ŽAVINGA. ĮKVEPIANTI. VIENA IŠ SĖKMINGŲ ISTORIJŲ.


Per daugelį metų buvo daugybė sėkmingų verslo lyderių, tačiau nei vienas nebuvo toks unikalus kaip Mary Kay As

Svajonių kompanija

Kai Mary Kay Ash 1963 m. pradžioje, po sėkmingos karjeros tiesioginiuose pardavimuose nusprendė išeiti į pensiją, ji nusprendė parašyti knygą, padėsiančią moterims išgyventi vyrų dominuojančiame verslo pasaulyje. Ji pateikė du sąrašus. Viename buvo surašyti dalykai apie įmones, kuriose ji dirbo ir ką jos darė gerai, o kitame nurodė dalykus, kuriuos ji manė, kad galėjo daryti geriau. Kai ji peržiūrėjo sąrašus, Mary Kay suprato, kad ji netyčia sukūrė marketinginį planą savo svajonių kompanijai – tokiai, kuri suteiktų moterims neišsenkantį potencialą siekti tiek asmeninės, tiek finansinės sėkmės.

Turėdama 5000 dolerių santaupų ir 20 metų sūnaus pagalbą, Mary Kay įkūrė savo svajonių kompaniją penktadienį, 1963, rugsėjo 13 d.


Pagrindinė filosofija

Mary Kay priėmė auksinę taisyklę kaip savo pagrindinę filosofiją, kuri teigia, kad bet kokioje situacijoje geriausia yra elgtis taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi. Ji taip pat tvirtai tikėjo, kad gyvenimo prioritetai turėtų būti savo vietose, o jai tai reiškė – tikėjimą pirmoje vietoje, šeimą antroje ir karjerą trečioje.

Ji pabrėžė, kaip yra svarbu pripažinti kitų pasiekimus. Ji nuolat drąsindavo tiek kompanijos darbuotojus, tiek nepriklausomų pardavimų darbuotojus su kiekvienu sutiktu žmogumi elgtis taip, lyg jam ant kaklo būtų parašyta “Leisk man pasijusti svarbiu”.

Šiandien, “Mary Kay” kompanija lieka ištikima Mary Kay Ash principams.


Mary Kay Ash apdovanojimai

Daugybė verslo lyderių, autorių, politikų ir akademinės visuomenės atstovų pripažino tikrą Mary Kay Ash spindesį ir ryžtingumą. Per visą gyvenimą ji gavo daugybę prestižinių apdovanojimų ir dar daugiau gavo po savo mirties, po 2001 lapkričio 22 d.
Kai kurie jos apdovanojimai:
  • “100 geriausių moterų per 100 metų”, kuris buvo įteiktas “YWCA Metropolitam Dallas” (2008)
  • “A & E televizija” per biografijos kanalą  transliavo laidą apie Mary Kay (2006)
  • PBS ir Wharton verslo mokykla, “25 įtakingiausių verslo asmenų per paskutinius 25 metus” (2004) 
  • Baylor universitetas “Geriausios verslininkės moterys per visą Amerikos istoriją” (2003). 
  • “Iškiliausia 20-ojo amžiaus verslo moteris”. Gyvenimo būdo televizija (1999). 
  • Nacionalinis Verslo Hall of Fame, Fortune (1996) 
  • “Pėdsekio apdovanojimas”, Nacionalinė verslo moterų savininkių asociacija (1995)
  • Viena iš “25 įtakingiausių Amerikos moterų”, Pasaulio kalendorius ir faktų knyga (1985)
  • Horatio Alger nusipelniusių Amerikos piliečių apdovanojimas (1978)
Mary Kay adopted the Golden Rule as her guiding philosophy.

MARY KAY ASH

Žiūrėti Mary Kay Ash - moteris vaizdo.

DAUGIAU APIE MARY KAY

Mary Kay padėjo daugybei moterų visame pasaulyje pasiekti sėkmę savo tempu ir būti pačioms sau vadovėmis. Sužinokite daugiau apie jos nesenstančius principus ir įtaką, aprašytą “Mary Kay keliu” ir kitose knygose.
Mary Kay Uosis rašė: The Mary Kay Way, Wall Street Journal "bestseleriu.

Mary Kay Ash sukūrė pasaulinę nepriklausomų pardavimų jėgą, kurioje šiandien yra daugiau kaip 3 milijonai moterų ir yra gerbiama verslo ir akademinės visuomenės lyderių. Kaip? Paslaptis yra jos knygoje “Mary Kay keliu”, kuri yra “Wall Street” žurnalo bestseleris.

Nuo 1963 m. principai, aprašyti knygoje “Mary Kay keliu” padėjo kompanijai išlikti sėkmingai keičiantis ekonominiams laikams ir ekonominio sprogimo metu. Buvo pasakyta, kad nei viena kompanija taip nuoširdžiai neįkūnija vertybių ir neatspindi įkūrėjo įsitikinimų kaip “Mary Kay” kompanija.

Šiandien pripažinta Amerikos sėkmingiausia moterimi verslininke, Mary Kay Ash 1963 metais įžengė į vyrų pasaulį ir nutiesė naują kelią moterims. Ji užaugino savo verslą remiantis ne konkuravimo taisyklėmis, tačiau auksine taisykle. Ši Teksaso gyventoja atvėrė naujas galimybes moterims iš viso pasaulio ir įkūrė multibilijoninę kompaniją. Ir po penkiasdešimties metų, žmonės vedami jos filosofijos valdo jos pasaulinę kompaniją ir tęsia veiklą keisdami kitų gyvenimus visame pasaulyje.

Knyga “Mary Kay keliu” galima įsigyti knygynuose ir internetu per šiuos tarpininkus.