Prasidėjo nauja kampanija „Pilni delnai gerumo“!

Kompanijoje „Mary Kay“ pagalba kitiems – mūsų paveldo dalis, todėl norime, kad kiekviena Konsultantė turėtų galimybę dalyvauti šiuose veiksmuose. Padedant kitiems, jūs ne tik darote realią įtaką kažkieno gyvenimui, bet ir turtinate savo. Įsitraukdama į socialines iniciatyvas, tampate pavyzdžiu savo artimiesiems – šeimai, vaikams, draugams, keičiasi jūsų mąstymas, išmokstate vertinti tai, ką jums davė gyvenimas. Kasmet šimtai žmonių gali naudotis palaikymu, kurį užtikrinate jūs – Nepriklausomos grožio konsultantės. Šiemet ir vėl pradedame socialinę kampaniją „Pilni delnai gerumo“ kurios metu bendradarbiaujame su Rimanto Kaukėno paramos grupe. Fondas padeda sunkiai sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Parduodant Širdies formos lūpų dažus – Natural Confidence, Courageous Pink ir Bold Red, pakeisime kitų žmonių gyvenimą!

 

Rimanto Kaukėno paramos grupei perduosime vieną dolerį nuo kiekvieno parduoto Širdies formos lūpų dažų vieneto!

Įsimylėkite išskirtinius Širdies formos lūpų dažų atspalvius.
Trys klasikiniai atspalviai, kurie tinka kiekvienam spalviniam tipui. Moteriški, matinis užbaigimas, žaibiškas drėkinimas ir nenugalima žvilgsnių traukymo galia!


Širdies_formos_lūpų_dažai

  • Apie produktą 
  • Apie fondą 
Širdies_formos_lūpų_dažai

NAUDOJIMO BŪDAS

Reikia vos vieno paspaudimo, kad produktas būtų paruoštas naudojimui. Bet būkite atsargi, kad neišstumtumėte pernelyg daug.

Smailiu širdelės galu pabrėžkite lūpų kontūrą ir nudažykite visas lūpas. Lūpų dažus galite tepti taip pat Lūpų dažų / maskuoklio teptuku.

 

IŠSKIRTINIAI PRIVALUMAI

• Smagūs, išspaudžiami Širdies formos lūpų dažai.

• Drėkinamoji formulė, kuri yra prisotinta vitamino E.

• Lengvi, aksominiai, užtikrinantys matinį užbaigimą. 

Su kuo derinti Širdies formos lūpų dažus?
Odos priežiūra svarbiausia
- „Satin Lips™ White Tea & Citrus“ rinkinys
Tobulas duetas
- Lūpų kontūro pieštukas
Graži ir jaunatviška šypsena
- „TimeWise®“ lūpų pieštukas nuo raukšlių

Rimanto Kaukėno paramos grupė – labdaros organizacija, įsteigta 2012 metais. Jos tikslas yra padėti vaikams, kuriems buvo diagnozuotos gyvybiškai pavojingos ligos. Ji užtikrina vaikams medicininę įrangą ir vaistus, kurių nefinansuoja valstybė. Be to, padeda pasinaudoti procedūromis, reabilitacija ir atlikti operacijas, kurios vyksta tik užsienyje. Fondas padeda palengvinti sergančių vaikų ir jų šeimų naštą, išgyventi sunkios diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.
 
Šio metu fondas bendradarbiauja su Vaikų onkohematologijos skyriais Vilniaus Universiteto Santariškių vaikų ligoninėje ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose, užtikrina ligoninėms medicininę įrangą ir remontuoja patalpas, kuriose sergantys vaikai leidžia laiką. Be to, fondas organizuoja ligoninėse gulintiems vaikams skirtingus aktyvumus ir padeda pildyti vaikų svajones, organizuodamas koncertus, renginius ir susitikimus su įžymiais krepšininkais, aktoriais ir dainininkais.

Už surinktas lėšas bus nupirkta medicininė įranga, vaistai ir pildomos sunkiai sergančių vaikų svajonės. Už šiuos pinigus mes jau išpildėme sunkiai sergančios Eglės svajonę – padovanojome jai kompiuterį, Benui – vizitą „Vichy“ vandens parke, o genetine liga sergančiai Mildai užtikrinome taip reikalingą specialų maisto smulkintuvą. Visos surinktos lėšos bus skirtos mažų ligoniukų poreikiams pildyti ir dovanoti jiems šypsenas.
Tikros istorijos, tikri žmonės, TIKRA PAGALBA, kurią nešate!
rimanto_kaukeno_fundas_logo