Kovas – moterų mėnuo, patirkite raudonos spalvos galią!

Kiekviena moteris atrodo nuostabiai, pasirinkusi jai tinkantį raudonos spalvos atspalvį. Eksperimentuokite su spalvomis ir mėgaukitės!

Pašėlkite šį kovą!

Galbūt nesate raudonos spalvos gerbėja savo spintoje ar atlikdama makiažą, tačiau garantuojame, kad raudonos spalvos galia yra didi!
Įsitikinkite raudonos spalvos galia ir pamatysite, kaip raudonos lūpos keičia pasaulį!

Ar žinote, kad...

MOTERS DIENA įvyko lygiai prieš 115 metų (1908 m.)!
Tą dieną Niujorko gatvėse vyko eitynės už moterų teises ir iki šiol šią ypatingą dieną minima Moters diena!
Kviečiame švęsti ir išbandyti naujas lūpų spalvas!
Pasidažiusios lūpas iškart pasijuntame stipresnės ir drąsesnės!

Ištarkite „TAIP“ energingoms, išraiškingoms lūpų spalvoms!

Išraiškingos lūpos – tai pasitikėjimo savimi JĖGA!

INTENSYVŪS LŪPŲ DAŽAI TRAUKIA DĖMESĮ:
Mančesterio universiteto atliktame tyrime 50 vyrų žiūrėjo į moterų, dėvinčių skirtingų spalvų lūpų dažus, nuotraukas. Paaiškėjo, kad moterys, su INTENSYVESNĖS SPALVOS LŪPOMIS, žvilgsnį išlaikė kur kas ilgiau – į jas žiūrėjo vidutiniškai 7,3 sekundės, o be lūpų dažų moterys dėmesį sugebėjo išlaikyti vos 2,2 sekundės.
LŪPŲ DAŽŲ GALIA:
Didžiosios Britanijos universitete buvo ištirta, kad padavėjos dažytomis lūpomis gaudavo vidutiniškai 50% daugiau arbatpinigių nei kitos padavėjos!

RLP_1
RLP_2

IŠRAIŠKINGI LŪPŲ DAŽAI JAUNINA:

Remiantis „Chanel“ tyrimų ir plėtros departamento bei Pensilvanijos Getisburgo koledžo mokslininkų atliktais tyrimais, drąsūs lūpų dažai atgaivina mūsų išvaizdą! Senstant mūsų oda tamsėja, o lūpų kontūrai išsilieja. Pabrėždamos lūpas intensyvios spalvos lūpų dažais, atgauname lūpų kontūrą ir prideriname jo spalvą prie veido spalvos.

LŪPŲ DAŽAI SUTEIKIA PASITIKĖJIMO:

„New York Times“ tyrimo rezultatai rodo, kad moterys su INTENSYVIAIS LŪPŲ DAŽAIS atrodo labiau pasitikinčios savimi ir stipresnės, dėl šios priežasties aplinka, bendradarbiai ir klientai daugiau atsižvelgia į jų nuomonę.