AŠ GALIU...atrasti naujus kelius.

Tai jūsų gyvenimas ir jūsų sprendimas. Ar jūs jau nusprendėte? O gal dar dvejojate? Pažiūrėkite, ką jūs gausite tapdama „Mary Kay“ grožio konsultante!

Tapkite viena iš moterų, sakančių „TAIP, AŠ GALIU“!

Pradžiai:

Learn more about Mary Kay.

Lankstus darbo grafikas

Kompanijoje „Mary Kay“ nėra pastovių darbo valandų, jūs pati sudarote savo grafiką ir keičiate jį bet kuriuo metu. Jūs galite turėti laiko savo hobiams ir interesams, susitikimams su draugais ir – tai yra svarbiausia – savo šeimai. Įsitraukimo ir verslui skirto laiko kiekis daro teigiamą įtaką jūsų pajamoms, bet jūs pati sprendžiate, kiek laiko skirsite! Jei norite galite skirti kelias valandas per dieną, 2-3 dienas per savaitę arba daugiau, galite važiuoti ilgų atostogų, jūs esate pati sau viršininkė. 

Asmeninis tobulėjimas ir mokymai

Mes žinome, kad ne visi daug žino apie kosmetiką ar pardavimo modelius, todėl visoms savo Konsultantėms organizuojame specialius mokymus, kuriuose jos mokosi apie produkciją ir ne tik. Mes skatiname jų asmeninį tobulėjimą, pardavimo ir verslo valdymo įgūdžių lavinimą – juk jūs privalote žinoti, kaip valdyti savo verslą! Be to, žinios, kurias jūs gausite, pravers jums kasdieniame gyvenime.


Learn more about Mary Kay social responsibility.
Learn more about team support with your Mary Kay business.

Naujų pažinčių tinklas 

Kompanijoje “Mary Kay” prasideda daug draugysčių- tiek tarp Konsultančių, tiek tarp darbuotojų. Mes daug laiko leidžiame kartu, žinome vieni kitų istorijas ir esame pasiruošę padėti vieni kitiems. Viskas kaip gyvenime-kai sutinki artimą sielą, susidraugauji ir draugystė trunka visa gyvenimą! Čia jūs pažinsite daug žmonių, kiekvienas iš jų turi savo istoriją, savo patirtį ir savo pažįstamus. Atminkite, kad tai bus papildomas privalumas- jūs visada turėsite su kuo išgerti kavos arba nueiti į kiną. :)

Stabilios pajamos 

Sistemingas darbas, augimas ir klientų bazės kūrimas darys teigiamą įtaką jūsų finansams. Kompanijoje „Mary Kay“, kaip ir kitose kompanijose, yra tam tikros karjeros pakopos. Viskas paprasta – kuo aukščiau esate, tuo didesnės yra jūsų pajamos. Jei nuspręsite reguliariai plėsti verslą, kas mėnesį gausite iš Kompanijos atlyginimą, kurį gauna mūsų Direktorės. Detaliau apie tai papasakos jūsų Konsultantė, paklauskite jos apie tai.  
Learn more about Mary Kay in the media.
Host a Mary Kay party to learn more about starting your own Mary Kay business.

Kelionės, deimantai ir prabangūs automobiliai.

Skamba puikiai, tiesa? Mary Kay Ash tikėjo, kad moterys nusipelnė fantastiškų prizų ir neįtikėtinų išskyrimų.Būtent todėl paskatinimų turime tiek daug- nuo gražių juvelyrinių dirbinių iki kvapą gniaužiančių renginių. Pats metas atsisėsti ir apibrėžti savo tikslus. Grožio konsultantės, kurios pasieks Direktorės statusą, gali su pasididžiavimu vairuoti gražius, rožinius „Mary Kay“ automobilius. Kasmet mūsų Kompanija organizuoja prabangias keliones į gražiausius pasaulio kampelius – pvz. į Jamaiką! Tai iš tikrųjų vyksta. Sužinokite, kaip tai pasiekti! 

Vystykite verslą – tapkite Direktore!

Kiekviena moteris pradeda nuo to paties taško – pirmiausia jūs tampate Nepriklausoma „Mary Kay“ grožio konsultante. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto karjeros kelio jūs galite nuspręsti, ką norite pasiekti. Realizuodama mūsų verslo modelį, jūs galite tapti savo Verslo grupės lydere ir net Nepriklausoma pardavimo direktore! Kurdama savo „Mary Kay“ konsultančių komandą, jūs tampate jų mentore ir vedate jas į sėkmę. Jos gali tapti tokios, kaip jūs! Apie sekančius karjeros kelio etapus paklauskite savo Konsultantės arba Direktorės. 

TESTAS 

Pažinkite savo stipriausius bruožus pardavime.

Sužinoti daugiau

Sužinokite privalumus

Learn how to earn money and rewards.

Įsitikinkite, kokius privalumus gausite tapdama Grožio konsultante.

Sužinoti daugiau

Klausimai ir atsakymai

Tools to Success.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Mary Kay“. 

Sužinoti daugiau

Konsultančių istorijos 

Get inspiration from a network around the world.

Pažinkite mūsų Konsultančių istorijas, pamatykite, kokį kelią jos nuėjo, kol pasiekė sėkmę. 

Sužinoti daugiau

Susisiekite su savo Nepriklausoma grožio konsultante – tik perkant pas ją,                             Jūs galite būti 100 % tikra, kad perkate originalią kosmetiką, kurią galite                       išbandyti.

Aptarnavimas, kurio Jūs esate verta

  • Su „Mary Kay” Jūs visada perkate produktus taip, kaip Jums patogu.
  • Naudokitės patogiu pristatymu į namus arba darbą.
  • Užsisakykite Internetu, telefonu, el. paštu arba asmeniškai. Tik pas Nepriklausoma „Mary Kay” grožio konsultantę.
Sužinokite daugiau

Produktai, kurių Jūs trokštate

  • Užsisakykite produktus pas Nepriklausomą grožio konsultantę
  • Džiaukitės Auksiniu “Mary Kay” aptarnavimu
  • Naudokitės specialiai Jums parinktais asmeninės Nepriklausomos grožio konsultantės patarimais ir atrodykite nuostabiai.
Raskite Nepriklausomą grožio konsultantę