Klausimai ir atsakymai

Apie „Mary Kay“ verslą 


Kiek pinigų galiu uždirbti, būdama Nepriklausoma kosmetikos konsultante?

Kompanijoje „Mary Kay“ finansinės galimybės yra neribotos. Tačiau negalima garantuoti konkretaus pajamų lygio, nes pajamos priklauso nuo skirtingų veiksnių – pvz. nuo iškeltų tikslų, skiriamo laiko ir įdedamų pastangų, kiekviena Konsultantė pati sprendžia, kaip ji vystys savo verslą. Iš tikrųjų jūsų pajamos kompanijoje „Mary Kay“ priklauso tik nuo jūsų. Mūsų geriausios Konsultantės uždirba kelis kartus daugiau negu sudaro vidutinis darbo užmokestis.

„Mary Kay“ galimybės: kas iš tikrųjų leis man pasiekti sėkmę?

Būdama Nepriklausoma „Mary Kay“ grožio konsultante, jūs esate pati sau viršininkė, todėl jūs pati sprendžiate, kada pradedate ir kada baigiate savo darbo dieną. Jūs pati sudarote savo kalendorių ir apibrėžiate, kiek daug norite pasiekti šiame versle. Jei jūsų tikslas yra papildyti namų biudžetą, tuomet „Mary Kay“ verslui skirsite pakankamai nedaug laiko. Iš kitos pusės, nusprendus palikti savo dabartinį darbą ir užsiimti tik „Mary Kay“ verslu arba norint gauti panašias pajamas, privalote būti pasiruošusi skirti šiam verslui daugiau laiko. Svarbiausia yra tai, kad jūs pati priimate sprendimą. Jūs pati pasirenkate, kaip atrodys jūsų gyvenimas.

Kiek produktų privalau nusipirkti, tapdama nauja Nepriklausoma grožio konsultante?
Jūs ką tik įsigijote savo Startinį rinkinį ir greičiausiai galvojate, kiek dar produktų privalote užsisakyti, kad galėtumėte pradėti verslą. Pirmiausia reikia žinoti, kad tai yra jūsų asmeninis sprendimas. Jei norite vystyti savo verslą, turite klientų bazę, jūsų produktų atsargos turėtų būti didesnės, bet jei norite pirkti produktus tik sau, tiesiog tai darykite. Nėra jokio minimalaus mėnesinio ar ketvirtinio užsakymo. Jūsų sutartis galioja 12 mėnesių nuo jos pasirašymo ir jūs galite pateikti užsakymus.

Jei dėl kažkokios priežasties nuspręsite, kad „Mary Kay“ verslas jums netinka, galite jaustis patogiai, nes kompanija „Mary Kay“ grąžins jums 90 procentų nenaudotų produktų kainos.
Kur ieškoti klienčių ir kaip tapti Konsultante?
Jus supa potencialios klientės. Kai tik pradėsite kurti jų bazę, jūs sužinosite du neįtikėtinai paprastus dalykus, kurie labai jums padės. 
  1. Pirma, moterys dievina gerą kosmetiką. 
  2. Antra, būtent tai jūs galite joms pasiūlyti! 
Atminkite, kad moterims patinka kalbėti apie kosmetiką. Jūsų klientėmis gali tapti ne tik Jūsų draugės ar kaimynės, bet ir Jūsų kirpėja ar visiškai nepažįstama moteris, su kuria Jūs susitikote kosmetikos parduotuvėje. Taip yra todėl, kad grožis ir rūpinimasis savimi – tai visais laikais aktuali tema. Apie tai, kaip pradėti, skaitykite ČIA. 


Apie tiesioginę prekybą
Kas tai yra tiesioginė prekyba?

Tiesioginė prekyba- tai tiesioginis prekių ir paslaugų siūlymas vartotojams individalių kontaktų metu, įprastai kliento namuose, darbo vietoje arba kitose vietose, kurios nėra mažmeninės prekybos vietos.Verslas, kurio esmę sudaro tiesioginės prekybos mokestis, leidžia jums susitikti su kliente akis į akį arba organizuoti susitikimus, ir netgi vakarėlius!

Neturiu pardavimo patirties, ar man pavyks?
Jūs manote, jog netinkate būti pardavėja? Jums atrodo, kad šis vaidmuo tinka tik nepaprastai draugiškiems ir komunikabiliems žmonėms? Nebūtinai. Tiesa yra tokia, kad ne kiekvienas geras pardavėjas visada būna kompanijos siela. Intravertas gali tam tikrus dalykus daryti daug geriau už ekstravertą ir atvirkščiai. Kai tik išmoksite pastebėti savo stiprias puses, galėsite pasiekti viską. 
Pardavinėti yra lygiai taip pat paprasta, kaip pasakoti apie tai, ką jūs mėgstate. Pavyzdžiui, įsivaizduokime – nepažįstama moteris žavisi jūsų lūpų blizgesio atspalviu, jūs jai atsakote, kad tai naujausias „Mary Kay®“ produktas ir kad jūs jį tiesiog dievinate. Būtent tai ir yra pardavimas. Be lentelių, ataskaitų, grafikų ir kaltės jausmo. Vien tik keli šilti žodžiai, kuriuos pasakė viena gražių lūpų blizgesių gerbėja kitai... keli žodžiai, kurie gali peraugti į ilgesnį pokalbį... kurio pabaigoje jūs galite turėti naują klientę. Tik tiek ir net tiek!
Tai itin patrauklus sprendimas tiems, kuriems reikia lankstaus darbo grafiko, arba tiems, kurie:
  • Yra verslūs.
  • Mėgsta dirbti su kitais žmonėmis.
  • Nori dirbti malonioje aplinkoje.
  • Ieško būdo gauti papildomas pajamas daug neinvestuojant.
  • Ieško verslo galimybių, kurios leis jiems turėti dideles pajamas.
Kaip kompanija „Mary Kay“ yra susijusi su Lietuvos tiesioginės prekybos asociacija?

Lietuvos tiesioginės prekybos asociacija veikia nuo 2002 metų ir suburia didžiausias tiesioginės prekybos kompanijas. Asociacijos tikslas yra populiarinti tiesioginę prekybą ir skatinti šios verslininkystės formos vystymą, integruoti bendruomenę, susijusią su tiesiogine prekyba, ir pristatyti asociacijos narius tiesioginės prekybos sričiai svarbiose situacijose. „Mary Kay“ yra LTPA narė. Daugiau informacijos rasite adresu: www.ltpa.lt

Kaip tiesioginė prekyba yra susijusi su etika?
Kompanija „Mary Kay“, būdama Lietuvos tiesioginės prekybos asociacijos nare, privalo laikytis LTPA etikos kodekso. Šis kodeksas apibrėžia santykius tarp verslininkų, pardavėjų ir vartotojų. Kodekso tikslas yra didinti vartotojų pasitenkinimo lygį, saugoti jų interesus, apsaugoti pardavėją, reklamuoti sąžiningą konkurencingumą laisvos verslininkystės sąlygomis, stiprinti teigiamą verslininkų įvaizdį ir rodyti etinį tiesioginės prekybos, kaip uždarbiavimo veiklos, aspektą. Daugiau informacijos apie LTPA etikos kodeksą rasite ČIA.

TESTAS 

Pažinkite savo stipriausius bruožus pardavime.

Sužinoti daugiau

Sužinokite privalumus

Learn how to earn money and rewards.

Įsitikinkite, kokius privalumus gausite tapdama Grožio konsultante.

Sužinoti daugiau

Klausimai ir atsakymai

Tools to Success.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Mary Kay“. 

Sužinoti daugiau

Konsultančių istorijos 

Discover team support.

Pažinkite mūsų Konsultančių istorijas, pamatykite, kokį kelią jos nuėjo, kol pasiekė sėkmę. 

Sužinoti daugiau

Susisiekite su savo Nepriklausoma grožio konsultante – tik perkant pas ją,                             Jūs galite būti 100 % tikra, kad perkate originalią kosmetiką, kurią galite                       išbandyti.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų dėl vakarėlio organizavimo, susisiekite su manimi ir aš atsakysiu į visus Jums iškilusius klausimus.
Surasti savo Grožio konsultantę

Produktai, kurių Jūs trokštate

  • Užsisakykite produktus pas Nepriklausomą grožio konsultantę
  • Džiaukitės Auksiniu “Mary Kay” aptarnavimu
  • Naudokitės specialiai Jums parinktais asmeninės Nepriklausomos grožio konsultantės patarimais ir atrodykite nuostabiai.
Raskite Nepriklausomą grožio konsultantę