ maitinamojo aliejaus ir „Naturally®“ drėkinamojo balzamo-pieštuko sudėtį.

SALDŽIŲJŲ MIGDOLŲ ALIEJUS

Saldžiųjų migdolų aliejus – natūralus emolientas. Jis yra gaunamas iš migdolų. Puikiai žinomas dėl savo minkštinamųjų, lyginamųjų ir raminamųjų savybių. Jo sudėtyje gausu riebalų ir būtinų riebalų rūgščių. Jis drėkina odą ir mažina jos sausumą. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ kreminės valomosios emulsijos ir „Naturally®“ maitinamojo aliejaus sudėtį.

VITAMINAS E

Vitaminas E – stiprus antioksidantas, kuris saugo odą nuo laisvųjų radikalų ir pažeidimo, kurį gali sukelti aplinkos veiksniai. Nežiūrint į tai, kad jo gausu mūsų odoje, jo atsargos gali greitai pasibaigti dėl stipraus aplinkos veiksnių poveikio. Šis vitaminas yra naudojamas daugybėje skirtingų odos priežiūros priemonių ir kosmetikos produktų. Mūsų produktuose esantis vitaminas E yra gaunamas iš sojos ir yra naudojamas saulėgrąžų aliejaus pagrindu paruoštoje formulėje. Šis komponentas įeina į „Naturally®“ kreminės valomosios emulsijos ir „Naturally®“ maitinamojo aliejaus sudėtį.

IŠORINIS SERTIFIKAVIMAS

„Naturally®“ produktas turi išorinės nepriklausomos organizacijos sertifikatą, patvirtinantį, jog tai produktas, kurio pagrindą sudaro natūralūs komponentai. Norėdami patvirtinti mūsų produktų kokybę ir veiksmingumą, nusprendėme gauti sertifikatą „COSMOS“, kurį suteikia „EcoCert“. Kriterijai, kuriuos turi atitikti produktai, kurių gamintojai nori gauti tokį sertifikatą, - tai natūralios kilmės komponentai, rūpinimasis aplinka ir skaidrumas vartotojų atžvilgiu. Sertifikavimo proceso metu ekspertai vertina viską – nuo komponentų gavimo ir perdirbimo iki galutinio produkto gamybos ir įpakavimo. Daugiau informacijos apie „COSMOS“ sertifikatą galima rasti adresu:

Eksperto akimi
Martyna Orłowska (kosmetologas)

Šiais laikais vis populiaresnis yra ekologinis gyvenimo būdas. Vis daugiau dėmesio skiriame perkamų daiktų efektyvumui, saugumui ir kokybei. Niekas neabejoja, kad toks išmintingas požiūris į pirkimo procesą yra mums labai naudingas. Tą patį galima pasakyti taip pat apie kosmetikos produktus.

Šiandien norėčiau pasikalbėti apie natūralią kosmetiką, nes pastaruoju metu tai tapo labai stipria tendencija. Taigi... Kuo natūrali kosmetika skiriasi nuo kitų rinkoje prieinamų prekių?

Jos sudėtyje yra labai didelė augalinės kilmės komponentų (ekstraktų, aliejų, hidrolatų), mineralų koncentracija, be to joje yra švelnių konservantų bei valomųjų medžiagų. Jei tokiose priemonėse yra naudojami gyvulinės kilmės komponentai, tai tik medus ir pienas bei jų dariniai. Verta pažymėti, kad natūralūs komponentai yra gaunami tik iš augalų, kurie auga savo tempu griežtai prižiūrimuose ūkiuose, be sintetinių trąšų ir augalų apsaugos priemonių.  Be to, natūralūs produktai pasižymi mažu žaliavų (pvz. augalinių) perdirbimo laipsniu. Dažniausiai tai džiovinimas, spaudymas, filtravimas ar destiliavimas, todėl šie komponentai pasižymi didele vitaminų, vertingų ir maitinamųjų medžiagų koncentracija. Kitas privalumas, kuris yra itin svarbus tiems, kuriems rūpi ekologija, gali būti faktas, kad daugelis gamintojų naudoja įpakavimus, kurie yra biologiškai skaidūs arba tinka grąžinamajam perdirbimui.

Kosmetikos rinka siūlo vis didesnį natūralios kosmetikos asortimentą. Bet, kodėl galime būti tikri, jog tai, kas parašyta ant etiketės yra tiesa, o ne tušti pažadai? Renkantis prekę, reikia atkreipti dėmesį, ar šis produktas turi atitinkamus sertifikatus, garantuojančius jo kokybę. Taip galime būti ramūs, kad kiekviename gamybos etape – pradedant augalų sėja ir baigiant produkto gamyba – buvo laikomasi griežčiausių standartų. Viena iš svarbiausių ir labiausiai prestižinių organizacijų, suteikiančių tokius sertifikatus, yra „ECOCERT“. Tai nepriklausoma tarptautinė organizacija, įsteigta 1991 metais Prancūzijoje ir veikianti daugiau kaip 80 šalių. „ECOCERT“ sertifikatas reiškia, kad kiekviename gamybos proceso etape kosmetika atitinka griežtus reikalavimus – tiek renkantis žaliavas ar tikrinant jų tiekėjus, tiek kiekviename gamybos etape, įskaitant įpakavimą. Taip galime būti tikri, kad produktą, kurį naudojame, kruopščiai ištyrė nepriklausoma sertifikuojanti organizacija ir kad jo sudėtyje yra mažiausiai 90 % natūralių arba natūralios kilmės komponentų.

Ne drabužiai puošia žmogų, o graži oda. Oda, kuri yra didžiausias mūsų kūno organas.