RICHARD R. ROGERS
VALDYBOS PIRMININKAS

Richard R. Rogers, Executive Chairman

Richard Rogers yra „Mary Kay” kompanijos valdybos pirmininkas. Richard 1963 m. rugsėjį, kartu su savo mama Mary Kay Ash, įkūrė „Mary Kay” kompaniją. Jis kompanijoje dirbo vyriausiuoju vadybininku iki 1965 m., kai buvo išrinktas viceprezidentu. 1968 m. jis buvo išrinktas prezidentu ir generaliniu direktoriumi, nuo 1987 m. lapkričio Richard buvo paskirtas valdybos pirmininku. 2001 m. jis tapo pirmininku ir generaliniu direktoriumi ir 2006 m. jis tapo valdybos pirmininku.

Richard išsiskyrė kaip novatoriškas pardavėjas ir puikus finansininkas. 1968 m. Amerikos marketingo asociacija iš Šiaurės Teksaso įteikė jam apdovanojimą „Metų marketingo vyras“, jis tapo jauniausiu vyru, kada nors gavusiu tokį apdovanojimą. Tais pačiais metais, jis įtraukė kompaniją į O.T.C. rinką ir šiek tiek vėliau, 1976 m - į New York‘o akcijų biržą. 1985 m. Richard išpirko „Mary Kay” kompanijos akcijas ir sugrąžino kompaniją šeimos verslui.

Richard tarnavo JAV Jūrų pėstininkų padalinyje ir baigė “Šiaurės Teksaso universitetą”. 

Mėgstamiausia Mary Kay citata:

“ŽMONĖS PALAIKYS TAI, KĄ JIE PADĖS SUKURTI”.

EWA KUDLIŃSKA-PYRZ
„MARY KAY POLAND & LITHUANIA“ GENERALINĖ DIREKTORĖ

Savo nuotykį su „Mary Kay“ pradėjo 2001 metais. Jai patiko kompanijos filosofija, kurioje moterys kūrė veikimo strategiją ir jos siekimo metodus. 2003 metais įvedė kompaniją į Lenkiją ir sukūrė jos struktūrą rinkoje. Nuo 2004 metų vadovauja taip pat „Mary Kay“ veiklai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Baigė Varšuvos techninį universitetą ir visą savo gyvenimą dirba su prestižiniais kosmetikos prekės ženklais. Yra įsitikinusi, kad tiesioginė prekyba – tai geriausia verslumo mokykla. Rekomenduoja šią veiklą ypač tiems žmonėms, kurie norėtų turėti nuosavą verslą, bet neturi konkrečios idėjos, kas tai galėtų būti. Nepaprastai vertina kompaniją „Mary Kay“ už jos misiją turtinti moterų gyvenimą. Savo darbu ir elgesiu paverčia šį devizą realiais verslo veiksmais.

 Šiuo metu jau ketvirtus metus iš eilės Ewa Kudlińska-Pyrz eina Lenkijos tiesioginės prekybos asociacijos pirmininkės pareigas. Šiame vaidmenyje savo svarbiausia misija laiko etikos propagavimą versle. Jos veiksmai buvo daug kartų apdovanoti „Polish National Sales Award“ etinio prekybos valdymo ir kliento aptarnavimo sertifikatu.


MĖGSTAMIAUSIA CITATA:

„JEI MANAI, KAD GALI, TAI GALI, O JEI MANAI, JOG NEGALI, TAI ESI TEISI“.

DAVID HOLL
PREZIDENTAS IR GENERALINIS DIREKTORIUS

David Holl, Chairman and Chief Executive Officer

Kaip prezidentas ir generalinis direktorius, David yra atsakingas už kasdienius “Mary Kay” kompanijos sprendimus. Jis yra “Mary Kay” kompanijos direktorių valdybos narys.
David „Mary Kay” kompanijoje pradėjo dirbti 1993 m. birželį, ir 1996 m. jis tapo Finansų departamento vadovu ir finansininku. 2001 m. jis tapo prezidentu ir generaliniu direktoriumi. 2006 m. David tapo generaliniu direktoriumi. Prieš tampant „Mary Kay“ šeimos nariu, jis buvo „Citibank“, esančio New York‘e, viceprezidentas. Prieš darbą „Citibank“, David dirbo finansų analitiku „Teksaso naftos sąjungoje“, esančioje Hiustone.

Jo lyderystės metais, „Mary Kay” kompanija išsiplėtė 14 naujose rinkose ir sėkmingai plėtojo savo produktus daugiau kaip 35 rinkose visame pasaulyje. Kompanijoje taip pat buvo įvykdytas ženklus pagrindinių strateginių iniciatyvų progresas, tame tarpe prekės ženklo pakeitimas ir pagrindinės sistemos ir procesų standartizacija visame pasaulyje. David vadovavimo metu, kai jis buvo prezidentu ir direktoriumi, „Mary Kay“ pajamos visame pasaulyje padidėjo daugiau nei dvigubai, visame pasaulyje įvairiose rinkose vyko reguliarūs pardavimai ir buvo įtvirtinta nepriklausomų pardavimų politika.

David turi “Clemson universiteto” finansų mokslo bakalauro laipsnį, šiuo metu jis yra šio universiteto prezidento patariamojoje taryboje. Verslo magistro laipsnį jis įgavo “Pietų Karolinos universitete”, ir 2008 m. iš universiteto gavo apdovanojimą už nuopelnus versle.


MĖGSTAMIAUSIA CITATA:
“NIEKAS NEVYKSTA, KOL KAS NORS KO NORS NEPARDUODA”.

SHERYL ADKINS-GREEN
MARKETINGO DEPARTAMENTO DIREKTORĖ

Sheryl Adkins-Green, Chief Marketing Officer

Sheryl Adkins-Green yra „Mary Kay“ Marketingo departamento direktorė. Sheryl yra atsakinga už „Mary Kay” kompanijos pasaulinę marketingo strategiją, prekės ženklo įvaizdį, naujų produktų plėtrą, reklamą, skaitmeninį marketingą, socialinius puslapius, produktų švietimą, klientų išlaikymą, siekiant ilgalaikio augimo ir daugiau kaip 2.4 milijono Nepriklausomų grožio konsultančių palaikymą.

Sheryl „Mary Kay” kompanijoje pradėjo dirbti 2009 m. vasarį kaip pasaulinio prekės ženklo plėtros viceprezidenė, o 2011 m.  tapo Marketingo departamento direktore ir valdybos nare. Sheryl padėjo kurti ir įgyvendinti bendrą produktų portfelio strategiją, kuria remiantis nuolatos kuriami nauji odos priežiūros, kosmetikos ir kvepalų produktai, ir tai labai sustiprina “Mary Kay” konkurencinę poziciją pasauliniu lygmeniu. Ji taip pat įgyvendino skaitmeninio marketingo ir socialinių puslapių įrankius, kurių pagalba Nepriklausomos grožio konsultantės gali sėkmingai pardavinėti „Mary Kay“ produktus bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. Sheryl aistrą padėti žmonėms atskleisti savo aukščiausią potencialą galime pamatyti nuolatiniuose įrašuose „Mary Kay keliu“ dienoraštyje. Sheryl aktyviai dalyvauja įvairiose pelno nesiekiančiose iniciatyvose.

Sheryl yra gavusi “Viskonsino universiteto” mažmeninės prekybos mokslo bakalauro laipsnį bei “Harvardo verslo mokyklos” verslo administravimo magistro laipsnį.


Mėgstamiausia Mary Kay citata:
"ANT KIEKVIENO ŽMOGAUS KAKLO ĮSIVAIZDUOKITE ŽENKLĄ, KURIS SAKO,
„PADĖK MAN PASIJAUSTI SVARBIU”".

THOMAS S. CHO
UŽSAKYMŲ DIREKTORIUS

Thomas S. Cho Chief Supply Chain Officer

Thomas S. Cho yra „Mary Kay“ užsakymų departamento direktorius. Jis atsako už visą užsakymų ir tiekimų grandinę, t. y. už gamybą, tyrimus ir plėtrą, inžineriją, tiekimą, platinimą, planavimą, transportą, atsargų valdymą ir kokybės kontrolę.

Prieš ateinant į „Mary Kay“, Thomas ėjo aukščiausio lygio vadovo pareigas skirtingose kompanijose, pvz. jis buvo „Space Systems Loral“ direktoriumi, „Cosmetic Essence Innovations“ ir „ Transilwrap“ operaciniu direktoriumi.

Thomas baigė Verslo administravimą ir tarptautinį verslą „San Jose State University“ universitete Kalifornijoje, kur gavo bakalauro titulą, ir tarnavo Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenėje. Jis laisvai kalba angliškai, ispaniškai, portugališkai ir korėjietiškai.MĖGSTAMIAUSIA MARY KAY ASH CITATA:
„GERIAUSI VADOVAI IR DIREKTORIAI KIEKVIENOJE PRAMONĖS SRITYJE SUPRANTA, JOG LYDERIO GREITIS REIŠKIA KOMANDOS GREITĮ.“.

K.K. CHUA
AZIJOS REGIONO PREZIDENTAS

K.K. Chua, President, Asia Pacific Region

K.K. Chua yra Azijos regiono prezidentas. Kaip regiono prezidentas, K.K. yra atsakingas už visas Kompanijos sritis, kurios tiesiogiai susijusios su mūsų filialų ir nepriklausomų pardavimų narių sėkme Azijos regiono rinkose – Australijoje, Kinijoje, Hong Konge, Indijoje, Korėjoje, Malaizijoje, Naujojoje Zelandijoje, Filipinuose ir Taivane, bei Singapūre.

K.K. „Mary Kay“ pradėjo dirbti 1995 m. ir Kinijoje tapo „Mary Kay“ prezidentu, 1998 m. buvo paskirtas Azijos regiono prezidentu. K.K. prisidėjo kuriant „Mary Kay“ pagrindą Kinijoje, padedant auginti verslą Azijos regione ir jo dėka 2008 metais šis regionas tapo didžiausiu tarptautiniu „Mary Kay” kompanijos regionu.
Prieš darbą „Mary Kay“, K.K. dirbo vadovu žiniasklaidos ir filmų pramonėje „Azijos Holivudo studijoje“ ir turėjo didelę darbo patirtį visoje Azijoje ir Europoje. Jis buvo iniciatorius atveriant duris „Paramount“, „Universal“ ir „MGM“ produktams Korėjoje, Indonezijoje ir Kinijoje.

K.K. yra baigęs verslo studijas “Ngee Ann Singapūro politechnikos institute”, ir buvo labiausiai išsiskiriantis studentas savo fakultete, taip pat lankė Vadovų ugdymo programą “Cornell universitete”. Kol gyveno Sidnėjuje, K.K. buvo „Prekybos Australijoje Amerikos rūmų tarybos“ narys.


Mėgstamiausia Mary Kay citata:
“KĄ PROTAS GALI ĮSIVAIZDUOTI IR ŠIRDIS TUO TIKĖTI, TAI TU GALI PASIEKTI”.

TARA EUSTACE
EUROPOS REGIONO PREZIDENTĖ

Tara Eustace, President, European Region

Tara Eustace yra Europos regiono prezidentė. Būdama regiono prezidentė, Tara prižiūri 13 šalių, kurios įeina į Europos regioną – Armėnija, Čekija, Vokietija, Kazachstanas, Lietuva, Moldova, Lenkija, Portugalija, Rusija, Slovakija, Ispanija, Ukraina ir D. Britanija.

Prieš 1993 m. įsidarbinant „Mary Kay“, Tara buvo pagrindinė „Mary Kay“ pradedančiųjų komandos narė Rusijoje. Tara prisidėjo prie „Mary Kay“ augimo Rusijoje, ir šiuo metu Rusija yra viena iš 4 didžiausių „Mary Kay“ rinkų. Tara vadovavo „Mary Kay“ pradedančiųjų komandoms Ukrainoje, Kazachstane ir Lenkijoje, ir visos šios šalys tapo labai sėkmingos „Mary Kay“ versle.

Plėtojant šias rinkas, tuo pačiu Tara prisiėmė atsakomybę vadovauti verslui Čekijoje ir Slovakijoje. 2002 m. Tara buvo paaukštinta į Europos regiono prezidentės pareigas, taip pat vadovavo papildomoms šalims ir vėliau kuriant naujas rinkas. Taros vadovavimo metu, „Mary Kay“ prekės ženklas tapo pirmaujančiu tarp kosmetikos kompanijų ir „Mary Kay” kompanija tapo viena labiausiai vertinamų tiesioginių pardavimų kompanijų Europos regione.
Tara turi Rusijos studijų ir Virdžinijos universiteto tarptautinių santykių bakalauro laipsnį.


Mėgstamiausia Mary Kay citata:
“‘MARY KAY” YRA UNIKALUS GYVENIMO BŪDAS, KURIS SUTEIKIA TEPTUKUS, DAŽUS, PIGMENTUS IR DROBĘ, ANT KURIOS TU GALI NUPIEŠTI TOKĮ GYVENIMĄ, KOKIO IŠ TIESŲ NORI. TU PASIRENKI SAVO SPALVAS, SAVO STILIŲ IR SAVO BŪDĄ. TAI YRA VIETA, KUR TU GALI PASIEKTI DAUGIAU, MĄSTYTI PLAČIAU, AUGTI AUKŠČIAU IR GYVENTI PRASMINGIAU NEI BET KURIOJE KITOJE PASAULIO VIETOJE”.

DEBORAH GIBBINS
VYKDOMOJI DIREKTORĖ 

Deborah Gibbins, Chief Operating Officer

Deborah Gibbins eina vykdomosios direktorės pareigas. Ji kontroliuoja strateginį planavimą, tiekimo grandinę, tyrimus ir plėtrą bei rūpinasi „Mary Kay“ finansais visame pasaulyje.

Prieš ateinant į „Mary Kay“ 2013 metais, Deborah ėjo finansų vadovės pareigas „PepsiCo Frito Lay“ Šiaurės Amerikoje. Prieš „PepsiCo“ ji buvo Vyresniąja audito ir draudimo vadove kompanijoje „Arthur Andersen LLP“.

Deborah yra sertifikuota buhalterė ir turi finansų ir buhalterijos bakalauro titulą, kurį gavo „Southern Methodist University“ Verslo administravimo fakultete. Ji aktyviai veikia labdaros srityje ir šiuo metu yra United Way of Metropolitan Dallas valdybos narė.

MĖGSTAMIAUSIA MARY KAY ASH CITATA:

“„NIEKADA NESISLĖPK UŽ GRIEŽTŲ PROCEDŪRŲ IR NESUDARYK BARJERŲ TARP SAVĘS IR KITŲ ŽMONIŲ“.

MELINDA FOSTER SELLERS
PERSONALO VADOVĖ

Melinda Foster Sellers, Chief People Officer

Melinda Foster Sellers yra „Mary Kay“ personalo vadovė. Melinda yra atsakinga už visus žmogiškuosius išteklius, marketingą, materialias sąlygas ir saugumo iniciatyvas visame pasaulyje. Nuo 2006 m. ji yra „Mary Kay“ valdybos narė.

Melinda prisidėjo keičiant būsimus „Mary Kay“ pasaulinės paramos procesus. Ji buvo atsakinga už sistemų ir procesų, kurie būtų efektyvesni, pastovumą ir suteiktų strateginę pagalbą visame pasaulyje, įgyvendinimą. Programų tikslas yra sujungti visus darbuotojus, kad jie siektų kompanijos misijos ir kad visi – darbuotojai, nepriklausomų pardavimų nariai ir klientai – sakytų, kad jie „myli savo “Mary Kay“.

Melinda „Mary Kay“ pradėjo dirbti 1993 m. Per daugelį metų ji ėjo įvairias pareigas žmogiškųjų išteklių srityje. Taip pat ji buvo „Mary Kay“ kūlturos komiteto narė nuo jo įkūrimo – 1998 m. Komiteto tikslas buvo išsaugoti Mary Kay Ash įsteigtą kultūrą ir vertybes. Remiantis mūsų kultūra, „Mary Kay“ pasaulinė ugdymo programa prisideda prie „Mary Kay“ darbo jėgos stiprybės, kadangi kiekvienais metais visame pasaulyje vis daugėja narių, dalyvaujančių šioje programoje.
Prieš darbą „Mary Kay“, Melinda dirbo „Mark IV Industries“ ir „DSC Komunikacijos“ kompanijose. Melinda turi “Drury universiteto” psichologijos ir biologijos bakalauro laipsnius ir “Ajovos valstijos universiteto “profesinių santykių magistro laipsnį.

Mėgstamiausia Mary Kay citata:

“JŪSŲ POŽIŪRIS LEMIA JŪSŲ KILIMO AUKŠTĮ. TEISINGAI, JEI MANOTE, KAD GALITE, REIŠKIA GALITE; TAČIAU JEI GALVOJATE, KAD NEGALITE – JŪS TAIP PAT ESATE TEISUS”.

KREGG JODIE
INFORMACIJOS DEPARTAMENTO DIREKTORIUS

Kregg Jodie, Chief Information Officer

Kregg Jodie yra „Mary Kay“ informacijos departamento direktorius. Kregg yra atsakingas už „Mary Kay“ technologijų strateginį valdymą, naujų sistemų realizavimą, esamų sistemų valdymą ir telekomunikacijas, esančias visame pasaulyje.

Kregg vadovavo „Mary Kay“ strateginiams bandymams siekiant technologijų dėka pagerinti klientų aptarnavimą, ir tuo pačiu galimybes nepriklausomų pardavimų nariams. Kregg prisidėjo kuriant „Mary Kay“ “InTouch®”, internetinį puslapį ir asmeninius internetinius puslapius, kurių dėka pasikeitė nepriklausomų pardavimų narių verslo vykdymo būdas. Be to, Kregg pastangų dėka yra įgyvendinta bendra pagrindinė sistema ir procesai, kurių dėka 35 pasaulio rinkose yra sukurtos efektyvesnės ir didesnės pardavimų galimybės.

Kregg „Mary Kay“ kompanijoje pradėjo dirbti 1993 m. pardavimų automatizavimo vadybininku ir ėjo įvairias pareigas, kol 1997 m. tapo Informacijos departamento direktoriumi. Kregg nuo 1998 m. yra valdybos narys ir koordinuoja bendrą „Mary Kay“ verslo strategiją.

Prieš įsidarbinant „Mary Kay“ kompanijoje, Kregg dirbo „Accenture“ ir teikė profesines konsultacijas tokioms kompanijoms, kaip „CompUSA“, „Sears logistic“, „Hertz Corporation“, didiesiems skubių siuntų vežėjams, „Karo reikalų departamentui“, „Manville pardavimų korporacijai“, „Federalinės aviacijos administracijai“ ir „Amerikos federaliniam bankui“. Kregg turi “Teksako universiteto” verslo administravimo elektros inžinerijos kurso bakalauro laipsnį.

Mėgstamiausia Mary Kay citata:

“AŠ MYLIU SAVO MARY KAY DĖL PUIKIŲ GALIMYBIŲ, KURIAS JI SUKURIA MUMS VISAME PASAULYJE”.

NATHAN MOORE
ŠIAURĖS AMERIKOS REGIONO PREZIDENTAS 

Nathan Moore, President, North America Region

Nathan Moore eina Šiaurės Amerikos regiono prezidento pareigas. Jis atėjo į „Mary Kay“ Inc. 1995 metais kaip Įgaliotinis personalo klausimais ir laikui bėgant ėjo skirtingas pareigas kompanijos Juridiniame skyriuje. 

1998 metais Nathan buvo vienas iš „Mary Kay“ kultūros komiteto steigėjų. Komitetas buvo sukurtas su tikslu propaguoti kultūrą ir vertybes, kurias paliko Mary Kay Ash. Jis nepaprastai vertina galimybes, kurias suteikia „Mary Kay“ ir tiesioginės prekybos sektorius, todėl taip pat eina Švietimo tiesioginės prekybos sektoriuje fondo pirmininko pareigas ir dirba Tiesioginės prekybos asociacijoje.

Nathan turi finansų B.B.A titulą su pagyrimu, kurį gavo „Texas A&M“ universitete, ir baigė teisę Šv. Marijos universitete San Antonijuje.


MĖGSTAMIAUSIA MARY KAY ASH CITATA:
„ŽMONĖS YRA DIDŽIAUSIA KOMPANIJOS VERTĖ. NESVARBU, AR PRODUKTAS – AUTOMOBILIAI AR KOSMETIKA. KOMPANIJA YRA TOKIA GERA, KAIP ŽMONĖS, KURIE JĄ KURIA.“ - MARY KAY: YOU CAN HAVE IT ALL 1997.

RYAN ROGERS
VALDYBOS NARYS IR INVESTICIJŲ DIREKTORIUS

Ryan Rogers, Board of Directors and Chief Investment Officer

Ryan Rogers įsidarbino kompanijoje „Mary Kay“ 2000 m. sausio mėn. kaip finansų analitikas. 2001 m. gruodžio mėn. jis tapo Projektų valdymo specialistu, o 2005 m. sausio mėn. – Strategijos direktoriumi. 

2007 m. gegužės mėn. Ryan tapo Strateginių iniciatyvų viceprezidentu, o 2013 m. birželio mėn. – Investicijų direktoriumi. Prieš ateinant į „Mary Kay“, jis buvo partneriu kompanijoje „The Transaction Services Group of PricewaterhouseCoopers LLP“ Dalase.

Šiuo metu Ryan yra atsakingas už strateginį valdymą, finansų analizę ir svarbiausius sprendimus dėl investicijų skirtinguose „Mary Kay“ skyriuose ir su ja bendradarbiaujančiose tarptautinėse bendrovėse. Jis taip pat yra „Mary Kay“ valdybos nariu. Nuo 2001 metų Ryan taip pat yra „Mary Kay SM“ fondo viceprezidentu. Fondą įkūrė jo močiutė Mary Kay Ash 1996 metais ir jo tikslas yra finansiškai remti navikinėmis ligomis sergančių moterų gydymą. 2000 metais Fondo misija apėmė taip pat pagalbą moterims, patiriančioms smurtą šeimoje. Kasmet šiems tikslams Fondas skiria milijonus JAV dolerių.

1998 m. Ryan su pagyrimu baigė Southern Methodist universitetą, kur Verslo administravimo fakultete gavo Finansų bakalauro titulą ir turėjo aukščiausią balą savo grupėje. 2002 m. rugpjūčio mėn. Ryan gavo Finansų analitiko profesinę kvalifikaciją, kurią suteikia JAV „CFA Institute“ asociacija.
Ryan, jo žmona Maleiah ir jų duktė Everlee gyvena Dalase.

MĖGSTAMIAUSIA MARY KAY ASH CITATA:

„TU GALI TAI PADARYTI“.

JOSE SMEKE
LOTYNŲ AMERIKOS REGIONO PREZIDENTAS

Jose Smeke, President, Latin American Region

Jose (Pepe) Smeke yra Lotynų Amerikos regiono prezidentas. Pepe „Mary Kay“ Meksikoje pradėjo dirbti 1994 m. vadybininku pardavimų vystymo grupėje. 1997 m. sausį jis tapo pardavimų grupės vadybininku ir greitai sėkmingai tapo pardavimų direktoriumi ir vyriausiuoju vadybininku. 1999 m. liepą Pepe buvo paaukštintas į Meksikos prezidento pareigas. 2000 m. gruodį, Pepe buvo paaukštintas į Meksikos ir Lotynų Amerikos regiono prezidento pareigas. Eidamas šias pareigas, Pepe prižiūri procesus visame Lotynų Amerikos regione, į kurį įeina Argentina, Brazilija, Meksika ir Urugvajus.

Mėgstamiausia Mary Kay citata:

“TU NEGALI IŠMOKYTI TO, KO NEŽINAI IR NEGALI VESTI TEN, KUR NIEKADA NEITUM”.

JULIA A. SIMON
TEISĖS DEPARTAMENTO DIREKTORĖ IR BENDROVĖS SEKRETORĖ

Julia A. Simon, Chief Legal Officer and Secretary

Julia A. Simon yra „Mary Kay“ teisės departamento direktorė ir bendrovės sekretorė. Ji vadovauja Teisės departamentui ir kontroliuoja visus veiksmus, susijusius su rizikos valdymu, komunikacija ir socialiniais veiksmais. Be to, ji eina Vyresniojo vidaus saugumo pareigūno pareigas. Jos komanda rūpinasi bendrovės reputacija ir teisingu veikimu daugiau kaip 35 pasaulio rinkose.

Prieš ateidama į „Mary Kay“ 2000 metais, Julia ėjo daug skirtingų pareigų. Ji buvo viena iš kompanijos privatumo politikos kūrėjų. Ji yra „Mary Kay“ darbuotojų mentorė ir yra stipriai įsitraukiusi į jų tobulėjimą. Dirbdama kompanijoje 1995-96 metais, Julia turėjo šansą asmeniškai susitikti ir pasikalbėti su Mary Kay Ash. Mary Kay Ash paveldas ir kompanijos misija turtinti moterų gyvenimą labai ją įkvepia, todėl ji tęsia šią viziją. Ji yra įsitikinusi, kad viena iš svarbiausių Teisės departamento užduočių yra užtikrinti Nepriklausomoms grožio konsultantėms iš viso pasaulio augimo galimybes ir palaikyti jų sėkmės siekimo veiksmus.

Julia gavo bakalauro titulą „Texas A&M University“ ir baigė teisę „Texas School of Law“ universitete.

Mėgstamiausia Mary Kay citata:
„TAVO SĖKMĖ YRA MATUOJAMA TAVO PASIEKIMAIS“.