ĮSIPAREIGOJIMAS BENDRUOMENĖMS, KURIOSE GYVENAME IR DIRBAME

TEIGIAMA ĮTAKA PASAULIUI
„Prieš pradedant džiaugtis nuostabiu gyvenimu, privalote kažką duoti pasauliui. Duokite save. Pasidalinkite su
kitais žmonėmis mūsų fantastiškais produktais. Tik tai, ką Jūs duodate, gali būti sustiprinta ir grįžti pas Jus
padauginta.“

~Mary Kay Ash, „Mary Kay“ Inc. steigėja

  • „PINK CHANGING LIVES®“
Mary Kay Ash buvo laikoma inovatyvia lydere su didele širdimi. Ji įsteigė savo kompaniją, kurios pagrindu tapo filosofija, jog reikia elgtis su kitais žmonėmis taip, kaip norėtume, kad kiti elgtųsi su mumis, ir nuolat pabrėždavo, kaip svarbu yra perduoti gėrį toliau. Kompanija „Mary Kay“ keičia moterų ir vaikų gyvenimą ir daro teigiamą įtaką pasauliui.
  • TURTINA moterų ir vaikų gyvenimą
Globalinė socialinio marketingo programa „Grožis, kuris yra svarbus“ (ang. Beauty that Counts®) daro pasaulį geresnį. Milijonai dolerių, gaunami visame pasaulyje parduodant produktus iš riboto kiekio kolekcijos, yra perduodami organizacijoms, kurios gerina moterų ir vaikų gyvenimą. Nuspalvindami pasaulį rožine spalva galime jį pakeisti. „Mary Kay“ iš tikrųjų padeda.
Learn more about how Mary Kay is a socially responsible company.

Mary Kay Inc. has been recognized by the U.S. Environmental Protection Agency and Keep America Beautiful.

  • JĖGA, padedanti atrasti savo aistrą ir įgyvendinti svajones
Mary Kay Ash, įsteigdama kompaniją, turėjo vos 5 000 JAV dolerių santaupas ir svajojo apie tai, kad iš tikrųjų galėtų turtinti moterų gyvenimą. Jos sėkmė tapo išskirtinio įkvėpimo, kuris padeda moterims iš viso pasaulio sustiprinti jų poziciją, atrasti savo aistrą ir įgyvendinti svajones, šaltiniu.
  • RŪPINIMASIS mūsų pasauliu
Stipriai tikime, kad mūsų akcijos, kurias organizuojame šiandien, daro didelę įtaką naujų kartų gyvenimo kokybei. Todėl „Mary Kay“ nuolat ieško būdų rūpintis aplinka ir jos pusiausvyra. „Mary Kay“ perdirba visas įmanomas atliekas – tiek tradicines atliekas, tiek medžiagas, kurių sudėtyje yra alkoholio. Be to, mūsų darbuotojams labai artimas yra atsakingo energijos sunaudojimo klausimas.
  • „PINK DOING GREEN®“
Dalase esantis tarptautinis „Mary Kay“ fabrikas įsipareigojo atsakingai valdyti atliekas ir naudoja pažangias antrinių atliekų perdirbimo technikas, todėl nesandėliuoja jokių atliekų. „Mary Kay“ platinimo centrai naudoja tik įpakavimus, pagamintus iš 100 % biologiškai skaidžių medžiagų. Be to, „Mary Kay“ įsipareigojo pasodinti daugiau kaip milijoną medžių – daugiausia medžių yra sodinama Kinijoje, Rusijoje, Meksikoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

MŪSŲ PRODUKTO PAŽADAS

Mūsų įsipareigojimas yra nuolat atitikti ir viršyti savo klientų lūkesčius. Sužinokite daugiau apie tai, kaip “Mary Kay” dirba visame pasaulyje, kad ištęsėtų šį pažadą.

Žiūrėti vaizdo įrašą
Sužinokite daugiau apie mūsų produkto pažadą
 Watch this video and see how Mary Kay Inc. is implementing its Pink Doing Green® initiative.