Pilni delnai gerumo

SOCIALINĖ „MARY KAY®“ KAMPANIJA
Padedami kitiems ne tik padarome pasaulį geresne vieta, tačiau ir praturtiname savo gyvenimą. - Mary Kay Ash

ŠIRDIES FORMOS POKYTIS 
Kiekvienas pokytis prasideda nuo pirmojo žingsnio. Dažnai tai gali būti nedidelis gestas arba šviesi minti, auganti ir besivystanti su metais. Kaip žinote, „Mary Kay“ – tai ne tik nuostabūs produktai, kurie leidžia moterims puoselėti gražia išvaizda. „Mary Kay“ – pagalba visur, kur tik įmanoma. Padedama kitiems jūs ne tik darote realią įtaką kažkieno kito gyvenimui, bet ir turtinate savąjį. Įsitraukdama į socialines iniciatyvas tampate pavyzdžiu savo artimiesiems – šeimai, vaikams, draugams, keičiasi jūsų mąstymas, išmokstate vertinti tai, ką jums suteikė gyvenimas. 


Kampanijos produktas. 
Šiemet socialinės kampanijos „Pilni delnai gerumo“ herojus yra „Lash Intensity™“ blakstienų tušas.

SUKURTAS SU MEILE:

- Pagalba kitiems – perduosime Rimanto Kaukėno paramos grupei 1 dolerį nuo kiekvieno parduoto blakstienų tušo vieneto.
- Pasiekite išskirtinės apimties ir neįtikėtino ilgio blakstienų efektą su „Lash Intensity™“ blakstienų tušu. Specialiai suprojektuotas dvigubo poveikio „Double-Impact™“ šepetėlis leis padidinti blakstienų apimtį ir žymiai jas pailgins.
- „Lash Intensity™“ blakstienų tušo sudėtyje yra provitamino B5, kuris yra naudojamas plaukų balzamuose ir padeda saugoti, maitinti ir stiprinti blakstienas.Blakstienų tušo formulėje yra taip pat riebalų rūgščių, apsaugančių nuo blakstienų pažeidimo makiažo valymo metu.
Formulės sudėtyje esantis vitaminas E yra gerai žinomas dėl savo antioksidacinių savybių.
Gerumą visuomet tapome širdimi!