Tai puiki žinia! Norite tapti „Mary Kay“ konsultante, naudotis neribotais privalumais ir augimo galimybėmis. Turite padaryti vos kelis žingsnius:

1 ŽINGSNIS: Susipažinkite su Kompanija ir produktų asortimentu. Nuspręskite, ar norite prie mūsų prisijungti!

Sužinokite daugiau apie kompanijos „Mary Kay“ steigėją ir filosofiją. Pažinkite vertybes, kurios tapo šio verslo pamatais ir kuriomis vadovaujamės jau daugiau kaip 50 metų!
Pažinkite produktus, kuriuos įsimylėjo milijonai moterų visame pasaulyje. Be jokios abejonės, jūs taip pat rasite kažką sau tarp šių bestselerių! Būtinai aplankykite sekciją „Patarimai ir tendencijos“ ir sužinokite, kaip, naudojant mūsų produktus, galima nesudėtingai atlikti įspūdingą makiažą.
Kompanija „Mary Kay“ – kompanija su širdimi, kurios DNR yra pagalba kitiems. Sužinokite, ką darome ir kokias organizuojame socialines kampanijas, kurių tikslas yra pakeisti moterų gyvenimą ne tik lokaliai, bet ir visame pasaulyje.  
 

2 ŽINGSNIS: Raskite savo Konsultantę ir paklauskite apie bendradarbiavimo galimybes. 

Jei esate tikra ir norite prie mūsų prisijungti, puslapio viršuje spragtelėkite „Rasti Grožio konsultantę“. Raskite Konsultantę, kuri dirba arčiausiai jūsų gyvenamosios vietos. Paskambinkite jai ir paklauskite apie bendradarbiavimo galimybę! Kilus klausimų ar problemų, susisiekite su „Mary Kay“ grožio konsultantų centru:  cslt@mkcorp.com arba paskambinkite telefonu: (85) 2072222.  Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti. 

3 ŽINGSNIS:  Užsisakykite Startinį rinkinį, kuris tenkina jūsų poreikius, ir pasirašykite Nepriklausomos grožio konsultantės sutartį.

Susitikdama su „Mary Kay“ konsultante, sužinosite, kas įeina į Startinio rinkinio sudėtį. Į savo užsakymą su Startiniu rinkiniu galite įdėti „Mary Kay®“ bestselerių paketą arba kitus, jūsų pasirinktus produktus iš mūsų pasiūlymo. Taip produktų, su kuriais pradėsite savo kelionę po „Mary Kay“ pasaulį, rinkinys bus pritaikytas jūsų poreikiams ir būsimiems veiksmams, jei norėsite dalintis „Mary Kay“ galimybėmis su kitais. Sutartį galite užpildyti susitikimo su Konsultante metu arba savarankiškai Internetu – ČIA.
SUSIPAŽINKITE SU SUTARČIŲ SUDARYMO VADOVU.
wstepny
welcome_letter

4 ŽINGSNIS: Perskaitykite daugiau apie „Mary Kay“ publikacijose Naujai Konsultantei. 

Jūsų Startiniame rinkinyje yra brošiūrų, kuriose rasite informacijos apie mūsų fantastiškus produktus, karjeros galimybes ir nuosavą „Mary Kay“ verslą. Raginame jas perskaityti! Kilus klausimams, susisiekite su Konsultante, kuri pakvietė jus bendradarbiauti, arba su „Mary Kay“ grožio konsultantų centru: cslt@mkcorp.com arba paskambinkite telefonu: (85) 2072222.

Sužinokite privalumus

Learn how to earn money and rewards.

Įsitikinkite, kokius privalumus gausite tapdama Grožio konsultante.

Sužinoti daugiau

Klausimai ir atsakymai

Tools to Success.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „Mary Kay“. 

Sužinoti daugiau

Konsultančių istorijos 

Discover team support.

Pažinkite mūsų Konsultančių istorijas, pamatykite, kokį kelią jos nuėjo, kol pasiekė sėkmę. 

Sužinoti daugiau

Susisiekite su savo Nepriklausoma grožio konsultante – tik perkant pas ją,                             Jūs galite būti 100 % tikra, kad perkate originalią kosmetiką, kurią galite                       išbandyti.

Kaip Mary Kay Verslo pagalba Jūs apibrėžtumėte sėkmę?

  • Dirbate Jums patogiomis valandomis
  • Būnate pati sau viršininke
  • Dirbate su aistra
Raskite savo Grožio Konsultantę dabar

Aš galiu atrasti naujus kelius.

Aš galiu turėti daugiau laiko tam, kas svarbu.