Mary Kay Ash sukūrė savo kompaniją remiantis auksine taisykle ir pabrėžė, kaip svarbu yra duoti kitiems. Štai kodėl kiekvieną dieną “Mary Kay” keičia moterų ir vaikų gyvenimus visame pasaulyje. Tai yra Mary Kay palikimo dalis, ir mums yra garbė tęsti šį išskirtinį Mary Kay Ash palikimą.

BŪTI ATSAKINGA KOMPANIJA

Learn more about Mary Kay’s commitment to ending domestic violence.

“Mary Kay” ir toliau vykdo išsamią perdirbimo programą, pradėtą vykdyti 1989 metais, įskaitant įmonių, gamybos ir produktų perdirbimo iniciatyvas.

Sužinoti daugiau

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

http://preview.esuite.global.usadmz.com/en-BZ/PublishingImages/corporate/social-responsibility/mary-kay-social-responsibility-home-image-3.jpg

“Mary Kay” įsipareigojimas dalintis yra jaučiamas visame pasaulyje. Žvilgtelėkime kaip mes keičiame moterų ir vaikų gyvenimus visame pasaulyje.

Sužinoti daugiau

ĮSITRAUKTI

See how Mary Kay is working to find ways to be more sustainable and green.

Padėkite dabar. Jūs galite šį tą pakeisti.

Sužinoti daugiau

“ROŽINĖ KEIČIA GYVENIMUS” VAIZDO ĮRAŠAS

Watch a video that shows how Mary Kay Inc. is changing lives around the world.

Naujienos

Kalėdos – ypatingas laikas!

Šie metai buvo kupini džiaugsmo, daugybės prizų ir puikių „Mary Kay®“ naujovių! Džiaugiamės tuo, kas praėjo, ir nekantriai laukiame naujų 2018 m. iššūkių! 

2017 m. Seminaras „I Can...“

Džiaugsmo ir susijaudinimo akimirkos, teigiama energija – taip galime apibūdinti „Mary Kay“ seminarą, t. y. didžiausią renginį, kuriame dalyvauja visos „Mary Kay“ konsultantės iš Lenkijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Kompanija „Mary Kay“ veikia beveik 40 rinkų, kasmet kiekvienoje iš jų yra organizuojama didelė šventė Konsultantėms, kurios kartu gali švęsti savo pergales. 

Rodyti viską
“Mary Kay fondas”

įsipareigojimas šalinti vėžio įtaką moterims ir sustabdyti smurtą šeimoje.

Sužinoti daugiau