Kartu keičiame gyvenimus.
VAKAR. ŠIANDIEN. VISADA.
Nuo 1963 metų mūsų misija - turtinti moterų gyvenimą.

Tai, nuo ko pradėjome VAKAR, ko siekiame ŠIANDIEN ir kas mums svarbu VISADA: didinti moterų pasitikėjimą savimi, padėti joms apibrėžti savo nepakartojamą grožį ir siekti savo tikslų – tiek didelių, tiek mažų. Mes negalėtume to padaryti be JŪSŲ ir mūsų Nepriklausomų grožio Konsultančių. 

Mary Kay Ash įsteigė šią kompaniją 1963 metais, norėdama kiekvienai moteriai suteikti šansą tapti geriausia savęs versija. Jos vizija – tai mūsų ateitis. 

Pradedant septintą veiklos dešimtmetį, mus įkvepia stilius, kuriuo remiantis Mary Kay Ash kūrė savo kompaniją 1963 metais. Jos pagrindinis tikslas buvo leisti visoms moterims valdyti savo ateitį ir apibrėžti savo sėkmę. Ji norėjo suteikti moterims galimybes, kurios tuomet joms nebuvo neprieinamos, kol ji pati jų nesukūrė. Norime būti ištikimi šiam tikslui tiek 2023 metais, tiek ateityje.
  • Tvarus verslas 
  • Moters sukurta kompanija moterims
  • Siekite svajonių
  • Tikros sėkmės istorijos 
Banner_lipstick

„Mary Kay“ – tai beveik 40 rinkų visame pasaulyje. Mes stipriai tikime, kad mūsų veiksmai turi globalinę įtaką ir teigiamai veikia kitų žmonių gyvenimus. 

„Mary Kay“ misija - turtinti moterų gyvenimą. „Mary Kay“, kuri yra viena iš labiausiai vertinamų pasaulinių tiesioginės prekybos kompanijų, užtikrina milijonams moterų iš viso pasaulio išskirtines verslo galimybes.  Tai šansas sukurti sėkmingą, nepriklausomą karjerą ir harmoningą gyvenimą. Tai filosofija, kuri nuolat vystosi, nežiūrint į tai, kad nuo kompanijos įsteigimo prabėgo jau šešti dešimtmečiai. 

Padėti - gera!

Realizuodami mūsų iniciatyvas „Pink Changing Lives“ ir „Pink Doing Green“, padedame mūsų vertybėms virsti realiais veiksmais, kurie stiprina moterų poziciją ir mažina Žemės išteklių eksploatavimo pasekmes.

Sužinokite daugiau apie svarbiausias „Mary Kay“ iniciatyvas. 

- CSR 

 „Mary Kay“ fondas ->  https://marykayashfoundation.org/

Metams bėgant, pasitaikė daug nepaprastai sėkmingų verslo lyderių, bet nei vienas iš jų nebuvo toks unikalus kaip Mary Kay Ash.

Ši moteris pasižymėjo istorijoje, kaip viena iš įtakingiausių žmonių Amerikos istorijoje. Ryžtingai siekdama tikslo, ji pasiekė viską, apie ką svajojo. Ji laikėsi kelių paprastų principų, kurie tapo jos verslo pagrindu. 

Pirmoje vietoje jai visada buvo TIKĖJIMAS, ŠEIMA IR KARJERA. Ji sukūrė žinomą prekės ženklą ir praturtino kitų žmonių gyvenimus. Ji gyveno pagal AUKSINĘ TAISYKLĘ: „Elkis su žmonėmis taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi kiti“. Mary Kay Ash labai palaikė nesavanaudišką pagalbą kitiems. Būtent todėl, NORĖDAMA IŠSKIRTI TUOS, KURIE NESAVANAUDIŠKAI PADĖDAVO KITIEMS, JI SUKŪRĖ NESAVANAUDIŠKUMO DVASIOS TERMINĄ.

Ši išskirtinė sėkmės istorija prasidėjo prieš 60 metų, kai Mary Kay Ash įsteigė kompaniją „Mary Kay Cosmetics“. Šiandien kompanija „Mary Kay“ naudojasi savo Mary Kay Ash paveldu ir įkvepia, turtina bei ragina moteris siekti didelių svajonių.banner_MK_LT
banner_power

Jūs žinote, kad norite pildyti savo ir kitų svajones, būti pati sau viršininke ir tapti sėkminga moterimi. Tačiau ar jūs žinote, kiek nedaug reikia, kad taip atsitiktų? Pažiūrėkite, ką gausite, prisijungusi prie „Mary Kay“ Konsultančių bendruomenės. Turėkite tokį gyvenimą, apie kurį visuomet svajojote. Tolimos kelionės, prabangūs automobiliai, briliantiniai papuošalai. Tai tik nedidelė dalis to, ką galite pasiekti kompanijoje „Mary Kay“! 


Kompanijoje „Mary Kay“ tikime, kad kiekviena moteris gali pasiekti sėkmę. Suteikiame jums milžiniškas augimo galimybes, mokymus ir nuostabių Grožio draugių palaikymą, jos kasdien jus palaikys ir motyvuos veikti. Jei dar abejojate, pažinkite tikras moterų istorijas ir įsitikinkite, kad kažko tikrai norint, nėra neįmanomų dalykų. 


banner_possibility