Šiame puslapyje yra pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie “Mary Kay”. Nesvarbu ar esate Nepriklausoma grožio konsultantė, būsima Nepriklausoma grožio konsultantė, klientė ar tiesiog lankytoja, šis puslapis suteikia aiškų ir paprastą priėjimą prie svarbios informacijos apie “Mary Kay” galimybes ir įkūrėjos filosofiją, kuria remiantis buvo sukurta ši kompanija.

Kiek pinigų aš galiu tikėtis uždirbti būdama Nepriklausoma grožio konsultante?
Uždarbio galimybės, susijusios su “Mary Kay” verslu iš tiesų yra nesibaigiančios, tačiau nėra įmanoma užtikrinti, kad bus uždirbamas tam tikras kiekis pajamų. Pinigų suma, kurią uždirbsite būdama “Mary Kay” Nepriklausoma grožio konsultantė priklausys nuo daugelio faktorių, įskatant jūsų asmeninius tikslus, laiką ir pastangas, kurias pasirinksite investuoti į savo verslą. Daugelis Nepriklausomų grožio konsultančių vykdo savo verslą ne pilną darbo dieną ir turi trumpalaikius finansinius tikslus, tokius kaip nupirkti atostogų dovanas šeimai, apmokėti šeimos atostogas, nupirkti drabužius mokyklai ar apmokėti vaikų mokslą. Tuo tarpu, kitos nusprendžia sukurti tokį “Mary Kay” verslą, kad būtų įmanoma išeiti iš savo darbų ir vykdyti savo “Mary Kay” verslą pilną darbo dieną. Esmė, kiek jūs uždirbsite pinigų savo “Mary Kay” versle, griežtai priklauso tik nuo jūsų. Taigi, kaip Mary Kay Ash sakydavo: “Nusistatykite tikslus ir siekite jų, kol jie taps realybe. Prieš išvystant rezultatą, visų pirma jūs turite juo patikėti. Ką tik jūsų protas gali suvokti ir patikėti tuo, tai jūs galite pasiekti”.
Kokie yra pardavimų ir marketingo metodai, kurie padės man būti sėkmingai “Mary Kay” versle?
Mary Kay aiškiai parodė, kad ji nemėgsta įžūlių pardavėjų. Nors atkaklumas yra labai svarbi savybė, norint būti sėkmingai bet kokiame į pardavimus orientuotame versle, mes pastebėjome, kad sėkmingiausių “Mary Kay” Nepriklausomų grožio konsultančių požiūris į pardavimus yra nuolatinis vadovavimasis auksine taisykle, savo sveiku protu kartu su mylinčia ir rūpestinga siela. Priimant sprendimus, susijusius su pardavimais ar naujų žmonių pritraukimu, mes visuomet rekomenduojame atsidurti kito vietoje, ir elgtis su kitais taip, kaip norėtumėme, kad su mumis būtų elgiamasi.Kaip Mary Kay dažnai sakydavo : “Jūs darote įtaką, ir žmonių požiūrį apie jus formuoja jūsų žodžiai ir veiksmai. Taigi, paverskite auksinę taisyklę savo gyvenimo būdu”.
Mary Kay galimybės: kas lemia sėkmę?

Nepriklausomos pardavimo direktorės ir Nepriklausomos šalies pardavimų direktorės kalba apie savo svajonių įgyvendinimą, o jums kyla klausimų, kaip iki ten patekti. Jūs greičiausiai girdėjote, kaip jos kalba apie “Mary Kay” verslo lankstumą ir kaip jis suteikia galimybę praleisti kokybiškai laiką su savo šeimomis. Jos gali mėgautis tokiais apdovanojimais, kaip automobilis ar piniginis uždarbis, kurie greičiausiai leido išeiti iš jų ankstesnių darbų. Kaip įmanoma visa tai turėti?

Tik nesuklyskite: šios moterys dirbo labai sunkiai, kad būtų šiandien ten, kur yra. Kai žmonės išgirsta apie Mary Kay Ash filosofiją “Pirma - tikėjimas, antra - šeima, trečia – karjera”, gali klaidingai interpretuoti jos mintis. Prioritetų balanso išlaikymas nereiškia, kad neturite dirbti sunkiai ar kažko paaukoti, kad pasiektumėte sėkmę. Tai, kas skiria “Mary Kay” galimybes nuo kitų tipiškų darbų kompanijose, tai kad čia yra daugiau lankstumo.

Mary Kay Ash buvo žinoma kaip viena iš sunkiausiai dirbančių žmonių, kokių esate sutikę. Būdama kaip ji vadindavo “Penktos valandos klubo” įkūrėja, jos diena prasidėdavo ne vėliau 5 valandos ryto. Ji pasirinko paaukoti kelias valandas miego, kad dideliu šuoliu pradėtų savo dieną. Daugelis Nepriklausomų grožio konsultančių prisijungė prie “Penktos valandos klubo”, kad galėtų užbaigti savo darbus prieš nuvežant vaikus į mokyklą. Iš kitos pusės, galbūt miegas yra labai vertingas jums ir jūs mieliau sutelksite savo pastangas per kitą pusę dienos. O galbūt jūs susiplanuosite savo susitikimus atsižvelgiant į vaikų užsiėmimus ir pravesite odos priežiūros pamokėles kol jie bus mokykloje. O galbūt vietoj to jūs mieliau dirbsite savaitgaliais. Pasirinkimų yra daugybė.

Palyginimui, Amerikos kompanijoje jūsų darbdavys tikėsis, kad būsite darbe bent jau nuo 9 val. ryto iki 5 val. vakaro. Jūs greičiausiai neturėsite galimybės priimti sprendimo dėl savo darbo valandų. Galbūt jums pasiseks susirasti darbą tokioje kompanijoje, kuri pasiūlys lanksčias valandas, bet vis dėlto retais atvejais jūs pati galėsite nusistatyti savo darbo valandas. Būdama “Mary Kay” Nepriklausoma grožio konsultantė, jūs būsite pati sau vadovė, taigi pati kiekvieną dieną nuspręsite, kelintą valandą pradėsite darbą ir kelintą baigsite. Nusistatysite savo tvarkaraštį ir tempą, kokiu norėsite kopti sėkmės link. Jei jūsų tikslas yra tik papildyti jūsų pilnos darbo dienos pajamas, valandų skaičius, kurį skirsite savo “Mary Kay” verslui bus tikrai mažas. Kitu atveju, jei nuspręsite pasirinkti ar pakeisti savo pilnos darbo dienos pajamas, jūs turėsite skirti daugiau valandų tam, kad įvykdytumėte savo tikslą. Esmė yra ta, kad jūs pati pasirenkate savo likimą. Jūs pati nusistatote balansą tarp tikėjimo, šeimos ir karjeros taip, kaip jums yra priimtina.

Kažkada kažkas yra pasakęs: “Mary Kay” yra geriausiai apmokamas sunkus darbas visame pasaulyje”. Aš tikiu, kad mes visi turime materialių troškimų ir poreikių, taigi nuspręskite kaip jūsų “Mary Kay” verslas gali padėti pasiekti tai. Mary Kay Ash.

Kiek turėsiu investuoti į priemones kaip nauja Nepriklausoma grožio konsultantė?

Jums reikės įsigyti startinį rinkinį ir po to svarstyti, kiek priemonių reikės užsisakyti, kad galėtumėte pradėti savo verslą. Visų pirma svarbu atsiminti, kad priemonių įsigijimas yra individualus sprendimas – ir tikrai tai nėra reikalavimas, kad galėtumėte pradėti vykdyti savo “Mary Kay” verslą. Mes visuomet rekomenduojame nusistatyti, kokį aktyvumo lygį jūs vykdysite “Mary Kay” versle ir tuomet, jei leidžia asmeninės galimybės, investuoti į priemones, atsižvelgiant į tą aktyvumo lygį. 

Kai mąstysite apie sprendimą, jūs galbūt norėsite apsvarstyti keletą priežasčių, kodėl Mary Kay Ash tikėjo, kad naudinga yra turėti tam tikrą kiekį priemonių. Mary Kay visada patikdavo puikus klientų aptarnavimas, kad klientėms, kurios norėjo odos priežiūros ar kosmetikos priemonių, galėtų  jas įteikti iš karto. Ji žinojo, kad tokiu būdu ji galėtų sukurti stiprią klienčių bazę ir turėti lojalias klientes visam gyvenimui. Ji taip pat tikėjo, kad priemonių turėjimas vietoje galėtų padėti Nepriklausomoms grožio konsultantėms jaustis labiau motyvuotoms ir atsakingoms savo “Mary Kay” versle. 

Jei nuspręsite įsigyti priemones, galite visuomet būti rami, kad bus daugybė kompanijos publikuojamos medžiagos, kurioje yra puikių pardavimų patarimų, skirtų sėkmingai parduoti savo turimus produktus. Jūs taip pat turėsite galimybę pasiteirauti kitų sėkmingų nepriklausomų pardavimų narių, tokių kaip jūsų Nepriklausoma pardavimų direktorė, patarimų ir konsultacijos kaip parduoti “Mary Kay” produktus. Kartais viskas, ko jums reikia, yra tik sveikas požiūris, kuris padės jums sugalvoti efektyvias strategijas kaip plėtoti savo verslą.  Galiausiai, jei persigalvosite ar nuspręsite, kad “Mary Kay” verslas yra ne jums, galite būti rami žinodama, kad kompanija atlygins 90 proc. jūsų pradinių sąnaudų, pradinių ir nepanaudotų priemonių, kurias įsigijote iš kompanijos per vienerius metus prieš grąžinimą.

Kaip dažnai Mary Kay pristato naujus produktus? Kaip tai veikia Nepriklausomų grožio konsultančių verslą?

“Mary Kay” kompanija atsižvelgdama į dabartines tendencijas ir siekdama būti konkurencinga rinkoje, visuomet ieško naujų produktų. Inovatyvioje rinkoje yra būtina išlikti konkurencingai pristatant naujus produktus. Tikslingi produktai, skirti ypatingoms problemoms ir darbas su mūsų odos priežiūros linija kartu yra skirti patenkinti vartotojų poreikį. Riboto kiekio kosmetikos priemonės yra pristatomos periodiškai atsižvelgiant į sezono tendencijas. Mūsų pagrindinės produktų linijos atnaujinamos kas 3-5 metus, kad atitiktų naujausius odos priežiūros privalumus. Ir nors mes to nedarome dažnai, mes kartais atnaujiname savo pakuotes, kad išliktume madingi ir išlaikytume patrauklią išvaizdą. Atminkite, kad mes esame greitai besikeičiančiame kosmetikos versle. Labiau nei automobilių, mados ir vartojamos elektronikos pramonėje, kosmetikos pramonėje vartotojus labiausiai traukia naujovės. Pagrindinė esmė yra ta, kad naujovės yra būtinos, kad išlaikytume konkurencingumą mūsų rinkoje. Nors pokyčiai gali būti nemalonūs, kartais tai rodo kompanijos ir Nepriklausomų pardavimų atstovų norą pristatyti tokius produktus, kurie atitiktų vartotojų poreikius ir norus. Atsižvelgiant į priemones, mūsų tikslas yra komunikuoti nepriklausomų pardavimų atstovams apie visus įprastos produktų linijos pasikeitimus bent prieš tris-šešis mėnesius. Tai suteikia galimybę reguliuoti jų priemonių lygį ir priimti ilgalaikius sprendimus dėl produktų įsigijimo. Be to, kai yra atliekami reikšmingesni pakeitimai, mes dalinamės patarimais, kaip valdyti savo priemones iki pasikeitimų.