EWA KUDLIŃSKA-PYRZ
„MARY KAY POLAND & LITHUANIA“ GENERALINĖ DIREKTORĖ

Savo nuotykį su „Mary Kay“ pradėjo 2001 metais. Jai patiko kompanijos filosofija, kurioje būtent moterys kūrė veikimo strategiją ir rinkosi jos siekimo metodus.  2003 metais įvedė kompaniją į Lenkiją ir sukūrė jos struktūrą rinkoje. Nuo 2004 metų vadovauja taip pat „Mary Kay“ veiklai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Baigė Varšuvos techninį universitetą ir visą savo gyvenimą dirba su prestižiniais kosmetikos prekės ženklais. Yra įsitikinusi, kad tiesioginė prekyba – tai geriausia verslumo mokykla. Rekomenduoja šią veiklą ypač tiems žmonėms, kurie norėtų turėti nuosavą verslą, bet neturi konkrečios idėjos, kas tai galėtų būti. Nepaprastai vertina kompaniją „Mary Kay“ už jos misiją turtinti moterų gyvenimą. Savo darbu ir elgesiu paverčia šį devizą realiais verslo veiksmais.

Nuo 2012 m. gruodžio mėn. iki 2018 m. lapkričio mėn. Ewa net trys kartus buvo renkama ir ėjo Lenkijos tiesioginės prekybos asociacijos (PSSB) Valdybos pirmininkės pareigas. Būdama pirmininke, Ewa padėjo asociacijai sėkmingai pradėti ir užbaigti reorganizacinius bei finansinius procesus, susikaupdavo ties asociacijos įvaizdžio stiprinimu ir padėjo jai tapti stipriu, įtakingu ir pasitikėjimo vertu informacijos apie tiesioginės prekybos sritį šaltiniu. Ji itin sėkmingai kuria teigiamą tiesioginės prekybos įvaizdį Lenkijoje. Šiuo metu ji eina Valdybos narės pareigas, konsultuoja bei turi svarbu balsą priimant sprendimus.

Nuo 2017 metų Ewa yra Lenkijos rinkos atstovė Pasaulinėje tiesioginės prekybos asociacijų federacijoje (WF DSA). Jos misija DSA yra propaguoti etišką verslą ir veiksmus.

Jos iniciatyvos buvo gavo daug skirtingų apdovanojimų, įskaitant Etiškos prekybos ir klientų aptarnavimo valdymo sertifikatą, kurį suteikia „Polish National Sales Award“.


MĖGSTAMIAUSIA CITATA:

„TU GALI PASIEKTI VISKĄ, KĄ TIK GALI ĮSIVAIZDUOTI IR KUO GALI PATIKĖTI!“

DAVID HOLL
PREZIDENTAS IR GENERALINIS DIREKTORIUS

David Holl, Chairman and Chief Executive Officer

Kaip prezidentas ir generalinis direktorius, David yra atsakingas už kasdienius “Mary Kay” kompanijos sprendimus. Jis yra “Mary Kay” kompanijos direktorių valdybos narys.
David „Mary Kay” kompanijoje pradėjo dirbti 1993 m. birželį, ir 1996 m. jis tapo Finansų departamento vadovu ir finansininku. 2001 m. jis tapo prezidentu ir generaliniu direktoriumi. 2006 m. David tapo generaliniu direktoriumi. Prieš tampant „Mary Kay“ šeimos nariu, jis buvo „Citibank“, esančio New York‘e, viceprezidentas. Prieš darbą „Citibank“, David dirbo finansų analitiku „Teksaso naftos sąjungoje“, esančioje Hiustone.

Jo lyderystės metais, „Mary Kay” kompanija išsiplėtė 14 naujose rinkose ir sėkmingai plėtojo savo produktus daugiau kaip 35 rinkose visame pasaulyje. Kompanijoje taip pat buvo įvykdytas ženklus pagrindinių strateginių iniciatyvų progresas, tame tarpe prekės ženklo pakeitimas ir pagrindinės sistemos ir procesų standartizacija visame pasaulyje. David vadovavimo metu, kai jis buvo prezidentu ir direktoriumi, „Mary Kay“ pajamos visame pasaulyje padidėjo daugiau nei dvigubai, visame pasaulyje įvairiose rinkose vyko reguliarūs pardavimai ir buvo įtvirtinta nepriklausomų pardavimų politika.

David turi “Clemson universiteto” finansų mokslo bakalauro laipsnį, šiuo metu jis yra šio universiteto prezidento patariamojoje taryboje. Verslo magistro laipsnį jis įgavo “Pietų Karolinos universitete”, ir 2008 m. iš universiteto gavo apdovanojimą už nuopelnus versle.


MĖGSTAMIAUSIA CITATA:
“NIEKAS NEVYKSTA, KOL KAS NORS KO NORS NEPARDUODA”.

SHERYL ADKINS-GREEN
MARKETINGO DEPARTAMENTO DIREKTORĖ

Sheryl Adkins-Green, Chief Marketing Officer

Sheryl Adkins-Green yra „Mary Kay“ Marketingo departamento direktorė. Sheryl yra atsakinga už „Mary Kay” kompanijos pasaulinę marketingo strategiją, prekės ženklo įvaizdį, naujų produktų plėtrą, reklamą, skaitmeninį marketingą, socialinius puslapius, produktų švietimą, klientų išlaikymą, siekiant ilgalaikio augimo ir daugiau kaip 2.4 milijono Nepriklausomų grožio konsultančių palaikymą.

Sheryl „Mary Kay” kompanijoje pradėjo dirbti 2009 m. vasarį kaip pasaulinio prekės ženklo plėtros viceprezidenė, o 2011 m.  tapo Marketingo departamento direktore ir valdybos nare. Sheryl padėjo kurti ir įgyvendinti bendrą produktų portfelio strategiją, kuria remiantis nuolatos kuriami nauji odos priežiūros, kosmetikos ir kvepalų produktai, ir tai labai sustiprina “Mary Kay” konkurencinę poziciją pasauliniu lygmeniu. Ji taip pat įgyvendino skaitmeninio marketingo ir socialinių puslapių įrankius, kurių pagalba Nepriklausomos grožio konsultantės gali sėkmingai pardavinėti „Mary Kay“ produktus bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. Sheryl aistrą padėti žmonėms atskleisti savo aukščiausią potencialą galime pamatyti nuolatiniuose įrašuose „Mary Kay keliu“ dienoraštyje. Sheryl aktyviai dalyvauja įvairiose pelno nesiekiančiose iniciatyvose.

Sheryl yra gavusi “Viskonsino universiteto” mažmeninės prekybos mokslo bakalauro laipsnį bei “Harvardo verslo mokyklos” verslo administravimo magistro laipsnį.


Mėgstamiausia Mary Kay citata:
"ANT KIEKVIENO ŽMOGAUS KAKLO ĮSIVAIZDUOKITE ŽENKLĄ, KURIS SAKO,
„PADĖK MAN PASIJAUSTI SVARBIU”".

WENDY WANG
AZIJOS RAMIOJO VANDENYNO REGIONO PREZIDENTĖ 

Būdama Azijos Ramiojo vandenyno regiono prezidente Wendy Wang vadovauja visoms kompanijos veiklos sritims, kurios palaiko filialų bei Nepriklausomų grožio konsultančių veiklą Azijos rinkose, įskaitant Kiniją, Hongkongą, Malaiziją, Filipinus, Singapūrą ir Taivaną.

Prieš pradedant eiti šias pareigas, Wendy buvo atsakinga už skirtingų prekybos sprendimų kūrimą ir diegimą Azijos Ramiojo vandenyno regione, rūpindamasi tuo, kad kompanijos tikslai atitiktų jos svarbiausias vertybes. Anksčiau ji vadovavo teisininkų komandai, kuri konsultavo Azijos, Europos, Lotynų Amerikos ir Šiaurės Amerikos rinkas. Be to, ji padėjo patobulinti programą „Pink Done Right“, kuri yra mūsų kompanijos antikorupcinės politikos pagrindas.

Wendy atėjo į „Mary Kay“ 2002 metais, kaip teisininkė. Dirbdama kompanijoje, ji ėjo daug skirtingų pareigų teisiniame skyriuje, įskaitant „Mary Kay“ teisės departamento direktorės pareigas Kinijoje, kur buvo atsakinga už visus juridinius aspektus ir jų atitikimą galiojantiems įstatymams.

Ji baigė The University of Texas Austine su teisės ir ekonomikos mokslų daktarės titulais. Gavo daug apdovanojimų ir išskyrimų. 2017 metais žurnalas D CEO paskelbė Wendy ‘Outstanding Deputy General Counsel/Associate General’, a Greater Dallas Asian American Chamber of Commerce suteikė jai apdovanojimą ‘Corporate Executive Diversity’.


Mėgstamiausia Mary Kay citata:
„VISKAS, KĄ ATNEŠAME Į KITŲ ŽMONIŲ GYVENIMĄ, SUGRĮŽTA Į MŪSŲ GYVENIMĄ“.

TARA EUSTACE
EUROPOS REGIONO PREZIDENTĖ

Tara Eustace, President, European Region

Tara Eustace yra Europos regiono prezidentė. Būdama regiono prezidentė, Tara prižiūri 13 šalių, kurios įeina į Europos regioną – Armėnija, Čekija, Vokietija, Kazachstanas, Lietuva, Moldova, Lenkija, Portugalija, Rusija, Slovakija, Ispanija, Ukraina ir D. Britanija.

Prieš 1993 m. įsidarbinant „Mary Kay“, Tara buvo pagrindinė „Mary Kay“ pradedančiųjų komandos narė Rusijoje. Tara prisidėjo prie „Mary Kay“ augimo Rusijoje, ir šiuo metu Rusija yra viena iš 4 didžiausių „Mary Kay“ rinkų. Tara vadovavo „Mary Kay“ pradedančiųjų komandoms Ukrainoje, Kazachstane ir Lenkijoje, ir visos šios šalys tapo labai sėkmingos „Mary Kay“ versle.

Plėtojant šias rinkas, tuo pačiu Tara prisiėmė atsakomybę vadovauti verslui Čekijoje ir Slovakijoje. 2002 m. Tara buvo paaukštinta į Europos regiono prezidentės pareigas, taip pat vadovavo papildomoms šalims ir vėliau kuriant naujas rinkas. Taros vadovavimo metu, „Mary Kay“ prekės ženklas tapo pirmaujančiu tarp kosmetikos kompanijų ir „Mary Kay” kompanija tapo viena labiausiai vertinamų tiesioginių pardavimų kompanijų Europos regione.
Tara turi Rusijos studijų ir Virdžinijos universiteto tarptautinių santykių bakalauro laipsnį.


Mėgstamiausia Mary Kay citata:
“‘MARY KAY” YRA UNIKALUS GYVENIMO BŪDAS, KURIS SUTEIKIA TEPTUKUS, DAŽUS, PIGMENTUS IR DROBĘ, ANT KURIOS TU GALI NUPIEŠTI TOKĮ GYVENIMĄ, KOKIO IŠ TIESŲ NORI. TU PASIRENKI SAVO SPALVAS, SAVO STILIŲ IR SAVO BŪDĄ. TAI YRA VIETA, KUR TU GALI PASIEKTI DAUGIAU, MĄSTYTI PLAČIAU, AUGTI AUKŠČIAU IR GYVENTI PRASMINGIAU NEI BET KURIOJE KITOJE PASAULIO VIETOJE”.

DEBORAH GIBBINS
VYKDOMOJI DIREKTORĖ 

Deborah Gibbins, Chief Operating Officer

Deborah Gibbins eina vykdomosios direktorės pareigas. Ji kontroliuoja strateginį planavimą, tiekimo grandinę, tyrimus ir plėtrą bei rūpinasi „Mary Kay“ finansais visame pasaulyje.

Prieš ateinant į „Mary Kay“ 2013 metais, Deborah ėjo finansų vadovės pareigas „PepsiCo Frito Lay“ Šiaurės Amerikoje. Prieš „PepsiCo“ ji buvo Vyresniąja audito ir draudimo vadove kompanijoje „Arthur Andersen LLP“.

Deborah yra sertifikuota buhalterė ir turi finansų ir buhalterijos bakalauro titulą, kurį gavo „Southern Methodist University“ Verslo administravimo fakultete. Ji aktyviai veikia labdaros srityje ir šiuo metu yra United Way of Metropolitan Dallas valdybos narė.

MĖGSTAMIAUSIA MARY KAY ASH CITATA:

“„NIEKADA NESISLĖPK UŽ GRIEŽTŲ PROCEDŪRŲ IR NESUDARYK BARJERŲ TARP SAVĘS IR KITŲ ŽMONIŲ“.

DR. LUCY GILDEA
PLĖTROS IR INOVACIJŲ DIREKTORĖ 

Lucy_jpg

Dr. Lucy Gildea vadovauja visiems odos tyrimams. Į „Mary Kay“ ji atėjo 2017 metais ir padėjo kompanijai pasiekti naujoviškos odos priežiūros lyderio poziciją tiek tiesioginės prekybos srityje, tiek kosmetikos gamintojų tarpe. 

Kompanija „Mary Kay“ jau turi virš 1 400 patentų produktams, technologijoms ir įpakavimų dizainui. Dr. Gildea vadovauja Tyrimų ir moksliniam skyriui ir kuria būsimų inovacijų planus. Be to, ji palaiko marketingo veiksmus ir padeda ruošti bei realizuoti produktų įvedimo strategiją.

Prieš ateinant į „Mary Kay“, dr. Gildea darė karjerą „Procter & Gamble“, kur kūrė odos priežiūros produktų technologijas. Ji vadovavo globalinių tyrimų komandoms ir skyriams, užsiimantiems naujų produktų kūrimu, naujų technologinių sprendimų diegimu ir visapusiais odos tyrimais. Tuomet dr. Gildea gyveno Singapūre, kur dirbo tarptautinėje aplinkoje.

Ji baigė „Georgetown College“ Džordžtaune Kentukio valstijoje, kur gavo biologijos bakalauro laipsnį. Toliau ji tęsė mokslus Cincinačio universitete „College of Medicine“, kur gavo molekulinės ir ląstelinės biologijos, imunologijos ir užkrečiamųjų ligų daktarės titulą. Jos vėlesnių tyrimų tikslas buvo alternatyvių nei tyrimai su gyvūnais tyrimų, kurie leistų tirti odos jautrumą naudojant ląsteles ir genomą, paieška ir analizė.

Dr. Lucy Gildea gyvena Dalase su savo vyru Jerry ir keturiais vaikais – Jack, Sean, Louie ir Ty.

Mėgstamiausia Mary Kay citata:

“SĖKMĖS SIEKIMAS SUSIDEDA IŠ NESĖKMIŲ. PRALAIMĖJIMAI GALUTINAI VEDA Į SĖKMĘ.”

CHAUN HARPER
VYRESNYSIS VICEPREZIDENTAS - OPERACINIS GAMYBOS DIREKTORIUS

Chaun Harper, Senior Vice President – Chief Manufacturing Officer

Būdamas „Mary Kay“ Inc. Vyresniuoju viceprezidentu ir Operacinių gamybos direktoriumi, Chaun Harper vadovauja Globalinės gamybos, Globalinio tiekimo planavimo, Atsargų kontrolės bei Globalinio kokybės valdymo ir logistikos komandoms. Būdamas Valdybos nariu, Chaun atsako už tiekimo grandinę kompanijoje ir bendradarbiauja su visais „Mary Kay“ filialais visame pasaulyje, užtikrindamas, kad kiekvienas „Mary Kay“ klientas gautų produktus tuomet, kai nori, taip, kaip nori, ir ten, kur nori.

Chauno komanda veikia beveik 40 pasaulio rinkų, kur yra atsakinga už efektyvių, lanksčių ir technologiškai pažangių procesų geriausių rinkoje produktų tiekimo grandinėje diegimą.  Chaun atėjo į „Mary Kay“ 2014 metais kaip Gamybos skyriaus vadovas. Savo darbo kompanijoje metu jis prisidėjo prie vis geresnių sprendimų JAV fabrike diegimo kultūros kūrimo, kas stipriai pagerino gamybos efektyvumą, skatino darbuotojų kompetencijų didinimą ir suteikdavo jiems karjeros galimybes.  

Prieš ateidamas į „Mary Kay“, Chaun 17 metų sėkmingai dirbo bendrovėje „L’Oréal“, kur ėjo operacinio, logistikos ir kokybės valdymo vadovo pareigas.

Chaun gavo chemijos bakalauro laipsnį „Arkansas Tech University“ Ruselvilyje Arkanzaso valstijoje. Mokslus tęsė „Webster University“ Sent Luise Misūrio valstijoje, kur gavo verslo valdymo magistro ir valdymo bei lyderystės magistro titulus.


Mėgstamiausia Mary Kay citata:

„SU ŽMONĖMIS REIKIA BŪTI PAGARBIAM. TIEK SU DARBUOTOJAIS, TIEK SU KLIENTAIS REIKIA ELGTIS SĄŽININGAI IR SU PASITIKĖJIMU.“”

KREGG JODIE
INFORMACIJOS DEPARTAMENTO DIREKTORIUS

Kregg Jodie, Chief Information Officer

Kregg Jodie yra „Mary Kay“ informacijos departamento direktorius. Kregg yra atsakingas už „Mary Kay“ technologijų strateginį valdymą, naujų sistemų realizavimą, esamų sistemų valdymą ir telekomunikacijas, esančias visame pasaulyje.

Kregg vadovavo „Mary Kay“ strateginiams bandymams siekiant technologijų dėka pagerinti klientų aptarnavimą, ir tuo pačiu galimybes nepriklausomų pardavimų nariams. Kregg prisidėjo kuriant „Mary Kay“ “InTouch®”, internetinį puslapį ir asmeninius internetinius puslapius, kurių dėka pasikeitė nepriklausomų pardavimų narių verslo vykdymo būdas. Be to, Kregg pastangų dėka yra įgyvendinta bendra pagrindinė sistema ir procesai, kurių dėka 35 pasaulio rinkose yra sukurtos efektyvesnės ir didesnės pardavimų galimybės.

Kregg „Mary Kay“ kompanijoje pradėjo dirbti 1993 m. pardavimų automatizavimo vadybininku ir ėjo įvairias pareigas, kol 1997 m. tapo Informacijos departamento direktoriumi. Kregg nuo 1998 m. yra valdybos narys ir koordinuoja bendrą „Mary Kay“ verslo strategiją.

Prieš įsidarbinant „Mary Kay“ kompanijoje, Kregg dirbo „Accenture“ ir teikė profesines konsultacijas tokioms kompanijoms, kaip „CompUSA“, „Sears logistic“, „Hertz Corporation“, didiesiems skubių siuntų vežėjams, „Karo reikalų departamentui“, „Manville pardavimų korporacijai“, „Federalinės aviacijos administracijai“ ir „Amerikos federaliniam bankui“. Kregg turi “Teksako universiteto” verslo administravimo elektros inžinerijos kurso bakalauro laipsnį.

Mėgstamiausia Mary Kay citata:

“AŠ MYLIU SAVO MARY KAY DĖL PUIKIŲ GALIMYBIŲ, KURIAS JI SUKURIA MUMS VISAME PASAULYJE”.

NATHAN MOORE
ŠIAURĖS AMERIKOS REGIONO PREZIDENTAS 

Nathan Moore, President, North America Region

Nathan Moore eina Šiaurės Amerikos regiono prezidento pareigas. Jis atėjo į „Mary Kay“ Inc. 1995 metais kaip Įgaliotinis personalo klausimais ir laikui bėgant ėjo skirtingas pareigas kompanijos Juridiniame skyriuje. 

1998 metais Nathan buvo vienas iš „Mary Kay“ kultūros komiteto steigėjų. Komitetas buvo sukurtas su tikslu propaguoti kultūrą ir vertybes, kurias paliko Mary Kay Ash. Jis nepaprastai vertina galimybes, kurias suteikia „Mary Kay“ ir tiesioginės prekybos sektorius, todėl taip pat eina Švietimo tiesioginės prekybos sektoriuje fondo pirmininko pareigas ir dirba Tiesioginės prekybos asociacijoje.

Nathan turi finansų B.B.A titulą su pagyrimu, kurį gavo „Texas A&M“ universitete, ir baigė teisę Šv. Marijos universitete San Antonijuje.


MĖGSTAMIAUSIA MARY KAY ASH CITATA:
„ŽMONĖS YRA DIDŽIAUSIA KOMPANIJOS VERTĖ. NESVARBU, AR PRODUKTAS – AUTOMOBILIAI AR KOSMETIKA. KOMPANIJA YRA TOKIA GERA, KAIP ŽMONĖS, KURIE JĄ KURIA.“ - MARY KAY: YOU CAN HAVE IT ALL 1997.

MELINDA FOSTER SELLERS
PERSONALO VADOVĖ

Melinda Foster Sellers, Chief People Officer

Melinda Foster Sellers yra „Mary Kay“ personalo vadovė. Melinda yra atsakinga už visus žmogiškuosius išteklius, marketingą, materialias sąlygas ir saugumo iniciatyvas visame pasaulyje. Nuo 2006 m. ji yra „Mary Kay“ valdybos narė.

Melinda prisidėjo keičiant būsimus „Mary Kay“ pasaulinės paramos procesus. Ji buvo atsakinga už sistemų ir procesų, kurie būtų efektyvesni, pastovumą ir suteiktų strateginę pagalbą visame pasaulyje, įgyvendinimą. Programų tikslas yra sujungti visus darbuotojus, kad jie siektų kompanijos misijos ir kad visi – darbuotojai, nepriklausomų pardavimų nariai ir klientai – sakytų, kad jie „myli savo “Mary Kay“.

Melinda „Mary Kay“ pradėjo dirbti 1993 m. Per daugelį metų ji ėjo įvairias pareigas žmogiškųjų išteklių srityje. Taip pat ji buvo „Mary Kay“ kūlturos komiteto narė nuo jo įkūrimo – 1998 m. Komiteto tikslas buvo išsaugoti Mary Kay Ash įsteigtą kultūrą ir vertybes. Remiantis mūsų kultūra, „Mary Kay“ pasaulinė ugdymo programa prisideda prie „Mary Kay“ darbo jėgos stiprybės, kadangi kiekvienais metais visame pasaulyje vis daugėja narių, dalyvaujančių šioje programoje.
Prieš darbą „Mary Kay“, Melinda dirbo „Mark IV Industries“ ir „DSC Komunikacijos“ kompanijose. Melinda turi “Drury universiteto” psichologijos ir biologijos bakalauro laipsnius ir “Ajovos valstijos universiteto “profesinių santykių magistro laipsnį.

Mėgstamiausia Mary Kay citata:

“JŪSŲ POŽIŪRIS LEMIA JŪSŲ KILIMO AUKŠTĮ. TEISINGAI, JEI MANOTE, KAD GALITE, REIŠKIA GALITE; TAČIAU JEI GALVOJATE, KAD NEGALITE – JŪS TAIP PAT ESATE TEISUS”.

JULIA A. SIMON
TEISĖS DEPARTAMENTO DIREKTORĖ IR BENDROVĖS SEKRETORĖ

Julia A. Simon, Chief Legal Officer and Secretary

Julia A. Simon yra „Mary Kay“ teisės departamento direktorė ir bendrovės sekretorė. Ji vadovauja Teisės departamentui ir kontroliuoja visus veiksmus, susijusius su rizikos valdymu, komunikacija ir socialiniais veiksmais. Be to, ji eina Vyresniojo vidaus saugumo pareigūno pareigas. Jos komanda rūpinasi bendrovės reputacija ir teisingu veikimu daugiau kaip 35 pasaulio rinkose.

Prieš ateidama į „Mary Kay“ 2000 metais, Julia ėjo daug skirtingų pareigų. Ji buvo viena iš kompanijos privatumo politikos kūrėjų. Ji yra „Mary Kay“ darbuotojų mentorė ir yra stipriai įsitraukiusi į jų tobulėjimą. Dirbdama kompanijoje 1995-96 metais, Julia turėjo šansą asmeniškai susitikti ir pasikalbėti su Mary Kay Ash. Mary Kay Ash paveldas ir kompanijos misija turtinti moterų gyvenimą labai ją įkvepia, todėl ji tęsia šią viziją. Ji yra įsitikinusi, kad viena iš svarbiausių Teisės departamento užduočių yra užtikrinti Nepriklausomoms grožio konsultantėms iš viso pasaulio augimo galimybes ir palaikyti jų sėkmės siekimo veiksmus.

Julia gavo bakalauro titulą „Texas A&M University“ ir baigė teisę „Texas School of Law“ universitete.

Mėgstamiausia Mary Kay citata:
„TAVO SĖKMĖ YRA MATUOJAMA TAVO PASIEKIMAIS“.

JOSE SMEKE
LOTYNŲ AMERIKOS REGIONO PREZIDENTAS

Jose Smeke, President, Latin American Region

Jose (Pepe) Smeke yra Lotynų Amerikos regiono prezidentas. Pepe „Mary Kay“ Meksikoje pradėjo dirbti 1994 m. vadybininku pardavimų vystymo grupėje. 1997 m. sausį jis tapo pardavimų grupės vadybininku ir greitai sėkmingai tapo pardavimų direktoriumi ir vyriausiuoju vadybininku. 1999 m. liepą Pepe buvo paaukštintas į Meksikos prezidento pareigas. 2000 m. gruodį, Pepe buvo paaukštintas į Meksikos ir Lotynų Amerikos regiono prezidento pareigas. Eidamas šias pareigas, Pepe prižiūri procesus visame Lotynų Amerikos regione, į kurį įeina Argentina, Brazilija, Meksika ir Urugvajus.

Mėgstamiausia Mary Kay citata:

“TU NEGALI IŠMOKYTI TO, KO NEŽINAI IR NEGALI VESTI TEN, KUR NIEKADA NEITUM”.

RICHARD R. ROGERS
VALDYBOS PIRMININKAS

RYAN ROGERS
VALDYBOS NARYS IR INVESTICIJŲ DIREKTORIUS

Richard R. Rogers, Executive Chairman

Richard Rogers yra „Mary Kay” kompanijos valdybos pirmininkas. Richard 1963 m. rugsėjį, kartu su savo mama Mary Kay Ash, įkūrė „Mary Kay” kompaniją. Jis kompanijoje dirbo vyriausiuoju vadybininku iki 1965 m., kai buvo išrinktas viceprezidentu. 1968 m. jis buvo išrinktas prezidentu ir generaliniu direktoriumi, nuo 1987 m. lapkričio Richard buvo paskirtas valdybos pirmininku. 2001 m. jis tapo pirmininku ir generaliniu direktoriumi ir 2006 m. jis tapo valdybos pirmininku.

Richard išsiskyrė kaip novatoriškas pardavėjas ir puikus finansininkas. 1968 m. Amerikos marketingo asociacija iš Šiaurės Teksaso įteikė jam apdovanojimą „Metų marketingo vyras“, jis tapo jauniausiu vyru, kada nors gavusiu tokį apdovanojimą. Tais pačiais metais, jis įtraukė kompaniją į O.T.C. rinką ir šiek tiek vėliau, 1976 m - į New York‘o akcijų biržą. 1985 m. Richard išpirko „Mary Kay” kompanijos akcijas ir sugrąžino kompaniją šeimos verslui.

Richard tarnavo JAV Jūrų pėstininkų padalinyje ir baigė “Šiaurės Teksaso universitetą”. 

Mėgstamiausia Mary Kay citata:

“ŽMONĖS PALAIKYS TAI, KĄ JIE PADĖS SUKURTI”.
Ryan Rogers, Board of Directors and Chief Investment Officer

VYKDOMASIS DIREKTORIUS

Mary Kay prisijungimo data:
2000 m. sausio 3 d

Būdamas Mary Kay Inc., ikoniško grožio prekės ženklo, turinčio 60 metų istoriją ir veikiančio beveik 40 rinkų visame pasaulyje, Generalinis Direktorius, Ryanas Rogersas prižiūri visas veiklos ir biudžeto iniciatyvas. Jis vadovauja vienai didžiausių tiesioginių odos priežiūros ir dažų kosmetikos mažmenininkų pasaulyje, kurios pasauliniame portfelyje yra beveik 800 produktų, tūkstančiai Mary Kay Inc. Darbuotojų, ir milijonai nepriklausomų Konsultančių visame pasaulyje. Jis įgyvendina įmonės pasaulinę strateginę viziją ir glaudžiai bendradarbiauja su aukščiausiais vadovais, kad prižiūrėtų įmonės finansinę veiklą, įskaitant biudžeto sudarymą, ataskaitų teikimą ir auditą bei trumpalaikių ir ilgalaikių pasaulinių ir regioninių tikslų planus.

Anksčiau eidamas Mary Kay Inc. Vyriausiojo Investicijų Pareigūno pareigas, Ryanas buvo atsakingas už strateginę kryptį, finansinę analizę ir pagrindinių investicijų paskirstymą įvairiuose Mary Kay padaliniuose ir tarptautinėse Mary Kay dukterinėse įmonėse. Jis kūrė naujas investavimo strategijas ir politiką, asmeniškai prižiūrėjo investavimo procesą ir priėmė sprendimus dėl turto paskirstymo ir rizikos valdymo portfeliuose. Ryanas yra kosmetikos įmonės valdybos narys ir Mary Kay Inc. įkūrėjos Mary Kay Ash, vienos didžiausių Amerikos verslininkių, anūkas.

Ryanas prisijungė prie Mary Kay Inc. 2000 m., dirbo finansų analitiku ir užėmė keletą pareigų, įskaitant projektų vadovo, strateginių iniciatyvų Direktoriaus ir strateginių iniciatyvų Viceprezidento pareigas. 2013 metais jis užėmė investicijų vadovo pareigas.
Ryanas ir jo žmona Maleiah gyvena Dalase su savo dukra Everlee.

Mėgstamiausia MARY KAY citata:
„TU GALI TAI PADARYTI.“