Naujos kartos odos priežiūra

Revoliucija jūsų odos priežiūros rituale! Nauja dermokosmetika suderina savyje komponentus, kurių veiksmingumas yra patvirtintas mokslininkų ir kurie padės jums pažadinti jūsų gražios odos potencialą.

KAS TAI YRA BUSTERIAI?
Busteriai – itin koncentruoti odos priežiūros preparatai, kurie papildo, bet nepakeičia įprastos odos priežiūros. Tai reiškia, kad ne tik galite išsaugoti iki šiol rekomenduojamą odos priežiūros schemą, bet ir papildyti ją busteriais, serumais ir kitais produktais. Tai leis užtikrinti holistinę priežiūrą ir patenkinti visus odos poreikius. Atminkite, kad serumai užtikrina plačius, pažangius privalumus, o busteriai sprendžia konkrečias odos problemas.
 
  • Drėkinimo porcija 
  • Atsisveikinkite su linijomis ir raukšlėmis
  • Naujos kartos odos priežiūra
  • Suteikti odai švytėjimo


moisturize

Drėkinimo porcija 

Intensyviai drėkinamieji komponentai gelbėja išsausėjusią ir dehidratuotą odą. Odai praradus drėgmės balansą, susidaro daug problemų. Linijos ir raukšlės tampa labiau pastebimos, yra silpnesnis odos barjeras, o mes vietoj stangrios ir elastingos odos matome suglebusią, išsausėjusią ir spindėsi praradusią odą. Laimei taip neturi būti! „Mary Kay“ sukūrė inovatyvų kosmetinį sprendimą – Drėkinamąjį busterį su hialurono rūgštimi ir keramidais, tai yra kasdienę drėgmės porciją mūsų odai. Reguliariai naudojant papildysime tris pagrindinius komponentus, kurie užtikrina mums gilų drėkinimą ir natūralaus odos barjero apsaugą. Itin efektyvios ir tikslinės produkto formulės sudėtyje yra naudojamos net dvi hialurono rūgšties formos, keramidai ir intensyviai veikiantis augalinis ekstraktas.

PROBLEMA:
Drėkinimas.

BUSTERIS:
„Clinical Solutions™“ drėkinamasis busteris
su hialurono rūgštimi ir keramidais.

PAGRINDINIAI KOMPONENTAI:
Hialurono rūgštis, keramidai ir vaistinės
verbenos ekstraktas.

SUDERINKITE SU:
• „TimeWise®“ atkuriamasis serumas C+E™
= superdrėkinimas.
• „TimeWise®“ odos atspalvį lyginantis serumas
= vienodas odos atspalvis.
 

Linijos_ir_raukšlės


Atsisveikinkite su linijomis ir raukšlėmis

Laikui bėgant prarandame gebėjimą natūraliai sintezuoti ypatingai svarbius kolageno baltymus ir elastino skaidulas. Tai yra susiję su natūraliais odos senėjimo procesais, tai yra su mūsų genetika. Tačiau svarbiausi mūsų odos senėjimo procese yra išoriniai veiksniai – UV spinduliuotė, stresas ar netinkama dieta. Aplinkos veiksniai ir besikartojantys veido raumenų judesiai, kurių atliekame nesuskaičiuojamą kiekį, neišvengiamai atveda prie linijų ir raukšlių susidarymo. 
Galima būtų pagalvoti, kad odos senėjimas yra natūralus dalykas, su kuriuo nieko negalime padaryti. Netiesa! Kasdien galite padėti savo odai atrodyti jaunai ir gražiai. Kaip tai padaryti? Tereikia tiekti jai atitinkamus komponentus, kurie veiks jos stangrumą, elastingumą ir mažins linijų ir raukšlių matomumą. Naudodama „Mary Kay®“ busterius, kurių formulė yra tobulai sukomponuota, galite būti tikra, kad efektyviausiu būdu palaikote odą senėjimo procesų metu ir kasdien jai suteikiate vitamino C, resveratrolio ar argirelino (peptido, vadinamo „botoksu be injekcijų“) porciją.
 


PROBLEMA:
Linijos ir raukšlės.

BUSTERIS:

„Clinical Solutions™“ jauninamasis busteris su vitaminu C
ir resveratroliu.

PAGRINDINIAI KOMPONENTAI:
Vitaminas C, resveratrolis ir argirelinas (kiti pavadinimai:
acetyl hexapeptide-8, acetyl hexapeptide-3).

SUDERINKITE SU:
• „TimeWise®“ atkuriamasis serumas C+E™ skatina kolageno
ir elastino gamybą = jaunesnė, lygesnė ir gražesnė oda.
• „TimeWise®“ odos atspalvį lyginantis serumas = itin efektyvus
šviesinimas.

boosterPaspartinkite odos atsinaujinimą ir švelniai ištirpinkite negyvas ląsteles su polihidroksi rūgštimi, alfa hidroksi rūgštimi ir glicerinu, kad jūsų oda būtų lygi ir sveika.

 

Šis unikalus busteris:
- Padeda atkurti odos spindesį ir gerina jos struktūrą.
- Šviesina odą, suteikdamas jai lygumo pojūtį.
- Padaro odą švelnią ir lygią.


No text in field]
booster_3
Netolygus odos atspalvis yra nereguliarios melanino gamybos rezultatas. Taip yra dėl skirtingų vidinių veiksnių (pvz. senėjimas, hormoninės sistemos sutrikimai) ir išorinių veiksnių (pvz. UV spinduliuotė ar oro tarša) poveikio. Dėl šio poveikio oda gali atrodyti daug senesnė nei yra iš tikrųjų. Trys patikrinti komponentai – ferulo rūgštis, niacinamidas ir pupelių ekstraktas užtikrina kompleksinį poveikį, padeda lyginti ir šviesinti odos atspalvį.
 „Clinical Solutions™“ šviesinamasis busteris su ferulo rūgštimi ir niacinamidu 
RINKITĖS JĮ, JEI:
Ieškote produkto, kuris išlygins jūsų odos atspalvį (veiks pigmentaciją).
Jums reikia dermokosmetikos preparato, kuris padės išspręsti konkrečią odos problemą.
Norite turėti skaisčią ir spindinčią odą be pigmentinių dėmių.

NAUDOJIMO BŪDAS:
Naudokite 2 kartus per dieną.
Galite tepti sluoksniais su „Clinical Solutions™“ drėkinamuoju busteriu su hialurono rūgštimi ir keramidais ir (arba) su „Clinical Solutions™“ jauninamuoju busteriu su vitaminu C ir resveratroliu. Pirmiausią užtepkite vieną busterį, palaukite, kol jis įsigers, o po to kitą. Baigus retinizacijos procesą, galite naudoti šį busterį su „Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamuoju retinoliu 0,5 %. Pirma tepkite šviesinamąjį busterį, o toliau „Clinical Solutions™“ intensyviai jauninamąjį retinolį 0,5 %.