• PRODUKTO PAŽADAS​
  • VAIZDO ĮRAŠAS
  • PRAMONĖS PARTNERYSTĖS

PRODUKTAI, KURIAIS GALIMA PASITIKĖTI. KOMPANIJA, KURIA GALIMA PASITIKĖTI.

Mary Kay Ash įkūrė savo įmonę remiantis asmeninėmis vertybėmis – vientisumas, sąžinigumas ir tvirtas tikėjimas auksine taisykle. Ji turėjo vieną tikslą – padėti moterims įgyvendinti savo svajones ir dėka produktų ji padėjo tai padaryti.

Daugiau kaip per 40 metų – daugiau kaip 3 milijonams žmonių. Nepriklausomoms grožio konsultantėms, kurios yra kaip “Mary Kay” šeima visame pasaulyje – motinos, dukterys, seserys ir draugės.  Verslas, kurį Mary Kay Ash pradėjo turėdama 5000 JAV dolerių, šiandien  yra kelis milijardus uždirbanti kompanija, kuri pelnė milijono moterų pasitikėjimą ir lojalumą. Mes visuomet didžiuojamės savimi, galėdamos atstovauti šiuos produktus. 
Moterys visame pasaulyje nori tokių produktų, kurie būtų veiksmingi. “Mary Kay” kompanijos mokslininkų komanda naudoja pažangiausią odos priežiūros technologiją, kad užtikrintų klientėms tokius rezultatus, kokių jos tikisi: inovatyvūs produktai, kuriais gali pasitikėti ir kaina, kurią gali sau leisti. 

Moterys visame pasaulyje nori tokių produktų, kurie būtų veiksmingi. “Mary Kay” kompanijos mokslininkų komanda naudoja pažangiausią odos priežiūros technologiją, kad užtikrintų klientėms tokius rezultatus, kokių jos tikisi: inovatyvūs produktai, kuriais gali pasitikėti ir kaina, kurią gali sau leisti.

Produktai, kuriais galima pasitikėti. Kompanija, kuria galima pasitikėti.

1963 m. Mary Kay Ash įkūrė šią kompaniją vadovaujantis jos asmeninėmis vertybėmis – vientisumas, sąžiningumas ir tvirtas tikėjimas auksine taisykle. Šiandien šios vertybės yra tai, ką mes visi darome, įskaitant mūsų aistrą kurti produktus, kurie pažadintų tikrą vidinį ir išorinį moters grožį. Mūsų filosofija yra paprasta – mes ištęsėsime kiekvieno produkto, kurį gaminame pažadą. Nes mes garbingai atstovaujame produktų kokybę ir suteikiame tikrus privalumus, ir yra milijonas moterų, kurios pasakytų: “Aš myliu savo Mary Kay!”

Mes išklauome moteris, ko jos nori.

Ryšys su viso pasaulio moterimis padeda mums suprasti, kas joms yra svarbu ir tai mums suteikia galimybę nuolat pristatyti tokius produktus, kurie atitiktų jų poreikius. Kiekvienais metais tūkstančiai moterų naudoja ir vertina “Mary Kay” produktus mokslinių tyrimų metu visame pasaulyje, ir tai mums leidžia pamatuoti kiekvieno produkto formulės efektyvumą ir užtikrinti, kad jis suteiks tokias naudas, kokių ieško gražios moterys. Šios įžvalgos leidžia sužinoti ne tik tai, ko moterys nori šiandien, tačiau ir sukurti tokius produktus, kokių jos norės ateityje.

Vartotojų saugumas yra pirmas mūsų prioritetas

“Mary Kay” kompanija investuoja milijonus dolerių tyrimams ir atlieka daugiau kaip pusantro milijono tyrimų kiekvienais metais, kad užtikrintų, jog kiekvienas atskiras ingredientas ir galutinis produktas atitinka aukščiausius saugumo, kokybės ir efektyvumo reikalavimus. Mes žinome, kad gali būti skirtingų nuomonių apie ingredientų saugumą ir kad kai kurios nuomonės gali neišsamiai ir netiksliai interpretuoti rezultatus. Mes norime, kad vartotojai žinotų, jog “Mary Kay” priimtas sprendimas dėl kiekvieno produkto yra pagrįstas moksliniais faktais, o ne nuomonėmis. Mes remiamės išsamiu moksliniu tyrimu ir bendradarbiaujame su nepriklausomais medicinos ekspertais, kurie nėra kompanijos darbuotojai, tam kad užtikrintume mūsų produktų saugumą ir efektyvumą. Mes taip pat reguliariai sekame medicinos institucijų įstatyminius reikalavimus dėl saugumo, kurie kontroliuoja gamybą visame pasaulyje.

Nepriklausomi medicinos ekspertai atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį produkto kūrime.

“Mary Kay” kompanija visame pasaulyje įkūrė dermatologų, oftalmologų, seselių ir kitų medicinos profesionalų  tiek iš akademinių institucijų, tiek iš privačių įstaigų, aljansus. Bendradarbiaujant su šiais espertais ir nuolat tiriant ir vertinant technologijų pažangą “Mary Kay” tyrimų centro mokslininkai gali sukurti pasaulinio lygio produktus.

Mes norime, kad klientai būtų 100 procentų patenkinti.

Mes tikime, kad klientų pasitenkinimas nėra vienadienis reiškinys, tai yra viso gyvenimo įsipareigojimas. “Mary Kay” siekia suteikti aiškią, patikimą ir glaustą informaciją apie produktų saugumą ir veikimą, kad klientai galėtų būti ramūs dėl savo pasirinkimo. Todėl kompanija suteikia Nepriklausomų grožio konsultančių parduodamiems produktams 100 procentų “Mary Kay” pasitenkinimo garantiją. Norint sužinoti daugiau apie “Mary Kay” pasitenkinimo garantiją, spauskite čia.

“Mary Kay”neatlieka bandymų su gyvūnais.

“Mary Kay” nepalaiko bandymų su gyvūnais.  “Mary Kay” yra įsipareigojusi nevykdyti bandymų su gyvūnais ir turi stiprią nuomonę naudojant alternatyvius metodus, kad ingredientai ir produktai būtų saugūs. Mes neatliekame savo produktų ir ingredientų bandymų su gyvūnais, ir neprašome kitų to daryti už mus, nebent to reikalauja įstatymai. Daugiau nei du dešimtmečius, mes buvome pasaulio lyderiai padedant vystyti alternatyvius tyrimų metodus, siekiant kad produktai būtų saugūs. Šis įsipareigojimas tęsiasi iki šiandien bendradarbiaujant su pasaulio reguliavimo agentūromis, kurios kontroliuoja kosmetikos saugumą, su gyvūnų atstovavimo grupėmis ir pirmaujant alternatyviuose tyrimuose.

“Mary Kay” yra įsipareigojusi saugoti aplinką.

Skatinant ir įgyvendinant  veiksmus, palaikančius aplinkosaugą, mes ne tik paliesime šiandienos žmonių gyvenimo kokybę, tačiau taip pat ir ateities kartų. Mes esame įsipareigoję siekti išlaikyti tinkamą aplinką per trąšos prevenciją, išteklių saugojimą, kontroliuojant taršą ir nuolat skatinant aplinkosaugos veiksmingumą.

PRODUKTO PAŽADAS VAIZDO ĮRAŠAS

Pasiklausykite, ką “Mary Kay” darbuotojai, Nepriklausomos grožio konsultantės ir jų klientės kalba apie savo mėgstamus “Mary Kay” produktus. Jūs taip pat susipažinsite su Seryl Adkins-Green, rinkodaros ir prekės ženklo generaline direktore ir Dr. Lucy Gildea, vyriausiąja mokslininke.

 Watch this video and see how Mary Kay Inc. is implementing its Pink Doing Green® initiative.

RECOGNITION

Dermatologai ir kiti medicinos ekspertai atlieka labai svarbų vaidmenį produkto gamyboje. “Mary Kay” kompanija visame pasaulyje įkūrė dermatologų, oftalmologų, seselių ir kitų medicinos profesionalų  tiek iš akademinių institucijų, tiek iš privačių įstaigų, aljansus, ir šie ekspertai yra pagrindiniai mūsų mokslininkų patarėjai. Norint parodyti stiprų įsipareigojimą šiems bendradarbiavimo santykiams, “Mary Kay” kompanija finansavo “Dermatologo kėdės” apdovanojimą “Teksaso pietvakarių medicinos centro universitete”. Be to, mes remiame kitas žinomas institucijas, tokias kaip:

• “Amerikos dermatologų akademija”
• “Teksaso pietvakarių dermatologų departamento universitetas”
• “Odos vėžio fondas”
• “Dermatologų fondas”
• “Dermatologų slaugytojų asociacija”
• “Amerikos dermatito draugija”
• “Moterų dermatologų draugija”

Mary Kay Inc. has established alliances with leading dermatologists and ophthalmologists from around the world to empower product innovation.