Mary Kay Ash buvo originali. Būdama verslininkė ir filantropė, ji pradėjo savo verslą nuo mažos parduotuvės Dalase, Teksase, turėdama penkis produktus ir vieną didelę svajonę. Ta svajonė buvo įkvėpti moteris pakeisti savo gyvenimus, ir tai padarius -padėti kitoms pasiekti sėkmę. 

Šiandien, turėdama daugiau kaip 3,5 milijonus Nepriklausomų grožio konsultančių, “Mary Kay” siūlo daugiau kaip 200 produktų daugiau kaip 35 pasaulio šalyse. 50 metų “Mary Kay” padėjo moterims atrasti tokius produktus, kurie suteikia inovatyvią odos priežiūrą, nekenksmingą makiažą ir neužmirštamą aromatą. Tuo pačiu metu, “Mary Kay” verslo galimybės padėjo moterims nuo Kanzaso iki Kazachstano užsidirbti papildomų pajamų, atrasti veiksmingus pasirinkimus ir tikrą vidinį grožį.

“Mary Kay” taip pat paliečia širdis palikusi stiprų palikimą pasaulinei bendruomenei – turime būti dėkingi vienai nuostabiai moteriai, kuri viena sėkminga istorija įkvėpė ir kitus kurti gražius gyvenimus.

“MARY KAY” ETAPAI

Kamienie milowe w historii Mary Kay - zobacz, jak się rozwijaliśmy.

Nuo 1963 m. 5 000 JAV dolerių investicijos “Mary Kay” išaugo į vieną didžiausių tiesioginių pardavimų odos priežiūros ir kosmetikos pardavėjų visame pasaulyje.

Sužinoti daugiau

APIE MARY KAY ASH

O Mary Kay Ash.

Šarminga. Įkvepianti. Išsiskirianti. Susipažinkite su moterimi, kuri visa tai sukūrė.


Sužinoti daugiau

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat Mary Kay.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie “Mary Kay” čia.

Sužinoti daugiau

KOMPANIJA SU ŠIRDIMI

Obejrzyj film "Serce".