Drėkinimas yra pagrindas

Kaip rūpintis oda po atostogų? 

Mes mėgstame leisti laiką saulėje, nes nuo to jaučiamės geriau, pagerėja mūsų nuotaika ir savijauta. Saulės spinduliai tiekia mums vitaminą D, o to pasekmė – įdegis, tai, ką daugelis mūsų tiesiog dievina. 
Tačiau ilgas ir dažnas buvimas saulėje gali turėti neigiama įtaką mūsų odai. Pernelyg intensyvus deginimasis saulėje gali skatinti odos senėjimo procesus.
Kaip nuo to apsisaugoti? Verta ne tik kasdien naudoti produktus su SPF filtru, bet ir atkreipti didelį dėmesį pagrindinei odos priežiūrai. Drėkinimas yra tas svarbiausias elementas, be kurio joks odos priežiūros ritualas nėra visavertis.
Teisingai sudrėkinta oda ilgai lieka lygi ir pamaitinta.

„Mary Kay“ turi receptą, kaip pamaitinti ir sudrėkinti jūsų odą po atostogų!
Odos priežiūros pagrindas yra mūsų Stebuklingasis rinkinys. Jo sudėtyje gausu pagrindinių elementų, kurie turėtų atsirasti kiekvienos iš mūsų lentynoje. Tačiau dabar, kai mūsų odą daug stipriau veikia saulė, jai reikės papildomos drėkinimo porcijos!
Pažinkite mūsų siūlomą būdą maksimaliai pamaitinti odą po atostogų.
 

moisturizers_heroproducts
RINKITĖS ODOS PRIEŽIŪRĄ PAGAL SAVO ODOS TIPĄ

Norint odai suteikti tai, kas geriausia, pirmiausia vertėtų išsiaiškinti josporeikius.

Po atostogų oda gali būti sausa, todėl nebijokime papildyti pagrindinę odos priežiūrą papildoma odos drėkinimo porcija.
Žmonėms, kurie įprastai turi sausą odą, rekomenduojame Intensyviai drėkinamąjį kremą. Jo speciali, lengva formulė padės ilgiau sulaikyti drėgmę odoje. Dumblių ekstraktas – patikrintas būdas pamaitinti ir suminkštinti sausą odą.

Tiems, kurių oda yra mišri ir riebi, be jokių abejonių, siūlome pasirinkti Neriebią drėkinamąją želę. Šis produktas greitai įsigeria ir neužkemša porų, o sudėtyje esanti žalioji arbata veikia kaip antioksidantas, raminantis ir minkštinantis odą.

Kiekvienas odos tipas pajus TimeWise® maitinamosios ir drėkinamosios kaukės želės poveikio privalumus. Nuvalius odą, užtepkite ją Silikoninio kaukių aplikatoriaus pagalba ir mažiausiai 10 minučių mėgaukitės jos raminamuoju poveikiu. Po to nuplaukite ją šiltu vandeniu. Jei jums reikia itin gilaus drėkinimo, galite ją užtepti prieš miegą ir palikti nakčiai.

Nesate tikra, koks yra jūsų odos tipas? Pasikonsultuokite su savo Grožio drauge! Ją rasite čia: find-an-independent-beauty-consultant

ODOS PRIEŽIŪROS PAPILDYMAS

Jei jūsų oda turi kitų poreikių, rekomenduojame pasinaudoti mūsų produktais, kurie užtikrina visapusį poveikį ir stulbinančius rezultatus!

 „TimeWise®“ drėkinamasis, gaivinamasis losjonas – geriausias kasdienės odos priežiūros draugas. Nuvalius odą, užtepkite jį ir pajuskite žaibišką šviežumą ir minkštumą. Jis paruoš jūsų odą ir padės jai priimti puikius komponentus, įeinančius į mūsų kremų sudėtį.

O gal norėtumėte palepinti save nedideliu, naminiu SPA? Pasinaudojusi mūsų Superdrėkinamosiomis lakštinėmis veido kaukėmis pasijustite lyg būtumėte po odos drėkinimo procedūros. Uždekite žvakę, padarykite kaukę ir atsipalaiduokite. Jūsų oda jums už tai padėkos!

Rinkitės „Clinical Solutions™“ raminamąją, regeneruojamąją emulsiją, jei jaučiate, kad jūsų odai reikia ryžtingų veiksmų, kurie ją atnaujintų, sudrėkintų, pamaitintų ir nuramintų. Emulsija, kurios sudėtyje gausu augalinių aliejų ir riebalų rūgščių, ramina sudirgusią odą ir užtikrina žaibišką drėkinimą. Užtepkite ją prieš savo drėkinamąjį produktą ir mėgaukitės skaisčia oda.

Jei jaučiate, kad net po drėkinamojo produkto naudojimo jūsų oda greitai tampa sausa, rinkitės patikimą Ilgalaikio drėkinamojo poveikio kremą. Šis produktas pagerina odos drėkinimą, sustiprindamas natūralius procesus, sulaikančius drėgmę odoje. Naudokite jį tuomet, kai jums reikia ilgalaikio drėkinimo.

Labiausiai išsausėjusias odos zonas galite išgelbėti su „Naturally®“ drėkinamuoju balzamu-pieštuku. Šis išskirtinis raminamasis produktas, kuriame 100 % komponentų yra natūralios kilmės. Jis puikiai tiks šerpetojančioms lūpoms ir kitoms kūno zonoms (pvz. alkūnėms ar kulnams).