Mary Kay Ash: MOTERIS – VIZIONIERĖ

Nepaprasta moteris, kuri savo ryžtu ir ištvermingumu parodė, kad gyvenime galima pasiekti viską,  ką tik panorėsime. Mary Kay Ash visa širdimi tikėjo, kad moterys gali pasiekti neįtikėtinai daug, jei tik joms bus suteikta tokia galimybė. Todėl 1963 metais ji nutarė padaryti kažką, ko iki tol dar niekas nepadarė – įsteigti kompaniją, kuri suteiktų moterims neribotas galimybes realizuoti savo svajones. Dėl išskirtinės kultūros, dinamiško marketingo plano ir naujoviškų produktų jos paveldas yra nepakartojamas taip pat šiandien. 

MOTERS SUKURTA KOMPANIJA MOTERIMS 

Pirmiausia ji turėjo svajonę ir stipriai tikėjo savo sėkme. Ji sakydavo, kad niekada nesužinosi, ar gali ir sugebi, jei nepabandysi. Ji siekė labai aukštai, nes jautė, kad svajonė kartu su tikėjimu daro stebuklus. Ji pasirinko prekybą kosmetika, t. y. produktais, kurių moterims reikia ir kuriuos jos visada pirks.

IŠTVERMINGA IR SISTEMINGA 

Ji buvo ištverminga, nuosekli ir pozityviai nusiteikusi. Ji laikėsi tinkamai surūšiuotų vertybių ir prioritetų, kas leido jai sukurti tiesiog tobulą verslą. Ji tikėjo savimi ir tuo, kad jai pavyks. Mary Kay dažnai kartodavo: „Jei manai, jog gali, vadinasi – gali!“ Ji žinojo, kaip save motyvuoti – darė tai kasdien ir pozityviai žiūrėjo į viską. Mary Kay Ash tikėjosi sėkmės! 

ŠIUOLAIKINĖ MOTERIS 

Ji buvo šiuolaikinė. Susikaupdavo ties klientės poreikiais ir elgėsi su ja taip, kaip pati norėtų, kad kiti elgtųsi su ja. Jei ji gyventų šiandien, ji be jokios abejonės naudotųsi socialiniais tinklais ir įkvėptų juose esančias moteris. Ji naudotųsi šiuolaikinėmis technologijomis, kurios leistų jai būti arčiau klienčių ir Konsultančių. Mary Kay Ash sakydavo apie save, kad ji yra paprasta moteris su nepaprastu ryžtu.

MOTERIS GALI VISKĄ

PAŽINKITE IŠSKIRTINĘ SĖKMĖS ISTORIJĄ 

1963
Mary Kay ir jos sūnus Richard Rogers įsteigia kompaniją „Mary Kay Cosmetics“ Inc. 

1964
Rugsėjo 13 d. vyksta pirmas Kompanijos Seminaras.

1969
Mary Kay Ash pirmą kartą suteikia geriausioms Konsultan-tėms teisę naudotis roži-niu „Cadillac“ automobiliu, kuris tapo apdovanojimu už išskirtinius pasiekimus versle.

 

1971
Atidaromas pirmas už-sienio filialas Australijoje. Pirmų Ne-priklausomų šalies pardavi-mo direktorių debiutas.

1976
“Mary Kay” patenka į Niujorko vertybinių popierių biržos sąrašą. 

1979
Pirmą kartą kompanijos istorijoje viena iš devynių pirmųjų “Mary Kay” Nepriklausomų grožio konsultančių viršyja 1 mln. Dolerių komisinių pelną.

1984
“Mary Kay” kompanija minima pirmame “Fortune” laikraščio leidime temoje “100 geriausių kompanijų Amerikoje”. 

1985
“Mary Kay” kompanija sugrąžinama privačiam šeimos verslui.

1989
“Mary Kay” kompanija inicijuoja bendrą popieriaus, plastiko, stiklo ir aliuminio perdirbimo programą.

1993
Kompanija „Mary Kay“ Inc. debiu-tuoja žurnalo „Fortune“ 500 kompanijų sąraše.

1996
Įsteigtas Mary Kay Ash labdaros fondas. Dabar žinoma kaip “Mary Kay fondas”, tai yra pelno nesiekianti organizacija, skirta rinkti lėšas vėžio tyrimams moterims, taip pat rinkti lėšas programoms ir prieglobsčio dotacijoms, apsaugant moteris nuo smurto šalyje.

1999
Mary Kay Ash pripažinta Teksaso amžiaus moterimi.

2000
Gyvenimo būdo televizija vadina Mary Kay Ash labiausiai išsiskiriančia 20-ojo amžaius verslo moterimi.
2003
 „Mary Kay“ Inc. švenčia įsteigimo 40-metį. Atida-romas „Mary Kay“ filialas Lenkijoje.2004
“PBS naktinio verslo ataskaitoje” kartu su prestižine “Wharton” verslo mokykla pavadina Mary Kay Ash viena iš “25 įtakingiausių verslo asmenų per paskutinius 25 metus”.

2008
“Mary Kay” švenčia savo 45 metų jubiliejų ir pristato savo oficialią pasaulinę socialinę iniciatyvą “Rožinė keičia gyvenimus”, kurios pagrindinis tikslas yra keisti moterų ir vaikų gyvenimus visame pasaulyje.

2010
“Mary Kay Argentina” švenčia savo 30-ies metų jubiliejų. 10-ies metų jubiliejų švenčia Kazachstane, Filipinuose ir Slovakijoje, o 5-erių metų jubiliejų – Moldovoje. “Mary Kay” pradeda veiklą Armėnijoje. 

2011
Per savo 2008, 2009 ir 2010 metų “Grožis, kuris yra svarbus” kampaniją “Mary Kay” surenka beveik 4 milijonus JAV dolerių, kurie skirti moterims ir vaikams visame pasaulyje. Atidaromas „Mary Kay“ filialas Lietuvoje.

2018
Mary Kay Ash paveldas, kurio pagrindą sudaro moterų gyvenimo turtinimas propaguojant verslumą, yra didinamas beveik 40 pasaulio šalių, kur veikia oficialūs kompanijos „Mary Kay“ filialai.