Sakoma, kad jei myli tai, ką darai, tai tau gyvenime nereikės dirbti nė vienos dienos. O jei galėtumėte daryti tai, kas jums patinka, ir dar turėti laiko šeimai, kelionėms ir savo hobiams? Kompanijoje „Mary Kay“ tai įmanoma!

Pasakykite „TAIP“ jau dabar! Spustelėkite čia ir ženkite pirmą žingsnį geresnio gyvenimo link. Užsiregistruokite kaip Nepriklausoma grožio konsultantė. 

Pažiūrėkite, ką gausite, prisijungdama prie „Mary Kay“ konsultančių bendruomenės. Turėkite tokį gyvenimą, apie kurį visuomet svajojote. Tolimos kelionės, prabangūs automobiliai, briliantiniai papuošalai. Tai nedidelė dalis to, ką galite pasiekti kompanijoje „Mary Kay“!

 
  • PIRMIAUSIA
  • PAPILDOMAI

DIRBATE, KADA NORITE!

Kompanijoje „Mary Kay“ nėra pastovių darbo valandų, jūs pati sudarote savo grafiką ir keičiate jį bet kuriuo metu. Jūs galite turėti laiko savo hobiams ir interesams, susitikimams su draugais ir – kas svarbiausia – savo šeimai. Pati sau esate viršininkė ir net... Direktorė! 

VISĄ LAIKĄ TOBULĖJATE!

Žinome, kad ne kiekvienas turi daug žinių apie kosmetiką ar pardavimo technikas, todėl visoms mūsų Konsultantėms organizuojame daugybę mokymų ir kursų, kurių metu galėsite gerai pažinti mūsų produkciją, sužinoti, kaip ieškoti naujų klienčių ir pardavinėti bei kaip būti gera lydere kitiems. Speciali mokomoji platforma padės jums vis geriau ir geriau vystyti savo verslą.

GAUNATE STABILIAS PAJAMAS!

Sistemingas darbas, augimas ir klientų bazės kūrimas darys teigiamą įtaką jūsų finansams. Kompanijoje „Mary Kay“, kaip ir kitose įmonėse, yra tam tikri karjeros lygiai. Viskas paprasta – kuo aukščiau esate, tuo didesnės jūsų pajamos. Atminkite, kad kompanijoje „Mary Kay“ gausite ne tik puikų uždarbį, tačiau ir briliantinius papuošalus, keliones, automobilius ir daug daugiau kitų vertingų prizų. 

TURITE INDIVIDUALŲ VERSLĄ, TAČIAU NIEKADA NELIEKATE VIENA

„Mary Kay“ konsultantės kuria nepaprastą bendruomenę, kurios pagrindą sudaro tarpusavio palaikymas ir pasitikėjimas. Jūs kartu švenčiate savo pergales ir padedate viena kitai siekti tikslo. Čia gimsta ilgametės draugystės. Viskas yra taip, lyg dirbtumėte su savo draugėmis! 
Skaitykite sėkmės istorijas >

 

GAUNATE PRABANGIUS PRIZUS!

Skamba puikiai, tiesa? Mary Kay Ash tikėjo, jog moterys nusipelnė fantastiškų prizų ir neįtikėtinų išskyrimų. Būtent todėl turime jų tiek daug – nuo gražių briliantinių papuošalų iki kvapą gniaužančių renginių ir egzotinių kelionių.

Vienas iš dalykų, kurie išskiria „Mary Kay“ konsultantes yra... rožinis „Mercedes“! Spustelėkite čia ir įsitikinkite pati. 

 

„MARY KAY“ – KOMPANIJA SU ŠIRDIMI

Kompanija, kurios pamatas - sąžiningumas. Kompanija su išskirtine ir patikima reputacija, kurią ji stiprina beveik šešiasdešimt metų.

Pasiruošusi pradėti? 

 

AUGANTI GALIA 

Mary Kay Ash sukūrė šią kompaniją, siekdama savo svajonės – ji norėjo įkvėpti ir padėti kitoms moterims. Šiandien, „Mary Kay“ – viena iš didžiausių kosmetikos kompanijų pasaulyje. Ji turi didesnę nei 4 milijardų dolerių metinę didmeninę apyvartą ir parduoda savo produktus daugiau kaip 35 rinkų visame pasaulyje. Beveik 60 metų pasaulyje ir virš 20 metų Lietuvoje „Mary Kay“ suteikiamos galimybės padeda moterims pasiekti tenkinančią finansinę padėtį ir atskleisti jų vidinį grožį.

Sužinokite daugiau apie kompanijos pamatą > 
 

PRABANGŪS PRODUKTAI 

„Mary Kay“ filosofija yra paprasta – mes tęsime kiekvieną duotą pažadą apie produktus. Kompanija „Mary Kay“ Inc. skiria milijonus dolerių ir kasmet atlieka apie pusę milijono tyrimų, siekdama patvirtinti, kad „Mary Kay®“ produkcija atitinka griežčiausius kokybės ir saugumo standartus. Skaitykite apie tyrimus ir produktų kūrimą.

Sužinokite daugiau apie tyrimus ir produkciją >
 

TEIGIAMA ĮTAKA PASAULIUI

Greičiausiai jūs girdėjote apie verslo socialinę atsakomybę. Mes tai vadiname tiesiog „daryti tinkamus dalykus“. „Mary Kay“ stengiasi padaryti taip, kad pasaulis būtų geresne, laimingesne ir gražesne vieta!

Sužinokite daugiau apie kompanijos „Mary Kay“ socialinę atsakomybę 

Sužinokite privalumus

Learn how to earn money and rewards.

Įsitikinkite, kokius privalumus gausite tapdama Grožio konsultante.

Sužinoti daugiau

Klausimai ir atsakymai

Tools to Success.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Mary Kay“. 

Sužinoti daugiau

Konsultančių istorijos 

Get inspiration from a network around the world.

Pažinkite mūsų Konsultančių istorijas, pamatykite, kokį kelią jos nuėjo, kol pasiekė sėkmę. 

Sužinoti daugiau

Susisiekite su savo Nepriklausoma grožio konsultante – tik perkant pas ją,                             Jūs galite būti 100 % tikra, kad perkate originalią kosmetiką, kurią galite                       išbandyti.

Aptarnavimas, kurio Jūs esate verta

  • Su „Mary Kay” Jūs visada perkate produktus taip, kaip Jums patogu.
  • Naudokitės patogiu pristatymu į namus arba darbą.
  • Užsisakykite Internetu, telefonu, el. paštu arba asmeniškai. Tik pas Nepriklausoma „Mary Kay” grožio konsultantę.
Sužinokite daugiau

Produktai, kurių Jūs trokštate

  • Užsisakykite produktus pas Nepriklausomą grožio konsultantę
  • Džiaukitės Auksiniu “Mary Kay” aptarnavimu
  • Naudokitės specialiai Jums parinktais asmeninės Nepriklausomos grožio konsultantės patarimais ir atrodykite nuostabiai.
Raskite Nepriklausomą grožio konsultantę