Tendencijos

Antakių mada keičiasi taip pat, kaip drabužių bei spalvų mados. Jei prieš 30 metų buvo madingi ploni, kelių plaukelių puslankiu išpešioti arba nupiešti antakiai, dabar mes kardinaliai nebepaisome šitos tendencijos. Vis labiau į mados Olimpą užkopia natūralūs, vešlūs, blizgantys bei prižiūrėti antakiai. Juk tai parodo jaunatviškumą bei sveikatą! Tik jokių grafinių linijų – tik natūralus linkis bei maksimalus estetiškas vešlumas!  

Spragtelėkite ir sužinokite, kaip atlikti:

- dieninį antakių makiažą
- vakarinį antakių makiažą 

Kaip gražiai suformuoti antakius?

Visu pirma – turime atrasti 2 taškus, kurių laikysimės: šnerves ir vidinius akies kampučius. Juos sujungus, gauname antakio pradžią.Toliau iškiliausias antakio lanko taškas – ne per antakio vidurį, ne kažkur gale, reikia virtualia linija sujungti šnervę ir akies vyzdžio centrą – tai ir bus aukščiausias bei iškiliausias antakio kampas.

Dabar sujungiame šnervę ir išorinį akies kamputį ir gauname antakio pabaigą.
Antakių priežiūra ir makiažas – 3 paprasti žingsniai:

1 ŽINGSNIS

Iššukuokite antakius į viršų, siekdama suformuoti lygią, apatinę plaukelių liniją. Papudruokite juos, kad oda po jais būtų matinė, ir iššukuokite pudros perteklių.

2 ŽINGSNIS

Tiksliu antakių pieštuku nupieškite liniją palei apatinę plaukelių liniją, stengdamasi pabrėžti jų natūralią formą. Pažymėkite antakių galiuką iš viršutinės išorinės pusės sujungiant jį su apatine, anksčiau nupiešta linija. Užpildykite antakius, laikydamasi galiojančios populiarios taisyklės: tamsiau iš išorės, šviesiau vidinėje dalyje, t. y. sukurkite madingą „ombre“.

3 ŽINGSNIS

Maskuoklių pagalba „nuvalykite“ odą po antakiais ir prie išorinės „galiuko“ dalies. Suformuokite plaukelius su Tankinančiu antakių tušu.

Pažinkite mūsų antakių makiažo produktus:

  • Tikslūs antakių pieštukai
  • Tankinantys antakių tušai

Pabrėžkite savo antakius nepaprastai tiksliai

  • Plonas galiukas leidžia itin tiksliai ir kruopščiai pabrėžti kiekvieną plaukelį.
  • Dėl neįtikėtino patvarumo antakiai visą dieną atrodys nepriekaištingai.
  • Tikslų antakių pieštuką galima naudoti vieną arba derinti su kitais antakių makiažo produktais.

Naudojimo būdas


Tikslus antakių pieštukas turi plonesnį ir švelnesnį galiuką. Tam, kad jis nelūžtų, neišsukite jo pernelyg daug. Toliau švelniais, trumpais judesiais nudažykite antakius.

Pasirinkite jums tinkančią spalvą 

Išbandykite!

Išbandykite!

Susisiekite su savo „Mary Kay“ grožio konsultante arba pasinaudokite Lokalizatoriumi, raskite jame Nepriklausomą grožio konsultantę, kuri veikia netoli jūsų, ir išbandykite jums įdomius produktus. 

Gili spalva ir tobulas užpildymas

  • Užtikrina ilgalaikę, gilią spalvą. Be nereikalingų pastangų, greitai ir patogiai sukursite tobulą antakių makiažą. Pati spręskite, ar norite išmodeliuoti antakius, užpildyti ar suteikti jiems papildomos apimties. 
  • Produkto sudėtyje yra mikroskopinių skaidulų, kurios kruopščiai priglusta prie antakių ir leidžia idealiai juos užpildyti. 
  • Naudojate, kaip norite! Tankinantį antakių tušą galite naudoti atskirai arba su kitais antakių makiažo produktais iš „Mary Kay®“ asortimento.
 

Naudojimo būdas

Pasirinkite tą atspalvį, kuris yra labiausiai panašus į jūsų plaukų atspalvį. Toliau, pradedant nuo plačiausios antakių dalies, tepkite tušą trumpais, energingais judesiais, plaukelių augimo kryptimi. Kartokite tai, kol nepasieksite norimo rezultato. Šepetėlio galiuku užpildykite visus tarpus, kurių dar neužpildėte. Atsargiai pašalinkite produkto perteklių. Tobulas antakių makiažas atliktas!

Pasirinkite jums tinkančią spalvą 

Išbandykite!

Išbandykite!

Susisiekite su savo „Mary Kay“ grožio konsultante arba pasinaudokite Lokalizatoriumi, raskite jame Nepriklausomą grožio konsultantę, kuri veikia netoli jūsų, ir išbandykite jums įdomius produktus.