David Holl gavo „Reputation Institute“ išskyrimą!

„Mary Kay International“ prezidentas ir vykdomasis direktorius David Holl pateko į kasmetinės „Reputation Institute“ ataskaitos pirmą 10-ką!

JAV, 2019 gegužės 21

Nepaprastai džiaugiamės, nes ir vėl mūsų kompanija buvo išskirta už savo veiksmus.

Šiemetinėje „RepTrak“ reputacijos tyrimo ataskaitoje, kurią publikuoja „Reputation Institute“, David Holl užėmė 8 vietą. Šioje ataskaitoje yra išskiriami kompanijų prezidentai ir direktoriai, kurie daro kažką gero („doing the right thing“). Ataskaitoje yra 140 prezidentų ir direktorių iš viso pasaulio, ją ruošiant yra analizuojama daugiau kaip 230 000 skirtingų, visuomenei prieinamų nuomonių.„Reputation Institute“ užsiima sudėtingų duomenų analize su tikslu analizuoti ir stiprinti kompanijų patikimumą ir reputaciją visame pasaulyje. Tai labai svarbi informacija ir ataskaitos, nes jų pagrindą sudaro konkretūs kompanijos pasiekimai ir jos veiksmai kitose gyvenimo srityse.  
Kylie Wright-Ford, „Reputation Institute“ vadovės nuomone, tai, kas apibūdina vadovą yra atsakingi ir etiški veiksmai, rūpinimasis visuomene ir socialinių problemų sprendimas. Kas įdomu, šios institucijos atliekamų tyrimų rezultatai parodo, kad kompanijų vadovai dažniau yra vertinami už organizacijos ir savo veiksmų etiškumą, nei už kompanijos rezultatus.