• NERIEBUS AKIŲ MAKIAŽO VALIKLIS 
  • JUBILIEJINĖ AKIŲ ŠEŠĖLIŲ PALETĖ
  • JUBILIEJINIAI  MATINIAI LŪPŲ  KONTŪRO PIEŠTUKA I

paletteVandeniui atsparus blakstienų tušas? Intensyvus „Smoky eye“ makiažas? Tirštas, skystas akių pravedimas? Ištirps akimirksniu! Naudojant Neriebų akių makiažo valiklį, vos keliais kosmetinio diskelio prisilietimais nuvalysite patį ryškiausią makiažą. Jokio odos tempimo, trynimo ar riebaus sluoksnio. Ir tai nėra magija. Tai nuostabus odos valymo ritualas, kuris suteikia jai minkštumo, gaivumo ir puoselėja odą. 

TIESIOG SUMAIŠYKITE, SUDRĖKINKITE DISKELĮ IR STEBĖKITE, KAIP ĮVYKSTA MAGIJA.

P I R M I A U S I A . . . 
• Lengvai ir veiksmingai pašalina makiažą, įskaitant vandeniui atsparų 
blakstienų tušą. 
• Švelniai, be odos trynimo, tempimo ir sausinimo nuvalo akių makiažą. 
• Puoselėja odą akių srityje, užtikrindamas jų drėkinimą.
 
PA P I L D O M A I . . . 
Lengva, dvifazė formulė. 
• Užtikrina komforto jausmą. 
• Nesausina odos. 
• Gaivina. 
• Užtikrina odai drėkinimą.

Tik pažiūrėkite, kaip dingsta makiažas, vos tik pasirodo atnaujintas Neriebus akių makiažo valiklis! Dar niekada jo formulė nebuvo tokia gera! Atnaujinta 100 % neriebi formulė vos keliais judesiais pašalina patį patvariausią makiažą. Jūs pamėgsite ne tik jo poveikį, bet ir įpakavimą! Neriebus akių makiažo valiklis yra buteliuke, kurį gaminant yra naudojama 50 % grąžinamo perdirbimo žaliavos (PCR). Taip mes realizuojame mūsų tikslą aktyviai dalyvauti tvaraus produktų pakavimo procese. 

POVEIKIS: 
• Dvifazė valiklio formulė švelniai pašalina kiekvieno tipo makiažą. 
- Aliejinės fazės (viršutinės) sudėtyje yra odą puoselėjančių emolientų mišinio, kuris veiksmingai pašalina vandeniui atsparų akių makiažą. 
- Vandeninėje fazėje (apatinėje) yra gryno vandens ir švelnios paviršiaus aktyviosios medžiagos duetas, kuris pašalina vandeniui atsparų (vandenyje netirpų) akių makiažą. 
• Tai dvi produkto dalys, kurios tobulai papildo viena kitą. Sumaišykite prieš naudojimą ir mėgaukitės nepriekaištingu formulės poveikiu. 
Remiantis daugiamete patirtimi makiažo valymo srityje, kompanijos „Mary Kay“ mokslininkai ir produktų kūrėjai sukūrė skystį, kuris yra dar geresnis nei tobulas originalas. Nepriklausomos grožio konsultantės iš keturių šalių, palygindamos dabartinę ir ankstesnę produkto versiją, labiau norėjo naudoti atnaujintą palette
Vandeniui atsparus blakstienų tušas? Intensyvus „Smoky eye“ makiažas? Tirštas, skystas akių pravedimas? Ištirps akimirksniu! Naudojant Neriebų akių makiažo valiklį, vos keliais kosmetinio diskelio prisilietimais nuvalysite patį ryškiausią makiažą. Jokio odos tempimo, trynimo ar riebaus sluoksnio. Ir tai nėra magija. Tai nuostabus odos valymo ritualas, kuris suteikia jai minkštumo, gaivumo ir puoselėja odą. 
 
TIESIOG SUMAIŠYKITE, SUDRĖKINKITE DISKELĮ IR STEBĖKITE, KAIP ĮVYKSTA MAGIJA.
 
P I R M I A U S I A . . . 
• Lengvai ir veiksmingai pašalina makiažą, įskaitant vandeniui atsparų 
blakstienų tušą. 
• Švelniai, be odos trynimo, tempimo ir sausinimo nuvalo akių makiažą. 
• Puoselėja odą akių srityje, užtikrindamas jų drėkinimą. 
PA P I L D O M A I . . . 
• Lengva, dvifazė formulė. 
• Užtikrina komforto jausmą. 
• Nesausina odos. 
• Gaivina. 
• Užtikrina odai drėkinimą.
 
Tik pažiūrėkite, kaip dingsta makiažas, vos tik pasirodo atnaujintas Neriebus akių makiažo valiklis! Dar niekada jo formulė nebuvo tokia gera! Atnaujinta 100 % neriebi formulė vos keliais judesiais pašalina patį patvariausią makiažą. Jūs pamėgsite ne tik jo poveikį, bet ir įpakavimą! Neriebus akių makiažo valiklis yra buteliuke, kurį gaminant yra naudojama 50 % grąžinamo perdirbimo žaliavos (PCR). Taip mes realizuojame mūsų tikslą aktyviai dalyvauti tvaraus produktų pakavimo procese. 
 
POVEIKIS: 
• Dvifazė valiklio formulė švelniai pašalina kiekvieno tipo makiažą. 
- Aliejinės fazės (viršutinės) sudėtyje yra odą puoselėjančių emolientų mišinio, kuris veiksmingai pašalina vandeniui atsparų akių makiažą. 
- Vandeninėje fazėje (apatinėje) yra gryno vandens ir švelnios paviršiaus aktyviosios medžiagos duetas, kuris pašalina vandeniui atsparų (vandenyje netirpų) akių makiažą. 
• Tai dvi produkto dalys, kurios tobulai papildo viena kitą. Sumaišykite prieš naudojimą ir mėgaukitės nepriekaištingu formulės poveikiu. 
Remiantis daugiamete patirtimi makiažo valymo srityje, kompanijos „Mary Kay“ mokslininkai ir produktų kūrėjai sukūrė skystį, kuris yra dar geresnis nei tobulas originalas. Nepriklausomos grožio konsultantės iš keturių šalių, palygindamos dabartinę ir ankstesnę produkto versiją, labiau norėjo naudoti atnaujintą 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

palet
Norėdami papildyti kolekciją, įvedėme taip pat akių šešėlių paletę, kuri įkvėps jus sukurti daugybę nepakartojamų įvaizdžių. Paletėje esantys atspalviai tobulai 
tinka vasarai – jie energizuojantys, ryškūs ir kupini gyvenimo. Dabar galite žaisti spalvomis, eksperimentuoti su skirtingais stiliais ir kurti unikalius, dėmesį traukiančius makiažus.
palet
Norėdami papildyti kolekciją, įvedėme taip pat akių šešėlių paletę, kuri įkvėps jus sukurti daugybę nepakartojamų įvaizdžių. Paletėje esantys atspalviai tobulai 
tinka vasarai – jie energizuojantys, ryškūs ir kupini gyvenimo. Dabar galite žaisti spalvomis, eksperimentuoti su skirtingais stiliais ir kurti unikalius, dėmesį traukiančius makiažus.

lips
Šioje riboto kiekio kolekcijoje jūs rasite matinius lūpų pieštukus, kurie yra absoliutus šio sezono hitas. Didelė pigmentacija, patvarumas ir atspalvių unikalumas – su jais jūsų lūpos visuomet bus pasakiškai pabrėžtos. Nepriklausomai nuo to ar jums patinka švelnūs „nude“ atspalviai ar ryškios spalvos, mūsų kolekcijoje rasite tobulą sprendimą jums.
lips

Šioje riboto kiekio kolekcijoje jūs rasite matinius lūpų pieštukus, kurie yra absoliutus šio sezono hitas. Didelė pigmentacija, patvarumas ir atspalvių unikalumas – su jais jūsų lūpos visuomet bus pasakiškai pabrėžtos. Nepriklausomai nuo to ar jums patinka švelnūs „nude“ atspalviai ar ryškios spalvos, mūsų kolekcijoje rasite tobulą sprendimą jums.