• „Mary Kay“ profesionalių teptukų rinkinys
  • Susikurkite savo rinkinį

„Mary Kay®“ profesionalių makiažo teptukų rinkinys

Nesvarbu, ar esate naujokė naudojant dekoratyvinę kosmetiką, ar ją naudojate jau ne pirmus metus, šis rinkinys tikrai jums patiks, jei jums patinka tikslus, elegantiškas ir dailus makiažas. 

Į „Mary Kay“ profesionalių teptukų rinkinį įeina penki profesionalūs teptukai, kurie sudėti į „Mary Kay“ kosmetikos krepšį, kuris yra pakankamai talpus, kad tilptų jūsų „Mary Kay“ kompaktinė dėžutė, lūpų blizgis, blakstienų tušas, kiti makiažo aplikatoriai ir dar daugiau!

1

„Mary Kay“ skaistalų teptukas

Kupolo formos natūralūs šereliai idealiai padengia atspalvį ant skruostikaulių. Sukamaisiais judesiais tepkite skaistalus išilgai, pradedant nuo skruostų „obuoliukų“. Išilgai virš skruostikaulių perbraukite mineraline šviesinamąja pudra.

2

„Mary Kay“ pudros teptukas

Šerelių dizainas sukurtas taip, kad tolygiai paskirstytų birią ar kompaktines pudras, sutvirtintų pagrindą ir padengtų įdegio pudrą. Ilgesni šereliai padeda lengviau išretušuoti spalvas. Lengvais judesiais padenkite pudrą, pradedant nuo T-zonos ir judant aukštėjančiais judesiais link veido kraštų. Norint sukurti įdegusios odos efektą, perbraukite įdegio pudra per dekoltė.

3

„Mary Kay“ vokų šešėlių teptukas

Natūralūs šereliai tolygiai paskirsto ir gražiai išretušuoja „Mary Kay“ mineralinius vokų šešėlius. Visų pirma, užtepkite spalvą tose vietose, kuriose norite ryškiausios spalvos (ties blakstienų linija arba išoriniais akių kampučiais), po to išretušuokite per visą voką. Kad galėtumėte naudoti skirtingas spalvas kasdien, svarbu yra dažnai valyti teptuką.

4

„Mary Kay“ akių modeliavimo teptukas

Nusmailinti natūralūs šereliai sukurti taip, kad tiksliai paskirstytų spalvą ties akies linkiu. Puikiai sukuria voko kontūrą arba dūmo akių efektą. Pradėkite tepti nuo išorinės akies linkio dalies ir braukite link vidurio. Teptuko viršūnėle ties vidiniu akies kampučiu užtepkite šviesų atspalvį.

5

Vokų šešėlių retušavimo teptukas

Teptukų sintetiniai šereliai yra minkšti lyg plunksna, bet kartu leidžia taip tiksliai tepti produktus, kaip natūralaus plauko teptukai. Pati įsitikinsite, kad nauji „Mary Kay®“ teptukai leidžia užtepti norimą produkto kiekį nepriklausomai nuo jo konsistencijos – jis gali būti skystas, kreminis ar pudrinis. Be to, jų pasakiškas lankstumas leis pasiekti net sunkiausiai prieinamas veido ir akių zonos vietas.

The Mary Kay® Eyeliner/Eyebrow Brush is your double-duty beauty tool, perfecting eyeliner and brows.

Susikurkite savo rinkinį

Susikurkite savo geriausių teptukų rinkinį su specialiais šereliais, kurių pagalba sukursite nesuskaičiuojamus spalvingus makiažus! „Mary Kay“ pasaulio visažistas Luis Casco dalinasi patirtimi, kodėl šie teptukai puikiai tinka prie jūsų turimų teptukų rinkinio

„Kiekvienai moteriai reikia teptukų rinkinio. Teptukai – tai įrankiai, ir jei Jūs leisite jiems atlikti savo darbą, visas makiažo atlikimas bus daug paprastesnis.“ – Luis Casco, Tarptautinė „Mary Kay®“ visažistų komanda

Teptukų naudojimas ir priežiūra

Teptukus rekomenduojama valyti kartą per savaitę. Tai apsaugo nuo kosmetikos priemonių ir bakterijų kaupimosi jų paviršiuje. Norint išvalyti teptuką, sudrėkinkite jo šerelius. Toliau išspauskite šiek tiek švelnios valymo priemonės ant delno ir teptuku atlikite sukamus judesius. Gerai nuplaukite teptukus vandeniu. Įvyniokite į rankšluostį ir nusausinkite. Pirštais supurtykite kiekvieno teptuko šerelius ir leiskite jiems išdžiūti – padėkite teptukus taip, kad šereliai neliestu stalo. Niekada nedžiovinkite teptukų vertikaliai, teptukuose esantis vanduo gali sugadinti kotelius. Rūpinkitės gražia „Mary Kay®“ teptukų išvaizda. Laikykite juos ir kitą „Mary Kay®“ dekoratyvinę kosmetiką specialioje sulankstomoje kosmetinėje, kurią nepaprastai patogu naudoti tiek namie, tiek kelionėje! Jos valymui naudokite drėgną šluostę.

Susisiekite su savo Nepriklausoma grožio konsultante – tik perkant pas ją,                             Jūs galite būti 100 % tikra, kad perkate originalią kosmetiką, kurią galite                       išbandyti.

Aptarnavimas, kurio Jūs esate verta

  • Su „Mary Kay” Jūs visada perkate produktus taip, kaip Jums patogu.
  • Naudokitės patogiu pristatymu į namus arba darbą.
  • Užsisakykite Internetu, telefonu, el. paštu arba asmeniškai. Tik pas Nepriklausoma „Mary Kay” grožio konsultantę.

Sužinokite daugiau

Produktai, kurių Jūs trokštate

  • Užsisakykite produktus pas Nepriklausomą grožio konsultantę
  • Džiaukitės Auksiniu “Mary Kay” aptarnavimu
  • Naudokitės specialiai Jums parinktais asmeninės Nepriklausomos grožio konsultantės patarimais ir atrodykite nuostabiai.

Raskite Nepriklausomą grožio konsultantę