Truputis istorijos ir statistikos...

1969 metais Mary Kay Ash sugalvojo sukurti programą Konsultantėms, kuri leis joms jaustis išskirtinai ir prabangiai. Tai „Mary Kay“ automobilių programa. Kiekviena Konsultantė, kuri išpildys programos reikalavimus, gali atsisėsti už unikalaus „Mary Kay“ rožinio automobilio vairo. JAV rožinis automobilis yra „Cadillac“, Lietuvoje anksčiau buvo „Fordas“, o dabar šios išskirtinės programos laureatės gali vairuoti rožinius „Mercedesus“!

Per visus programos metus daugiau kaip 150 000 (!) Konsultančių užsikvalifikavo (arba pakartotinai užsikvalifikavo) į šią programą. Šio metu pasaulio keliais važinėjai apie 6 000 „Mary Kay“ rožinių automobilių.

Šiuo metu Lietuvoje 10 Konsultančių turi malonumą vairuoti „Mary Kay“ rožinius automobilius. Pažinkite emocijas, kurias pažadina šis neįtikėtinas automobilis. Perskaitykite kai kurių laimėtojų įspūdžius!

Ilona Paulauskienė

Kiekvieną kartą, kai sėdu už savo rožinio automobilio vairo, jaučiuosi ypatingai. Dėkingumo jausmas pripildo širdį. Esu nepaprastai laiminga. Suprantu, kad jo nusipelniau. Suvokiu, kiek daug moterų gyvenimų praturtinau ir ką dar galiu padaryti. Tai nepaprastas jausmas. 
Jaučiu kupinus nuostabos ir pagarbos aplinkinių žvilgsnius. Kas gali būti svarbiau, nei jaustis reikalingai ir suvokti savo veiklos svarbą.
Nuoširdžiai linkiu tai pajusti kiekvienai. Pradžiai leiskite sau pasvajoti, o tada pirmyn!

Inesa Kozlovienė

Vairuodama „Mary Kay“ rožinį automobilį jaučiu pasididžiavimą kompanija, savimi ir komanda. Tai pagarbos tam, kam aš atiduodu save, ir to, kad tik mano galioje yra priimti sprendimus, nebijoti įsipareigojimų bei atsakomybės už savo gyvenimą, įrodymas.
Rožinis automobilis – simbolis, jog aš laisva, pasitikinti, ori, žinanti, jog tik aš savo gyvenimo šeimininkė ir galinti pasėti sėkmės sėklą kitos moters gyvenime.

Ramutė Tulabienė

Man rožinis automobilis – moteriškas pasididžiavimas. Niekas neapsiriks, kad jį vairuoja moteris. „Mary Kay“ gerai žinoma Lietuvoje, todėl daugeliui tai atsakymas, kad ta moteris, kuri sėdi už vairo, norėjo daug daugiau, nei tik geros kosmetikos, turėjo daugiau svajonių, daugiau tikslų, daugiau noro pakeisti savo ir kitu gyvenimą. Ji turėjo daugiau užsispyrimo.

Rima Šmigelskienė

Šiandien džiaugiuosi ir mėgaujuosi, galėdama vairuoti „Mary Kay“ rožinį automobilį.
Esu visa širdimi su kompanija „Mary Kay“! 
Kasdien, sėdėdama prie rožinio automobilio vairo, jaučiu, jog darau įtaką daugelio moterų likimui.
Kasdien, sėdėdama prie rožinio automobilio vairo, jaučiu, kad turtinu moterų gyvenimą.
Kasdien, sėdėdama prie rožinio automobilio vairo, didžiuojuosi būdama kompanijos „Mary Kay“ dalimi.
Dėkoju sau už kažkada priimtą sprendimą pabandyti!