„Tvarus augimas“ – tai terminas, kurį dabar dažnai galime išgirsti, tačiau, ar kada nors pagalvojote, ką jis iš tikrųjų reiškia? Tvarus augimas – tai tenkinti mūsų esamus poreikius nekenkiant būsimoms kartoms. Jau beveik 60 metų „Mary Kay“ turtina moterų gyvenimą visame pasaulyje. Dabar darysime dar daugiau, nes pradedame kampaniją „Enriching Lives Today for a Sustainable Tomorrow“ (esame atsakingi šiandien, kuriame tvarų rytojų), kurios metu paremsime net 15 iš 17 JTO subalansuoto augimo tikslų

ELEMENTAS: Business Excellence  (Tobulybė versle) 

Vertybės, kurias Mary Kay Ash padarė savo kompanijos pamatu, iki šiol yra svarbiausias veiksmų tikslas. Visuomenė tampa vis reiklesnė, todėl auga mūsų atsakomybė. Tvarus augimas reiškia priimti etiškus sprendimus, turėti skaidrias verslo praktikas ir prisiimti atsakomybę už savo, kaip planetos gyventojo, besirūpinančio jos ateitimi, veiksmus.

ELEMENTAS: Product Stewardship  (Produkcijos kokybė)

„Mary Kay“, kaip gamintojas, siekia mažinti mūsų produktų įtaką aplinkai, todėl, pavyzdžiui, mažina plastiko kiekį, rūpinasi grąžinamuoju atliekų perdirbimu ir teisingai valdo produkto gyvybės ciklą.

ELEMENTAS: Responsible Manufacturing  (Atsakinga gamyba)

Mūsų, kaip gamintojo, vaidmuo yra atsakinga gamyba. „Mary Kay“ siekia mažinti CO2 pėdsaką, ieškoti subalansuotų atliekų perdirbimo sprendimų, protingai vartoti vandenį ir saugoti žaliavų, nuo kurių priklauso mūsų gyvybė, išteklius.

ELEMENTAS: Women’s Empowerment  (Moterų palaikymas)

Mary Kay Ash visuomet buvo ateities žmogus. Jos aktyvumas stiprinant moterų poziciją buvo kiekvieno jos sprendimo pagrindas. Mūsų planas apima veiksmus, kurių tikslas yra panaikinti ekonominės laisvės barjerus moterims ir sustiprinti jų balsą priimant joms svarbius sprendimus.

ELEMENTAS: Social Impact  (Socialinė atsakomybė)

Mary Kay Ash pavadino tai „Go-Give“ dvasia. Tai noras duoti ir nesavanaudiškai imtis veiksmų, kurie pagerins kitų žmonių gyvenimą bei pasaulį, kuriame mes gyvename. Mūsų socialinės atsakomybės veiksmai yra pažadas, jog visuomet būsime ten, kur galime kažką pagerinti.

„Mary Kay“ misija nesikeičia – mes turtiname moterų ir jų šeimų gyvenimą. Augant iššūkiams, kuriuos gauna mūsų bendruomenė, imamės visokiausių veiksmų, kurie padės patenkinti šių ir būsimų kartų poreikius. Vienas žmogus gali KAŽKĄ pakeisti. Kartu mes galime pakeisti PASAULĮ.