• „TimeWise® Age Minimize 3D™“ stebuklingasis rinkinys
  • SAUGOMA oda

„TimeWise® Age Minimize 3D™“ stebuklingasis rinkinys

Kompanijai „Mary Kay“ odos priežiūra reiškia daug daugiau nei vien tik pagrindinį prioritetą. Tai mūsų didžiausia aistra. Jūs mus įkvepiate. Pristatome revoliucingą, trimatį sprendimą, kuris padeda minimizuoti odos senėjimo požymius ir leidžia ilgiau atrodyti jaunai. Amžius, išoriniai veiksniai ir genetinės sąlygos gali daryti įtaką jūsų odos išvaizdai. Stebėdama, kaip keičiasi jos būklė, suprantate, kaip svarbu yra teisingai parinkti odos priežiūrą, kad ji tenkintų odos poreikius.

STEBUKLINGA TOBULYBĖ

  • Užtikrina platų apsaugos nuo UV spinduliuotės spektrą ir padeda sumažinti odos senėjimo požymių matomumą. BE TO, saugo ir kovoja su neigiamu laisvųjų radikalų, skatinančių odos senėjimą, poveikiu!
  • Klinikinių tyrimų metu buvo įrodyta, kad pastebimi odos senėjimo požymiai sumažėjo jau po 4 savaičių. BE TO, po 12 savaičių naudojimo tyrimų rezultatai pagerėjo trigubai.
  • Šiuolaikinis „Age Minimize 3D™“ kompleksas kiekviename produkte! Jis skirtingais būdais kovoja su odos senėjimu.
  • Naktinis regeneruojamasis kremas: odos regeneravimas ir atnaujinimas, stangrinimas ir lyginimas naktį. Viskas viename produkte!

„AGE MINIMIZE 3D™“ KOMPLEKSAS

 RESVERATROLIS
Medžiaga, priklausanti augalinių polifenolių grupei. Ji yra naudojama kosmetikos preparatuose, veiksmingai mažina daug odos disfunkcijų, saugo ją nuo išorinių ir vidinių kenksmingų veiksnių poveikio.

Saugi medžiaga, kuri neturi beveik jokio šalutinio poveikio. Pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, neutralizuojančiu laisvuosius radikalus, ir slopina uždegimą. Tai komponentas, turintis patvirtintą odos senėjimo procesus lėtinantį poveikį. Resveratrolis teigiamai veikia ne tik epidermio, bet ir gilesnių odos sluoksnių atsinaujinimo procesus. Skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir didina jų gebėjimą įsisavinti maitinamąsias medžiagas. Aktyvina odos karkasą sudarančių kolageno ir elastino gamybą. Apsaugo nuo odos susilpnėjimo, stiprina jos struktūras ir pagreitina regeneravimo procesus. Ši medžiaga taip pat pasižymi šviesinamuoju poveikiu ir yra naudojama preparatuose, lyginančiuose odos atspalvį.

 Vitaminas B3 (Niacinamidas) – komponentas, kurį gerai įsisavina ir toleruoja oda. Užtikrina naudingą poveikį beveik visų tipų odai.

Naudojamas kosmetikos priemonėse sausai odai skatina keramidų gamybą, veiksmingai gerina epidermio lipidinį barjerą. Drėkina odą, suteikia jai atsparumo kenksmingų išorinių veiksnių poveikiui. Niacinamidas daro įtaką svarbių odos komponentų, kolageno ir hialurono rūgšties gamybai, padedamas atstatyti teisingą jos struktūrą. Pasižymi priešraukšliniu poveikiu, gerina stangrumą ir įtempimą, lygina odą. Skatina odos ląstelių pažeidimų, atsiradusių dėl UV spinduliuotės poveikio, taisymą. Pasižymi antioksidaciniu, atsparumą gerinančiu poveikiu. Tai veiksminga priešuždegiminė medžiaga, kuri pagreitina odos gijimą ir atsinaujinimą.  Vitaminas B3 yra veiksmingas kovojant su pigmentinėmis dėmėmis, jis apsaugo nuo jų susidarymo ir šviesina esamas. Efektyviai suvienodina odos atspalvį, pašalina nesveikai atrodantį pilkumą. Ši medžiaga taip pat labai gerai veikia riebią ir net seborėjinę odą. Ji mažina odos riebalų išsiskyrimą, ramina uždegimus, sutraukia poras. Padeda kovoti su akne.

 Peptidai, sulėtinantys odos senėjimo procesus, yra naudojami jauninamosiose kosmetikos priemonėse, kurių užduotis yra lėtinti arba šalinti laikui bėgant atsirandančius požymius.

Jie skatina pagrindinių odos struktūrinių komponentų, įskaitant kolageną ir elastiną, t. y. atraminius baltymus, atsakančius už jos stangrumą ir lygumą, gamybą.

SAUGOMA oda

Jau kelerius metus žiniasklaidoje viena iš pagrindinių temų yra informacija apie blogėjančią oro kokybę Europoje. Smogas tapo neatsiejama mūsų aplinkos dalimi ir, atrodo, situacija greitai nepasikeis. Kaip matyti iš Europos aplinkos agentūros tyrimų Lietuvoje nuolat auga nuodingų medžiagų koncentracija atmosferoje, o Lenkija iš vis viena iš Europos šalių, turinčių labiausiai užterštą orą. Problema yra aktuali ne tik dideliems miestams, kur pagrindinis taršos šaltinis yra didelė automobilių išmetamųjų dujų emisija, bet ir mažesniems miesteliams bei kaimams, kur dažniausia oro taršos priežastis yra atliekų ir prastos kokybės kuro deginimas šildymo sistemų katiluose. 

KAS TAI YRA SMOGAS? 

Smogas – medžiagų, patenkančių į atmosferą išmetamųjų dujų, dūmų ir kitų užteršimų emisijos metu, mišinys. Jo sudėtyje yra sieros dioksido, sunkiųjų metalų (švino, gyvsidabrio, kadmio, chromo), azoto oksido, kancerogenų ir smulkiųjų kietųjų dalelių (PM2 ir PM10), todėl ilgas buvimas tokiame „gryname“ ore gali turėti rimtų pasekmių sveikatai.
Rinkoje jau yra daug produktų, kurių tikslas yra padėti mums valyti orą bustuose ir saugoti mūsų plaučius išeinant į lauką. Bet ar to pakanka? O kas su mūsų oda, kuri nuolat turi tiesioginį kontaktą su užterštu oru?

Smoge esančios cheminės medžiagos turi nepaprastai neigiamą poveikį odos būklei. Jos labai sausina, kas ją susilpnina, o net gi pažeidžia lipidinio sluoksnio, kuris yra natūralus mūsų odos apsauginis barjeras, vientisumą. Tai gali turėti daug neigiamų pasekmių mūsų odos sveikatai.

  • ODOS LIPIDINIO SLUOKSNIO PAŽEIDIMAS.
  • ATSPARUMO LAISVŲJŲ RADIKALŲ POVEIKIUI PRARADIMAS. PRARASTA PUSIAUSVYRA TARP ANTIOKSIDANTŲ IR LAISVŲJŲ RADIKALŲ KIEKIO.
  • PIGMENTINĖS DĖMĖS, ŠIURKŠTUMAS, SUDIRGINIMAI, PERNELYG DIDELIS JAUTRUMAS, PADIDĖJUSI ODOS RIEBALŲ SEKRECIJA, MATOMAS NUOVARGIS. 
  • DIDESNĖ BĖRIMŲ, AKNĖS, ODOS ALERGIJŲ, EGZEMOS IR NAVIKINIŲ LIGŲ RIZIKA.
  • SPARTĖJANTIS ODOS SENĖJIMO PROCESAS.
ODOS APSAUGA

ODOS APSAUGA 

Sistemingai naudojant atitinkamą, protingai parinktą odos priežiūrą, galima veiksmingai sulėtinti visus anksčiau išvardytus veiksnius. Tokia priežiūra ne tik sulėtins natūralų odos senėjimo procesą, bet ir veiksmingai saugos odą nuo išorinių veiksnių, galinčių ją pažeisti. Jei jau žinote, kur slypi problema, metas sužinoti, koks yra jos sprendimas!