Pažiūrėkite, kiek galite pasiekti žengiant „Mary Kay“ keliu!

Tai jūsų gyvenimas ir jūsų sprendimas. Jau jį priėmėte? O gal dar dvejojate? Pažiūrėkite, ką gausite, prisijungdama prie „Mary Kay“ konsultančių. Mėgaukitės gyvenimu, apie kurį visuomet svajojote! Tolimos kelionės, prabangūs automobiliai, briliantiniai papuošalai. Tai tik maža dalis to, ką galite pasiekti kompanijoje „Mary Kay“!

Sužinokite, kokie privalumai jūsų laukia!

Gaunate prabangius prizus

Skamba puikiai, tiesa? Mary Kay Ash tikėjo, kad moterys nusipelnė fantastiškų prizų ir neįtikėtinų išskyrimų. Būtent todėl turime jų tiek daug – nuo gražių juvelyrinių dirbinių iki kvapą gniaužiančių renginių. Metas atsisėsti ir suformuluoti savo tikslus. Grožio konsultantės, kurios pasieks Direktorės statusą, gali su pasididžiavimu vairuoti gražius, rožinius „Mary Kay“ automobilius. Kasmet mūsų Kompanija organizuoja prabangias keliones į gražiausius pasaulio kampelius – pvz. į Jamaiką! Tai iš tikrųjų vyksta. Sužinokite, kaip tai pasiekti!

Dirbate, kada norite

Kompanijoje „Mary Kay“ nėra apibrėžtų darbo valandų, jūs pati sudarote savo grafiką ir keičiate jį bet kuriuo metu. Jūs galite turėti laiko savo hobiams ir interesams, susitikimams su draugais ir – kas svarbiausia – savo šeimai. Įsitraukimo ir verslui skirto laiko kiekis daro teigiamą įtaką jūsų pajamoms, bet jūs pati sprendžiate, kiek laiko skirsite! Jei norite galite skirti kelias valandas per dieną, 2-3 dienas per savaitę arba daugiau, galite važiuoti ilgų atostogų, jūs – pati sau viršininkė.

Jūs nuolat tobulėjate

Žinome, kad ne visi turi daug žinių apie kosmetiką ar pardavimo technikas, todėl visoms mūsų Konsultantėms organizuojame specialius mokymus ir makiažo pamokas. Jų metu jūs pažinsite mūsų produktus, išmoksite makiažo meno, lavinsite pardavimo ir lyderystės įgūdžius, padedančius plėsti verslą. Su mumis jūs sukursite stiprų verslą, o gautos žinios ir nauji įgūdžiai padės taip pat asmeniniame gyvenime. 

Gaunate stabilias pajamas

Sistemingas darbas, augimas ir klientų bazės kūrimas darys teigiamą įtaką jūsų finansams. Kompanijoje „Mary Kay“, kaip ir kitose kompanijose, yra tam tikri karjeros laipsniai. Viskas paprasta – kuo aukščiau esate, tuo didesnės yra jūsų pajamos. Jei nuspręsite reguliariai plėsti verslą, kas mėnesį gausite iš Kompanijos atlyginimą, kurį gauna mūsų Direktorės. Detaliau apie tai papasakos jūsų Konsultantė, paklauskite jos apie tai.

Užmezgate įdomias pažintis

Kompanijoje „Mary Kay“ prasideda daug draugysčių – tiek tarp Konsultančių, tiek tarp darbuotojų, mes daug laiko leidžiame kartu, žinome savo istorijas ir esame pasiruošę padėti vieni kitiems. Viskas kaip gyvenime – kai sutiksi artimą sielą, susidraugauji ir draugystė trunka visą gyvenimą! Čia jūs pažinsite daug žmonių, kiekvienas iš jų turi savo istoriją, savo patirtį ir savo pažįstamus. Žinokite, kad tai bus papildomas privalumas – jūs visada turėsite su kuo išgerti kavos arba nueiti į kiną

Kopiate karjeros laiptais – tampate Direktore!

Kiekviena moteris pradeda nuo to paties lygio – pirmiausia jūs esate Nepriklausoma „Mary Kay“ grožio konsultantė. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto karjeros kelio jūs galite nuspręsti, ką norite pasiekti. Realizuodama mūsų verslo modelį, jūs galite tapti savo Verslo grupės Lydere ir net Nepriklausoma pardavimo direktore! Kurdama savo „Mary Kay“ konsultančių Komandą, jūs tampate jų mentore ir vedate jas į sėkmę. Jos gali tapti tokios, kaip jūs! Apie kitus karjeros kelio etapus paklauskite savo Konsultantės arba Direktorės.

Sužinokite privalumus

Learn how to earn money and rewards.

Įsitikinkite, kokius privalumus gausite tapdama Grožio konsultante.

Sužinoti daugiau

Klausimai ir atsakymai

Tools to Success.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Mary Kay“. 

Sužinoti daugiau

Konsultančių istorijos 

Get inspiration from a network around the world.

Pažinkite mūsų Konsultančių istorijas, pamatykite, kokį kelią jos nuėjo, kol pasiekė sėkmę. 

Sužinoti daugiau

Susisiekite su savo Nepriklausoma grožio konsultante – tik perkant pas ją,                             Jūs galite būti 100 % tikra, kad perkate originalią kosmetiką, kurią galite                       išbandyti.

Aptarnavimas, kurio Jūs esate verta

  • Su „Mary Kay” Jūs visada perkate produktus taip, kaip Jums patogu.
  • Naudokitės patogiu pristatymu į namus arba darbą.
  • Užsisakykite Internetu, telefonu, el. paštu arba asmeniškai. Tik pas Nepriklausoma „Mary Kay” grožio konsultantę.
Sužinokite daugiau

Produktai, kurių Jūs trokštate

  • Užsisakykite produktus pas Nepriklausomą grožio konsultantę
  • Džiaukitės Auksiniu “Mary Kay” aptarnavimu
  • Naudokitės specialiai Jums parinktais asmeninės Nepriklausomos grožio konsultantės patarimais ir atrodykite nuostabiai.
Raskite Nepriklausomą grožio konsultantę