Visos moterys nori tokių produktų, kurie suteiktų rezultatus. “Mary Kay” kompanijoje mūsų mokslininkų komanda naudoja pačias moderniausias odos priežiūros technologijas tam, kad užtikrintų vartotojams tai, ko jie nori: inovatyvius produktus, kuriais tiki ir tokią kainą, kurią gali sau leisti.

Produktai, kuriais galima pasitikėti. Kompanija, kuria galima pasitikėti.

1963 m. Mary Kay Ash įkūrė šią kompaniją vadovaujantis jos asmeninėmis vertybėmis – vientisumas, sąžiningumas ir tvirtas tikėjimas auksine taisykle. Šiandien šios vertybės yra tai, ką mes visi darome, įskaitant mūsų aistrą kurti produktus, kurie pažadintų tikrą vidinį ir išorinį moters grožį. Mūsų filosofija yra paprasta – mes ištęsėsime kiekvieno produkto, kurį gaminame pažadą. Nes mes garbingai atstovaujame produktų kokybę ir suteikiame tikrus privalumus, ir yra milijonas moterų, kurios pasakytų: “Aš myliu savo Mary Kay!”
  • Moterų poreikiai
  • Nepriklausomi ekspertai 
  • Kokybė ir saugumas
  • Garantija

Mes išklauome moteris, ko jos nori.

Ryšys su viso pasaulio moterimis padeda mums suprasti, kas joms yra svarbu ir tai mums suteikia galimybę nuolat pristatyti tokius produktus, kurie atitiktų jų poreikius. Kiekvienais metais tūkstančiai moterų naudoja ir vertina “Mary Kay” produktus mokslinių tyrimų metu visame pasaulyje, ir tai mums leidžia pamatuoti kiekvieno produkto formulės efektyvumą ir užtikrinti, kad jis suteiks tokias naudas, kokių ieško gražios moterys. Šios įžvalgos leidžia sužinoti ne tik tai, ko moterys nori šiandien, tačiau ir sukurti tokius produktus, kokių jos norės ateityje.
Lucy Gildea

Nepriklausomi medicinos ekspertai atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį produkto kūrime.

“Mary Kay” kompanija visame pasaulyje įkūrė dermatologų, oftalmologų, seselių ir kitų medicinos profesionalų  tiek iš akademinių institucijų, tiek iš privačių įstaigų, aljansus. Bendradarbiaujant su šiais espertais ir nuolat tiriant ir vertinant technologijų pažangą “Mary Kay” tyrimų centro mokslininkai gali sukurti pasaulinio lygio produktus.

Kadangi “Mary Kay” kompanija atlieka arba prižiūri kiekvieną produkto ciklo etapą nuo idėjos iki formulės atradimo, kiekvieną naują produktą yra privaloma ištirti griežtais moksliniais ir klientų tyrimais. “Mary Kay” mokslininkai pareiškia savo inovatyvią įžvalgą studijuojant naujus ingredientus ir formules, bei testuojant juos dėl saugumo, kokybės, stabilumo, grynumo, efektyvumo, produkto naudojimo ir žinoma vartotojų pripažinimo.

Mokslininkai įvertina kiekvieną atskirą ingredientą ir galutinį produktą.
Griežti bandymai, pakartotiniai bandymai yra atliekami ir prižiūrimi “Mary Kay” tyrimų ir plėtros laboratorijų, įskaitant šių sričių daktaro laipsnį turinčius ir kitokio lygio laipsnį turinčius mokslininkus – toksikologijos, farmacijos, mikrobiologijos, chemijos ir biochemijos.

Kiekvienas produktas yra paremtas moksliniais faktais, o ne nuomone.
“Mary Kay” kompanija remiasi įrodytais moksliniais tyrimais, naudojant pažangiausias technologijas ir kompanija niekada nenaudos ingredientų, kol tyrimai neįrodys, kad jie yra saugūs ir efektyvūs naudojimui.

Visos odos priežiūros ir kosmetikos priemonės remiasi vyriausybės sveikatos ir saugumo reglamentais.
Prieš tai, kai produktas išleidžiamas į rinką naudojimui, jis turi praeiti griežtus vyriausybės saugumo reikalavimus. Iš esmės, “Mary Kay”, kas liečia produkto saugumą, visuomet viršija įstatymų nustatytus reikalavimus.

Nepriklausomi sertifikuoti dermatologai ir kiti medicinos ekspertai atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį testuojant produktus.
Klinikiniai tyrimai yra atliekami nepriklausomose laboratorijose, kur savanoriai naudoja “Mary Kay” produktus, griežtai prižiūrint ir vertinant sertifikuotų dermatologų ir oftalmologų. “Mary Kay” taip pat atlieka daugybę laboratorinių tyrimų, kad užtikrintų, jog nebūtų pažeista oda ir nesukeltų alergijos bei naudoja moderniausius metodus, kad įvertintų visus produktus, kurie naudojami akių srityje.