Ar ši situacija neatrodo jums pažįstama? 

Įsivaizduokite, kad įeinate į kosmetikos parduotuvę, norėdama nusipirkti kremą, ir bandote, kažką pasirinkti. Galvojate: „Gal jau metas pradėti kažką daryti su raukšlėmis?“ arba „Gal metas pradėti profesionaliai prižiūrėti odą?“ Nuo pat įėjimo jus supa gražūs įpakavimai ir protingi moksliniai pavadinimai, kuriuos ne labai suprantate. Galbūt jūs nutarėte paprašyti pardavėjos pagalbos. Tačiau vos gavusi patarimą, susimąstote „Iš kur ji gali žinoti, ko reikia mano odai, jei ji mato mane pirmą kartą?“ 

Ar ši situacija neatrodo jums pažįstama?

Įsivaizduokite, kad dirbate 8 val. per dieną. Namo sugrįžtate vėlai, esate pavargusi, bandote rasti laiko vyrui ar vaikams, tačiau širdies gilumoje svajate apie savaitgalį ir truputį laiko be darbo. Ne, nėra taip, kad darbas jums nepatinka, tačiau atėjus savaitgaliui nesugebate pailsėti, nes sekmadienis – tai persirengęs pirmadienis, juk jūs visą laiką galvojate apie... darbą.

O gal norėtumėte...

O dabar pabandykite įsivaizduoti, kad yra kažkas, kas jums padės visa tai išspręsti. Kažkas, kas žino, ko reikia jums ir jūsų odai. Kažkas, kas, jei tik leisite, nepamirš, kada ir kokios kosmetikos jums reikia. Kas taps jūsų drauge grožio pasaulyje, jūsų asmenine patarėja, kuri ne tik padės, bet ir pristatys prabangius odos priežiūros ir makiažo produktus, kur ir kada panorėsite. Kas supras jūsų poreikius geriau, nei draugė ar pažįstama. Tai bus jūsų asmeninė Patarėja grožio klausimais. Moteris tokia, kaip jūs.

Leiskite save pažinti. Nieko nereikia daryti, tiesiog raskite savo „Mary Kay“ grožio Konsultantę dabar.

Galite padaryti dar vieną žingsnį...

Atminkite, viskas priklauso tik nuo jūsų. Jei tik panorėsite, jums „Mary Kay“ taps ne tik puikia kosmetika, bet ir neįtikėtinų galimybių kupinu pasauliu.  Galite dirbti kada ir kiek norite – jūsų laisvalaikis ir pajamos priklauso tik nuo jūsų. Neprivalote pardavinėti, užtenka pasidalinti žiniomis apie kosmetiką, kurią mėgstate ir kurią pati naudojate, ir atsiras moterų, kurios norės, kad jūs taptumėte jų drauge grožio pasaulyje.

Sužinokite, ką gausite, tapdama „Mary Kay“ grožio konsultante.